Sport

Kalendarz imprez sportowych na weekend

Dodano: 13 listopada 2014, 19:30

Piłka nożna

* III liga, sobota: Lublinianka Lublin - Orzeł Przeworsk (12) * Avia Świdnik -Wólczanka Wólka Pełkińska (13) * Chełmianka Chełm - Izolator Boguchwała (13). Niedziela: Tomasovia Tomaszów Lubelski - Stal Kraśnik (13).

* Bialska klasa okręgowa (mecze zaległe, oba w niedzielę o godz. 12): Granica Terespol - Sokół Adamów * LZS Dobryń - Lutnia Piszczac.

* Chełmska klasa okręgowa (mecz zaległy, niedziela): Kłos Chełm - Ogniwo Wierzbica (13).

* Lubelska klasa okręgowa (mecz zaległy, sobota): Polesie Kock - Błękit Cyców (13).

* Centralna Liga Juniorów, niedziela: Wisła Puławy - Korona Kielce (13).

Futsal

* I liga: AZS UMCS Lublin - EBS Futsal Kielce, w sobotę o godz. 20 w hali Globus przy ul. Kazimierza Wielkiego 8 w Lublinie.

Koszykówka

* Tauron Basket Liga mężczyzn: Wikana-Start Lublin - Polpharma Starogard Gdański, w piątek o godz. 19 w hali Globus przy ul. Kazimierza Wielkiego 8 w Lublinie.

* Tauron Basket Liga kobiet: Pszczółka AZS UMCS Lublin - Ślęza Wrocław, w sobotę o godz. 18 w hali MOSiR im. Zdzisława Niedzieli przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie.

* I liga kobiet: AZS UMCS II Lublin - Grot Dekorex Pabianice, w niedzielę o godz. 16 w hali MOSiR im. Zdzisława Niedzieli przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie.

Piłka ręczna

* Liga Mistrzyń: MKS Selgros Lublin - HCM Baia Mare, w niedzielę o godz. 14 w hali Globus przy ul. Kazimierza Wielkiego 8 w Lublinie.

* I liga mężczyzn: AZS AWF Biała Podlaska - MKS Poznań, w sobotę o godz. 18 w hali Widowiskowo-Sportowej WWFiS przy ul. Marusarza 8 w Białej Podlaskiej.

* II liga mężczyzn: AZS UMCS Lublin - MKS Mazur Sierpc, w sobotę o godz. 14 w hali Globus przy ul. Kazimierza Wielkiego 8 w Lublinie.

Siatkówka

* II liga mężczyzn: Huragan Międzyrzec Podlaski - SKS Hajnówka, w sobotę o godz. 18 w hali ZPO nr 3 przy ul. Leśnej w Międzyrzecu Podlaskim.

Tenis stołowy

* I liga kobiet: Arka PGKiM Ryki - AZS UMCS Optima Lublin, w sobotę o godz. 18 w hali przy ul. Podwale 3A w Lublinie.

Goalball

* Mistrzostwa Polski do lat 21 w Goalball, od piątku do niedzieli na obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy Al. Piłsudskiego 22 w Lublinie. Program, piątek: przyjazd ekip (godz. 18) * kolacja (18-20). Sobota: śniadanie (8-.8.30) * rozpoczęcie gier (9-10.45) * prezentacja ekip, otwarcie turnieju (10.45-11) * ciąg dalszy gier (11-14) * obiad (14-15) * ciąg dalszy gier (15-19) * kolacja (19.30). Niedziela: śniadanie (8-8.30) * dalszy ciąg turnieju (9-12) * zakończenie (12-12.15) * obiad (12.30).
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Ekstraklasa

WYNIKI KOLEJKI

6. KOLEJKA 18-21 sierpnia
Arka Gdynia - Pogoń Szczecin 0:3
Bruk-Bet Termalica - Lech Poznań 1:3
Cracovia - Górnik Zabrze 3:3
Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław 1:1
Lechia Gdańsk - Sandecja Nowy Sącz 2:3
Piast Gliwice - Korona Kielce 2:0
Wisła Płock - Legia Warszawa 0:1
Zagłębie Lubin - Wisła Kraków 3:0

TABELA

1. Zagłębie 6 14 10-2
2. Jagiellonia 6 13 9-7
3. Wisła K. 6 12 8-8
4. Lech 6 11 11-4
5. Legia 6 10 8-6
6. Górnik 6 9 12-10
7. Sandecja 6 8 6-6
8. Pogoń 6 7 6-7
9. Arka 6 7 4-5
10. Wisła P. 6 7 3-5
11. Śląsk 6 6 6-8
12. Lechia 6 5 7-8
13. Korona 6 5 7-9
14. Bruk-Bet 6 5 4-7
15. Cracovia 6 5 8-1
16. Piast 6 4 7-12
Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!