Sport

Kalendarz imprez sportowych na weekend

  Edytuj ten wpis
Dodano: 19 czerwca 2014, 08:15

Najciekawszym wydarzeniem weekendu w województwie lubelskim będzie domowe spotkanie żużlowców KMŻ Lublin z GKM Grudziądz.

Kolarstwo

* Lubelska Vuelta w piątek od godz. 11 na trasie na trasie Żmiarki - Wola Przewłocka, a następnie od godz. 14.45 na trasie Parczew, ul. Warszawska (start honorowy) - Parczew, ul. 1-go Maja (start ostry) - Rudno - Romaszki - Rossosz - Wisznice - Parczew (u. 11-go listopada i ul. Warszawska) * w sobotę od godz. 11 na trasie Parczew (ul. Warszawska, al. Zwycięstwa, ul. Kościelna) - Dębowa Kłoda - Uhnin - Ostrów Lubelski - Tyśmienica - Laski - Parczew (ul. Laskowska, Wojska Polskiego, Warszawska) * w niedzielę od godz. 11 na trasie przez Leśnictwo Pohulanka i Białkę.

Piłka Nożna

* IV liga (wszystkie mecze w sobotę o godz. 17): Sparta Rejowiec Fabryczny - Ruch Ryki * Łada 1945 Biłgoraj - Lewart Lubartów * Victoria Żmudź - Roztocze Szczebrzeszyn * Janowianka Janów Lubelski - Unia Krzywda * Lutnia Piszczac - Powiślak Końskowola * Hetman Żółkiewka - Orion Niedrzwica Duża * Stal Poniatowa - Górnik II Łęczna * Orlęta Łuków - Opolanin Opole Lubelskie.

* Bialskopodlaska klasa okręgowa (wszystkie mecze w niedzielę): Niwa Łomazy - Grom Kąkolewnica (15) * Sokół Adamów - GLKS Rokitno (15) * Bizon Jeleniec - Janowia Janów Podlaski (16) * ŁKS Łazy - Huragan Międzyrzec Podlaski (16) * Orkan Wojcieszków - Granica Terespol (16) * Unia Żabików - Dwernicki Stoczek Łukowski (16) * Victoria Parczew - LZS Dobryń (16).

* Chełmska klasa okręgowa (wszystkie mecze w niedzielę o godz. 16): Ogniwo Wierzbica - Granica Dorohusk * Unia Rejowiec - Unia Białopole * Włodawianka Włodawa - Start Krasnystaw * Hutnik Ruda-Huta - Spółdzielca Siedliszcze * GKS Pławanice/Kamień - Brat Siennica Nadolna * Vojsławia Wojsławice - Frassati Fajsławice * Kłos Chełm - Ruch Izbica.

* Lubelska klasa okręgowa (wszystkie mecze w niedzielę o godz. 17): Granit Bychawa - POM Iskra Piotrowice * Górnik 1979 Łęczna - Iskra Krzemień * KS Dąbrowica - Viking Leśniczówka * Polesie Kock - Sokół Konopnica * Czarni Dęblin - Sławin Lublin * Tęcza Bełżyce - Cisy Nałęczów * Wisła Annopol - Piaskovia Piaski * Hetman Gołąb - Unia Wilkołaz.

* Zamojska klasa okręgowa (wszystkie mecze w niedzielę o godz. 16): Huczwa Tyszowce - Unia Hrubieszów * Olimpia Miączyn - Korona Łaszczów * Orkan Bełżec - Ostoja Skierbieszów * Sparta Łabunie - Huragan Hrubieszów * Aleksandria Aleksandrów - Cosmos Józefów * Grom Różaniec - Igros Krasnobród * Kryształ Werbkowice - Sokół Zwierzyniec * Sparta Wożuczyn - Victoria Łukowa/Chmielek.

Rugby

* Ekstraliga: Budowlani Lublin - Posnania Poznań w sobotę od godz. 15 na stadionie przy ul. Krasińskiego w Lublinie.

Sporty walki

* Gala MMA Thunderstrike Fight League 5, w piątek od godz. 20 w hali MOSiR przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie.

Szachy

* VI Międzynarodowy turniej im. J. Zukertorta, do 14 lat i do 10 lat, sobota-niedziela, potwierdzenie obecności do godz. 09.45, w Rektoracie UMCS pl. M.C. Skłodowskiej 5 na parterze wydziału Ekonomii

Żużel

* Nice Polska Liga Żużlowa: KMŻ Lublin - GKM Grudziądz w niedzielę o godz. 14 na stadionie przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie.
  Edytuj ten wpis
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Ekstraklasa

WYNIKI KOLEJKI

23. KOLEJKA
Legia Warszawa - Śląsk Wrocław 4:1
Jagiellonia Białystok - Cracovia 1:0
Lech Poznań - Pogoń Szczecin 2:0
Lechia Gdańsk - Piast Gliwice 0:2
Sandecja Nowy Sącz - Korona Kielce 3:3
Wisła Kraków - Arka Gdynia 3:2
Wisła Płock - Zagłębie Lubin 2:0
Górnik Zabrze - Bruk-Bet Termalica

TABELA

1. Legia 23 44 35-24
2. Jagiellonia 23 42 32-24
3. Lech 23 40 32-16
4. Górnik 22 36 42-36
5. Wisła P. 23 36 32-29
6. Korona 23 35 38-31
7. Wisła K. 23 35 34-29
8. Arka 23 32 28-23
9. Zagłębie 23 32 33-29
10. Śląsk 23 27 28-37
11. Cracovia 23 25 30-34
12. Lechia 23 25 31-36
13. Piast 23 23 24-33
14. Sandecja 23 22 24-37
15. Bruk-Bet 22 21 23-36
16. Pogoń 23 20 25-37
Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!