Sport

Kalendarz imprez sportowych na weekend

  Edytuj ten wpis

Piłka nożna

* III liga, sobota: Lublinianka Lublin - Izolator Boguchwała (14). Niedziela (oba mecze o godz. 14): Orlęta Radzyń Podlaski - Hetman Żółkiewka * Tomasovia Tomaszów Lubelski - Resovia.

* IV liga, piątek: Powiślak Końskowola - Orlęta Łuków (15.45). Sobota: Omega Stary Zamość - Czarni Dęblin (15). Niedziela: Górnik II Łęczna - Łada 1945 Biłgoraj (14) * Kryształ Werbkowice - Opolanin Opole Lubelskie (14) * Grom Kąkolewnica - Victoria Żmudź (14) * Orion Niedrzwica Duża - Włodawianka Włodawa (15) * Ruch Ryki - AMSPN Hetman Zamość (15) * Lewart Lubartów - Janowianka Janów Lubelski (15).

* Bialska klasa okręgowa (wszystkie mecze w niedzielę): LZS Dobryń - Lutnia Piszczac (12) * Unia Żabików - Orkan Wojcieszków (13) * Orzeł Czemierniki - Dwernicki Stoczek Łukowski (13) * Dąb Dębowa Kłoda - Unia Krzywda (13) * Granica Terespol - Janowia Janów Podlaski (13) * Sokół Adamów - Huragan Międzyrzec Podlaski (13) * Niwa Łomazy - ŁKS Łazy (13).

* Chełmska klasa okręgowa, sobota: Brat Siennica Nadolna - Ruch Izbica (11). Niedziela: Sawena Sawin - Kłos Chełm (13) * Ogniwo Wierzbica - Frassati Fajsławice (13) * Granica Dorohusk - Unia Rejowiec (13) * GKS Pławanice/Kamień - Hutnik Ruda-Huta (14) * Unia Białopole - Tatran Kraśniczyn (14.30) * Sparta Rejowiec Fabryczny - Start Krasnystaw (15).

* Lubelska klasa okręgowa, sobota: KS Dąbrowica - Granit Bychawa (15) * Piaskovia Piaski - Wisła Annopol (15.30). Niedziela: Sokół Konopnica - Unia Wilkołaz (11, na boisku w Radawcu) * Perła Borzechów - Wisła II Puławy (13) * Błękit Cyców - Stal Poniatowa (14) * POM Iskra Piotrowice - Tęcza Bełżyce (14) * Iskra Krzemień - Hetman Gołąb (14) * Polesie Kock - LKS Wierzchowiska (15).

* Zamojska klasa okręgowa, sobota: Ostoja Skierbieszów - Roztocze Szczebrzeszyn (14). Niedziela: Olimpia Miączyn - Grom Różaniec (14) * Pogoń 96 Łaszczówka - Sokół Zwierzyniec (14) * Sparta Łabunie - Dan-Mar Huczwa Tyszowce (15) * Igros Krasnobród - Korona Łaszczów (15) * Unia Hrubieszów - Victoria Łukowa/Chmielek (15) * Gryf Gmina Zamość - Sparta Wożuczyn (15) * Włókniarz Frampol - Orion Dereźnia (15).

* Ekstraliga kobiet: AZS PSW Biała Podlaska - Zagłębie Lubin, w sobotę o godz. 11 na stadionie MKS Podlasie przy ul. Piłsudskiego w Białej Podlaskiej.

* Centralna Liga Juniorów, niedziela: Wisła Puławy - Stal Rzeszów (13).

Koszykówka

* Tauron Basket Liga mężczyzn: Wikana-Start Lublin - Jezioro Tarnobrzeg, w sobotę o godz. 19 w hali Globus przy ul. Kazimierza Wielkiego 8 w Lublinie.

Piłka ręczna

* I liga kobiet: MKS AZS UMCS Lublin - Dwójka Profil Nowy Sącz, w niedzielę o godz. 13 w hali Globus przy ul. Kazimierza Wielkiego 8 w Lublinie.

* Mistrzostwa województwa młodziczek: KMKS II Kraśnik - SPR Łukovia Łuków II, KMKS I - Łukovia I, KMKS II - Łukovia I, KMKS I - Łukovia II, w sobotę od godz. 10 w hali im. Arkadiusza Gołasia w Kraśniku (wstęp wolny).

* Mecze towarzyskie w kategorii dzieci: KMKS Kraśnik - Korona Handball Kielce, w niedzielę od godz. 10 w hali im. Arkadiusza Gołasia w Kraśniku (wstęp wolny).

* Mistrzostwa województwa juniorek: KMKS Kraśnik - UKS Bursa Puławy, w niedzielę o godz. 15 w hali im. Arkadiusza Gołasia w Kraśniku (wstęp wolny).

Siatkówka

* I liga mężczyzn: Avia Świdnik - Victoria Wałbrzych, w sobotę od godz. 18 w hali SP nr 7 przy al. Armii Krajowej w Świdniku.

* II liga kobiet: Tomasovia Tomaszów Lubelski - Bronowianka Kraków, w sobotę od godz. 17 w hali Zespołu Szkół nr 2 im. Gen. Władysława Sikorskiego w Tomaszowie Lubelskim.
Rugby

* I liga mężczyzn: Budowlani Lublin - Alfa Bydgoszcz, w sobotę o godz. 14 na boisku przy ul. Krasińskiego w Lublinie.

Lekkoatletyka

* 3 edycja biegu "Chęć na Pięć”, w niedzielę od godz. 12. Bieg będzie prowadzić utwardzonymi ścieżkami w Wąwozie Rury w dzielnicy LSM (wejście od strony ul. Nadbystrzyckiej). Na bieg można się zapisać w piątek, w godz. 14-19 oraz sobotę (10-18) w biurze zawodów w Galerii Handlowej Gala w pobliżu sklepu Biegacza.pl (II piętro). W niedzielę Biuro Zawodów zostanie przeniesione w okolice startu, w tym dniu będą wydawane jedynie opłacone pakiety startowe.

Kolarstwo

* Cykl "Godzina w piekle”, w niedzielę od godz. 11.30 (wyścigi grup młodzieżowych, elita ma pojawić się na starcie około godz. 15) nad Zalewem Zemborzyckim w Lublinie.

Szachy

* Symultana szachowa, w sobotę od godz. 10.30 na Placu po Farze w Lublinie (w przypadku kiepskiej pogody symultana odbędzie się w MDK Pod Akacją obok Placu). Symultana będzie organizowana w ramach

* Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w szachach szybkich i błyskawicznych pod patronatem Marszałka Województwa Lubelskiego, w sobotę od godz. 16 (zapisy będą przyjmowane od godz. 15.15) w Starostwie Powiatowym przy ul. Spokojnej w Lublinie.

* I runda - szachy błyskawiczne (3 minuty na partię plus 2 sekundy za każdy wykonany ruch), w niedzielę od godz. 10 (zapisy będą przyjmowane od godz. 9.15) w Starostwie Powiatowym przy ul. Spokojnej 9 w Lublinie.

Tenis stołowy

* Drużynowe Mistrzostwa Województwa Uczniowskich Klubów Sportowych, w sobotę od godz. 9 w sali SP i Gimnazjum w Łucce.

Warcaby

* X Otwarte Mistrzostwa Powiatu Kraśnickiego w warcabach 100-polowych, w sobotę od godz. 10 w Zespole Szkół w Wilkołazie.
  Edytuj ten wpis
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Ekstraklasa

WYNIKI KOLEJKI

17. KOLEJKA 24-27 listopada
Arka Gdynia - Sandecja Nowy Sącz 5:0
Cracovia - Lechia Gdańsk 2:1
Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok 3:1
Korona Kielce - Legia Warszawa 3:2
Lech Poznań - Wisła Płock 2:1
Pogoń Szczecin - Piast Gliwice 2:2
Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 1:0
Bruk-Bet Termalica - Wisła Kraków 3:3

TABELA

1. Górnik 17 32 36-24
2. Legia 17 31 22-17
3. Korona 17 29 28-17
4. Lech 17 28 26-15
5. Wisła K. 17 28 23-19
6. Jagiellonia 17 27 22-22
7. Arka 17 25 22-17
8. Zagłębie 17 24 22-18
9. Śląsk 17 23 21-24
10. Lechia 17 20 23-26
11. Wisła P. 17 20 19-25
12. Cracovia 17 18 21-25
13. Sandecja 17 18 14-23
14. Bruk-Bet 17 18 18-22
15. Piast 17 17 19-27
16. Pogoń 17 10 14-29
Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!