Sport

Kalendarz imprez sportowych na weekend

Dodano: 4 września 2014, 19:00

Piłka nożna

* Ekstraliga kobiet: Górnik Łęczna - AZS PSW Biała Podlaska, w sobotę o godz. 11 na stadionie przy Al. Jana Pawła II w Łęcznej.

* II liga: Wisła Puławy - Siarka Tarnobrzeg, w sobotę o godz. 17 na stadionie MOSiR przy ul. Hauke-Bossaka w Puławach.

* III liga, sobota: Avia Świdnik - Lublinianka Lublin (12.30) * Motor Lublin - Stal Kraśnik (16). Niedziela (oba mecze o godz. 16): Tomasovia Tomaszów Lubelski - Orlęta Radzyń Podlaski * Chełmianka Chełm - Orzeł Przeworsk.

* IV liga, sobota: Omega Stary Zamość - Orion Niedrzwica Duża (11). Niedziela: Czarni Dęblin - AMSPN Hetman Zamość (14) * Kryształ Werbkowice - Łada 1945 Biłgoraj (16) * Ruch Ryki - Powiślak Końskowola (16) * Grom Kąkolewnica - Włodawianka Włodawa (16) * Victoria Żmudź - Orlęta Łuków (16) * Lewart Lubartów - Górnik II Łęczna (17) * Janowianka Janów Lubelski - Opolanin Opole Lubelskie (17).

* Bialskopodlaska klasa okręgowa (wszystkie mecze w niedzielę o godz. 16): LZS Dobryń - Unia Krzywda * Dwernicki Stoczek Łukowski - Janowia Janów Podlaski * Orkan Wojcieszków - Huragan Międzyrzec Podlaski * Lutnia Piszczac - ŁKS Łazy * Unia Żabików - Niwa Łomazy * Orzeł Czemierniki - Sokół Adamów * Dąb Dębowa Kłoda - Granica Terespol.

* Chełmska klasa okręgowa, sobota: Unia Rejowiec - Hutnik Ruda-Huta (15) * Sparta Rejowiec Fabryczny - Sawena Sawin (16). Niedziela: Kłos Chełm - Brat Siennica Nadolna (13) * Granica Dorohusk - Unia Białopole (13) * Ogniwo Wierzbica - GKS Pławanice/Kamień (15) * Start Krasnystaw - Tatran Kraśniczyn (16) * Frassati Fajsławice - Ruch Izbica (16).

* Lubelska klasa okręgowa, sobota: Piaskovia Piaski - Perła Borzechów (17). Niedziela: Sokół Konopnica - Granit Bychawa (11) * LKS Wierzchowiska - Unia Wilkołaz (15) * POM Iskra Piotrowice - Iskra Krzemień (15.30) * Stal Poniatowa - Wisła II Puławy (16) * Błękit Cyców - Hetman Gołąb (16) * Polesie Kock - KS Dąbrowica (16) * Tęcza Bełżyce - Wisła Annopol (17).

* Zamojska klasa okręgowa, sobota: Huczwa Tyszowce - Orion Dereźnia (16) * Sparta Łabunie - Sokół Zwierzyniec (17). Niedziela: Korona Łaszczów - Roztocze Szczebrzeszyn (14) * Pogoń 96 Łaszczówka - Włókniarz Frampol (15) * Gryf Gmina Zamość - Ostoja Skierbieszów (16) * Victoria Łukowa/Chmielek - Sparta Wożuczyn (16) * Igros Krasnobród - Grom Różaniec (17) * Unia Hrubieszów - Olimpia Miączyn (17).

* Centralna Liga Juniorów (piątek): Motor Lublin - Wisła Kraków (15).

Rugby

* I liga: Budowlani Lublin - Legia Warszawa, w niedzielę o godz. 14 na boisku przy ul. Krasińskiego w Lublinie.

Imprezy

* IX Ogólnopolskie Igrzyska Sportowe Energetyków, zawody rozpoczęły się w czwartek. W piątek i sobotę będą rozgrywane od godz. 9 na obiektach Wydziału Wychowania Fizycznego i Sportu w Białej Podlaskiej Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Pił-sudskiego w Warszawie.

Lekkoatletyka

* VII Otwarty Mityng Kwalifikacyjny LOZLA i III rzut Wojewódzkiej Ligi Młodzików, w niedzielę o godz. 14.30 na stadionie MOSiR przy ul. Królowej Jadwigi 8 w Zamościu.

Koszykówka

* Mecze sparingowe: Wikana-Start Lublin - Legia Warszawa, w piątek o godz.18.30 i w sobotę o godz. 12 w hali Globus przy ul. Kazimierza Wielkiego 8 w Lublinie.

Szachy

* „Szach Królowi - 2014 o puchar Prezydenta Miasta Lublin, w niedzielę od godz. 10.30 (potwierdzenie obecności kwadrans wcześniej) w świetlicy klubowej przy al. Piłsudskiego 22 w Lublinie. Przy okazji, w tym samym czasie zostanie rozegrane także turniej młodych talentów do lat 13.

Żużel

* NICE PLŻ: KMŻ Lublin - Lokomotiv Daugavpils, w niedzielę o godz. 17 na stadionie przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie.
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Ekstraklasa

WYNIKI KOLEJKI

6. KOLEJKA 18-21 sierpnia
Arka Gdynia - Pogoń Szczecin 0:3
Bruk-Bet Termalica - Lech Poznań 1:3
Cracovia - Górnik Zabrze 3:3
Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław 1:1
Lechia Gdańsk - Sandecja Nowy Sącz 2:3
Piast Gliwice - Korona Kielce 2:0
Wisła Płock - Legia Warszawa 0:1
Zagłębie Lubin - Wisła Kraków

TABELA

1. Jagiellonia 6 13 9-7
2. Wisła K. 5 12 8-5
3. Lech 6 11 11-4
4. Zagłębie 5 11 7-2
5. Legia 6 10 8-6
6. Górnik 6 9 12-10
7. Sandecja 6 8 6-6
8. Pogoń 6 7 6-7
9. Arka 6 7 4-5
10. Wisła P. 6 7 3-5
11. Śląsk 6 6 6-8
12. Lechia 6 5 7-8
13. Korona 6 5 7-9
14. Bruk-Bet 6 5 4-7
15. Cracovia 6 5 8-1
16. Piast 6 4 7-12
Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!