Sport

Kalendarz imprez sportowych na weekend

  Edytuj ten wpis
Dodano: 21 sierpnia 2014, 18:00

Piłka nożna

* III liga, sobota: Lublinianka Lublin - Wisłoka Dębica (16) * Avia Świdnik - Sokół Sieniawa (17). Niedziela (oba mecze o godz. 16): Tomasovia Tomaszów Lubelski - Orzeł Przeworsk * Chełmianka Chełm - Hetman Żółkiewka.

* IV liga, sobota: Omega Stary Zamość - Kryształ Werbkowice (11) * Lewart Lubartów - Powiślak Końskowola (11) * AMSPN Hetman Zamość - Opolanin Opole Lubelskie (17). Niedziela: Czarni Dęblin - Orlęta Łuków (14) * Grom Kąkolewnica - Orion Niedrzwica Duża (16) * Ruch Ryki - Łada 1945 Biłgoraj (17) * Victoria Żmudź - Górnik II Łęczna (17) * Janowianka Janów Lubelski - Włodawianka Włodawa (17).

* Bialskopodlaska klasa okręgowa (wszystkie mecze w niedzielę o godz. 16): LZS Dobryń - Janowia Janów Podlaski * Unia Krzywda - Huragan Międzyrzec Podlaski * Dwernicki Stoczek Łukowski - ŁKS Łazy * Orkan Wojcieszków - Niwa Łomazy * Lutnia Piszczac - Sokół Adamów * Unia Żabików - Granica Terespol * Orzeł Czemierniki - Dąb Dębowa Kłoda.

* Chełmska klasa okręgowa, sobota: Frassati Fajsławice - Start Krasnystaw (11) * Tatran Kraśniczyn - Ogniwo Wierzbica (13). Niedziela: Ruch Izbica - Sparta Rejowiec Fabryczny (13) * Unia Rejowiec - Kłos Chełm (15) * Sawena Sawin - Brat Siennica Nadolna (15) * Unia Białopole - GKS Pławanice/Kamień (15) * Hutnik Ruda-Huta - Granica Dorohusk (16).

* Lubelska klasa okręgowa, sobota (oba mecze o godz. 17): LKS Wierzchowiska - Wisła II Puławy * Stal Poniatowa - Hetman Gołąb. Niedziela: Sokół Konopnica - Iskra Krzemień (11) * POM Iskra Piotrowice - Perła Borzechów (16) * Polesie Kock - Piaskovia Piaski (16) * Błękit Cyców - KS Dąbrowica (16.30) * Wisła Annopol - Unia Wilkołaz (17) * Tęcza Bełżyce - Granit Bychawa (17.30)

* Zamojska klasa okręgowa (wszystkie mecze w niedzielę): Korona Łaszczów - Olimpia Miączyn (14) * Pogoń 96 Łaszczówka - Sparta Łabunie (15) * Włókniarz Frampol - Huczwa Tyszowce (15) * Gryf Gmina Zamość - Unia Hrubieszów (16) * Ostoja Skierbieszów - Igros Krasnobród (17) * Grom Różaniec - Victoria Łukowa/Chmielek (17) * Orion Dereźnia - Sokół Zwierzyniec (17) * Roztocze Szczebrzeszyn - Sparta Wożuczyn (17).

* Ekstraliga kobiet (oba mecze w niedzielę o godz. 11): AZS PSW Biała Podlaska - KKP Bydgoszcz * Górnik Łęczna - GOSiR Piaseczno.

Lekkoatletyka

* I Dębliński Bieg Uliczny i XI Bieg Orląt, w niedzielę od godz. 10. Rejestracja zawodników i pobranie numerów startowych rozpocznie się o godz. 8.30 w biurze zawodów przy ul. PCK w Deblinie, gdzie znajduje się start i meta zawodów.

Strongman

* Puchar Polski Strongman Cup - Summer Edition II, w niedzielę od godz. 12 w ośrodku Słoneczny Wrotków nad Zalewem Zemborzyckim w Lublinie. W programie m.in. amatorski turniej w siłowaniu na rękę ,,arm wrestling”, zawody corss fit dla kobiet i mężczyzn (rywalizacja w trzech konkurencjach), czy turniej ,, maswwrestling'” w kategorii Open.

Szachy

* Turniej "Szach Królowi - 2014” o puchar prezydenta miasta Lublin, w niedzielę od godz. 9.30 (potwierdzenie obecności kwadrans wcześniej) w świetlicy klubowej przy al. Piłsudskiego 22 w Lublinie. Przy okazji zostanie rozegrany turniej młodych talentów do lat 13.

Teni stołowy

* Wakacyjny turniej dla dzieci i młodzieży, w sobotę od godz. 10 w Kościele Salezjanów przy ul. Kalinowszczyzna 3 w Lublinie.
  Edytuj ten wpis
Aviator
Rafał
(2) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Aviator
Aviator (21 sierpnia 2014 o 21:13) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Do Boju Avia!
Rozwiń
Rafał
Rafał (21 sierpnia 2014 o 20:36) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

Pan Redaktor zapomniał dodać też w kalendarzu o turnieju tenisa stołowego dla dzieci i młodzieży w najbliższą sobotę o godz. 10:00 przy Kościele Salezjanów (salki na 4 piętrze).

Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (2)

Pozostałe informacje

Ekstraklasa

WYNIKI KOLEJKI

13. KOLEJKA 21-22 października
Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok 4:1
Górnik Zabrze - Korona Kielce 3:3
Lechia Gdańsk - Lech Poznań 3:3
Pogoń Szczecin - Bruk-Bet Termalica 2:3
Sandecja Nowy Sącz - Cracovia 1:1
Wisła Kraków - Legia Warszawa 0:1
Zagłębie Lubin - Piast Gliwice 2:2
Wisła Płock - Śląsk Wrocław

TABELA

1. Lech 13 23 22-10
2. Górnik 13 23 28-20
3. Zagłębie 13 23 20-12
4. Legia 13 22 14-13
5. Wisła K. 13 20 15-15
6. Jagiellonia 13 20 16-17
7. Korona 13 19 17-15
8. Arka 13 19 15-13
9. Śląsk 12 17 15-15
10. Sandecja 13 17 13-13
11. Wisła P. 12 17 12-15
12. Lechia 13 14 18-19
13. Bruk-Bet 13 12 12-17
14. Cracovia 13 11 16-21
15. Piast 13 10 13-22
16. Pogoń 13 9 11-20
Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!