Sport

Kalendarz imprez sportowych na weekend

  Edytuj ten wpis
Dodano: 23 stycznia 2015, 16:00

Piłkarze Górnika Łęczna w sobotę o godz. 11 rozegrają na Arenie Lublin sparing z Polonią Warszawa.

Piłka nożna

* Mecze sparingowe, sobota: Górnik Łęczna - Polonia Warszawa (11, na Arenie Lublin, bilety kosztują 10 zł) * AMSPN Hetman Zamość - Tomasovia Tomaszów Lubelski (11, na boisku w Zamościu) * Wisła Puławy - Pogoń Siedlce (12, na bocznym boisku przy ul. Hauke-Bossaka w Puławach) * Wisła Puławy - Orion Niedrzwica (13, na bocznym boisku przy ul. Krochmalnej w Lublinie) * Motor Lublin - Świt Nowy Dwór Mazowiecki (10.30, na bocznym boisku przy ul. Krochmalnej) * Lewart Lubartów - Stal Poniatowa (13, na boisku przy ul. Poturzyńskiej w Lublinie).

Futsal

* Halowy Turniej Piłki Nożnej o puchar burmistrza Bełżyc, w sobotę od godz. 9.30 w hali przy ul. Wilczyńskiego w Bełżycach. W zawodach wezmą udział: Tęcza Bełżyce, Orion Niedrzwica, Unia Wilkołaz, Sokół Konopnica i POMS Iskra Piotrowice.

* VIII Memoriał Stanisława Wójcika - zbieramy dla Szasty, w niedzielę od godz. 9 w hali OSiR przy ul. Targowej w Biłgoraju. Przy okazji zawodów odbędzie się zbiórka pieniędzy na rehabilitację i leczenie Agnieszki Szozdy.

Lekkoatletyka

* Bieg "Trzecia Dycha do Maratonu”, w sobotę o godz. 22, start i meta będą zlokalizowane w okolicach hali Globus przy ul. Kazimierza Wielkiego w Lublinie.

Koszykówka

* Tauron Basket Liga mężczyzn: Wikana-Start Lublin - Energa Czarni Słupsk, w piątek o godz. 19 w hali Globus przy ul. Kazimierza Wielkiego w Lublinie.

* II liga mężczyzn: Stalma AZS UMCS Lublin - TS Wisła Kraków, w niedzielę o godz. 19 w hali MOSiR im. Zdzisława Niedzieli przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie.

Piłka ręczna

* PGNiG Superliga kobiet: MKS Selgros Lublin - MKS Olimpia Nowy Sącz, w niedzielę o godz. 17 w hali Globus przy ul. Kazimierza Wielkiego w Lublinie.

* II liga mężczyzn: AZS UMCS Lublin - UKS Politechnika Anilana Łódź, w niedzielę o godz. 13 w hali Globus przy ul. Kazimierza Wielkiego w Lublinie.

Sporty walki

* Gala MMA Thunderstrike Fight League 6, w sobotę od godz. 18 w hali MOSiR im. Zdzisława Niedzieli przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie.

Siatkówka

* I liga mężczyzn: Avia Świdnik - Espadon Szczecin, w sobotę o godz. 14.15 w hali SP nr 7 przy ul. Armii Krajowej w Świdniku.

* II liga mężczyzn: Huragan Międzyrzec Podlaski - MOS Wola Warszawa, w sobotę o godz. 18 w hali ZPO nr 3 przy ul. Leśnej w Międzyrzecu Podlaskim.

* Mistrzostwa Województwa Kadetów o miejsca 1-4: UKS Międzyrzecka Trójka Międzyrzec Podlaski - LKS Cisy Nałęczów, w piątek o godz. 18 w hali ZPO nr 3 przy ul. Leśnej w Międzyrzecu Podlaskim.

* Spotkanie z Kingą Kołosińską i Moniką Brzostek - reprezentantkami Polski w siatkówce plażowej, w piątek o godz. 12.30 w Gimnazjum nr 5 im. Wł. Łokietka w Lublinie.
Tenis stołowy

* VI turniej Grand Prix LZS, w sobotę od godz. 9.30 w sali gimnazjum w Łopienniku Górnym.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o: kalendarz imprez sportowych
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Ekstraklasa

WYNIKI KOLEJKI

12. KOLEJKA 13-16 października
Bruk-Bet Termalica - Arka Gdynia 1:1
Cracovia - Pogoń Szczecin 3:0
Jagiellonia Białystok - Lech Poznań 1:1
Korona Kielce - Wisła Płock 2:0
Legia Warszawa - Lechia Gdańsk 1:0
Piast Gliwice - Sandecja Nowy Sącz 2:2
Śląsk Wrocław - Wisła Kraków 0:2
Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze 3:2

TABELA

1. Lech 12 22 19-7
2. Górnik 12 22 25-17
3. Zagłębie 22 22 18-10
4. Jagiellonia 12 20 15-13
5. Wisła K. 12 20 15-14
6. Legia 12 19 13-13
7. Korona 12 18 14-12
8. Śląsk 12 17 15-15
9. Wisła P. 12 17 12-15
10. Sandecja 12 16 12-12
11. Arka 12 16 11-12
12. Lechia 12 13 15-16
13. Cracovia 12 10 15-20
14. Bruk-Bet 12 9 9-15
15. Pogoń 12 9 9-17
16. Piast 12 9 11-20
Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!