Sport

Kalendarz imprez sportowych na weekend

  Edytuj ten wpis
Dodano: 12 czerwca 2014, 18:39

W sobotę i niedzielę zostaną rozegrane spotkania IV ligi oraz wszystkich czterech klas okręgowych.

Biegi przełajowe
* Bieg Chęć na Pięć w sobotę o godz. 12 w wąwozie Rury w Lublinie. Zapisy w Internecie na stronie bieganie.lublin.pl oraz chec-na5.pl.

Łucznictwo
* Ogólnopolskie zawody łucznicze osób niepełnosprawnych Koziołek 2014 w sobotę w godz. 10-17 oraz w niedzielę 9.30-12.30 na obiektach MOSiR przy Al. Piłsudskiego 22 w Lublinie.

Piłka Nożna
* IV liga - sobota: Janowianka Janów Lubelski - Lewart Lubartów (12) * Lutnia Piszczac - Roztocze Szczebrzeszyn (17). Niedziela: Sparta Rejowiec Fabryczny - Łada 1945 Biłgoraj (17) * Victoria Żmudź - Ruch Ryki (17) * Hetman Żółkiewka - Unia Krzywda (17) * Stal Poniatowa - Powiślak Końskowola (17) * Orlęta Łuków - Orion Niedrzwica Duża (17) * Opolanin Opole Lubelskie - Górnik II Łęczna (17).

* Bialskopodlaska klasa okręgowa - niedziela: Bizon Jeleniec - ŁKS Łazy (16) * Niwa Łomazy - Janowia Janów Podlaski (16) * Orkan Wojcieszków - Huragan Międzyrzec Podlaski (16) * Sokół Adamów - Grom Kąkolewnica (16) * Unia Żabików - Granica Terespol (16) * LZS Dobryń - Dwernicki Stoczek Łukowski (16) * Victoria Parczew - GLKS Rokitno (18).

* Chełmska klasa okręgowa - sobota: Granica Dorohusk - Ruch Izbica (16). Niedziela: Brat Siennica Nadolna - Vojsławia Wojsławice (15) * Spółdzielca Siedliszcze - GKS Pławanice/Kamień (16) * Unia Białopole - Włodawianka Włodawa (16) * Ogniwo Wierzbica - Unia Rejowiec (16) * Frassati Fajsławice - Kłos Chełm (17) * Start Krasnystaw - Hutnik Ruda-Huta (17).

* Lubelska klasa okręgowa - sobota: KS Dąbrowica - POM Iskra Piotrowice (11) * Hetman Gołąb - Cisy Nałęczów (16). Niedziela: Granit Bychawa - Górnik 1979 Łęczna (14) * Polesie Kock - Iskra Krzemień (17) * Czarni Dęblin - Viking Leśniczówka (11) * Tęcza Bełżyce - Sokół Konopnica (17) * Wisła Annopol - Sławin Lublin (17) * Unia Wilkołaz - Piaskovia Piaski (17).

* Zamojska klasa okręgowa - niedziela: Korona Łaszczów - Orkan Bełżec (14) * Unia Hrubieszów - Victoria Łukowa/Chmielek (16) * Sokół Zwierzyniec - Sparta Wożuczyn (16) * Huragan Hrubieszów - Aleksandria Aleksandrów (16) * Igros Krasnobród - Kryształ Werbkowice (17) * Cosmos Józefów - Grom Różaniec (17) * Ostoja Skierbieszów - Sparta Łabunie (17) * Huczwa Tyszowce - Olimpia Miączyn (17).

Sporty walki
* Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Młodzików i Dzieci w Judo, w niedzielę od godz. 11.30 w Hali Sportowej Centrum Kultury Fizycznej UMCS przy ul. Langiewicza 22 w Lublinie.

Szachy
* Kurs sędziów szachowych: Sobota-Niedziela od godz. 9. w sali nr 332 nowego budynku Instytutu Informatyki UMCS przy ul. Akademickiej 9. Organizatorem kursu są Lubelski Klub Szachowy i Lubelskie Kolegium Sędziów. Szczegółowe informacje na sza-chy.lublin.pl.
  Edytuj ten wpis
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Ekstraklasa

WYNIKI KOLEJKI

13. KOLEJKA 21-22 października
Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok 4:1
Górnik Zabrze - Korona Kielce 3:3
Lechia Gdańsk - Lech Poznań 3:3
Pogoń Szczecin - Bruk-Bet Termalica 2:3
Sandecja Nowy Sącz - Cracovia 1:1
Wisła Kraków - Legia Warszawa 0:1
Zagłębie Lubin - Piast Gliwice 2:2
Wisła Płock - Śląsk Wrocław

TABELA

1. Lech 13 23 22-10
2. Górnik 13 23 28-20
3. Zagłębie 13 23 20-12
4. Legia 13 22 14-13
5. Wisła K. 13 20 15-15
6. Jagiellonia 13 20 16-17
7. Korona 13 19 17-15
8. Arka 13 19 15-13
9. Śląsk 12 17 15-15
10. Sandecja 13 17 13-13
11. Wisła P. 12 17 12-15
12. Lechia 13 14 18-19
13. Bruk-Bet 13 12 12-17
14. Cracovia 13 11 16-21
15. Piast 13 10 13-22
16. Pogoń 13 9 11-20
Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!