Sport

Kalendarz imprez sportowych na weekend 17-18 maja

  Edytuj ten wpis
Dodano: 15 maja 2014, 18:00

Piłka nożna

* II liga: Wisła Puławy - Motor Lublin, w sobotę o godz. 18 na stadionie MOSiR przy ul. Hauke-Bossaka w Puławach.

* III liga, sobota: Omega Stary Zamość - Polonia Przemyśl (16) * AMSPN Hetman Zamość - Lublinianka Lublin (17). Niedziela: Orlęta Radzyń Podlaski - Chełmianka Chełm (16) * Tomasovia Tomaszów Lubelski - Orzeł Przeworsk (17).

* IV liga, sobota: Sparta Rejowiec Fabryczny - Janowianka Janów Lubelski (17). Niedziela: Górnik II Łęczna - Unia Krzywda (16) * Lutnia Piszczac - Victoria Żmudź (17) * Hetman Żółkiewka - Łada 1945 Biłgoraj (17) * Stal Poniatowa - Ruch Ryki (17) * Orlęta Łuków - Lewart Lubartów (17) * Opolanin Opole Lubelskie - Roztocze Szczebrzeszyn (17) * Orion Niedrzwica Duża - Powiślak Końskowola (17).

* Bialskopodlaska klasa okręgowa (wszystkie mecze w niedzielę o godz. 16): Bizon Jeleniec - Orkan Wojcieszków * Sokół Adamów - Niwa Łomazy * Unia Żabików - ŁKS Łazy * Victoria Parczew - Janowia Janów Podlaski * LZS Dobryń - Huragan Międzyrzec Podlaski * Dwernicki Stoczek Łukowski - Grom Kąkolewnica * GLKS Rokitno - Granica Terespol.

* Chełmska klasa okręgowa, sobota: Unia Białopole - Kłos Chełm (13) * Unia Rejowiec - GKS Pławanice/Kamień (16) * Granica Dorohusk - Brat Siennica Nadolna (16). Niedziela (wszystkie mecze o godz. 16): Spółdzielca Siedliszcze - Frassati Fajsławice * Start Krasnystaw - Ruch Izbica * Ogniwo Wierzbica - Vojsławia Wojsławice * Włodawianka Włodawa - Hutnik Ruda-Huta.

* Lubelska klasa okręgowa, sobota: Unia Wilkołaz - Wiking Leśniczówka (13) * Hetman Gołąb - Iskra Krzemień (16.30) * Tęcza Bełżyce - Górnik 1979 Łęczna (17) * Piaskovia Piaski - Sokół Konopnica (17). Niedziela: Czarni Dęblin - KS Dąbrowica (11) * Granit Bychawa - Polesie Kock (14) * Wisła Annopol - POM Iskra Piotrowice (16) * Cisy Nałęczów - Sławin Lublin (16).

* Zamojska klasa okręgowa, sobota: Huragan Hrubieszów - Victoria Łukowa/Chmielek (16) * Ostoja Skierbieszów - Sparta Wożuczyn (17). Niedziela: Korona Łaszczów - Krzyształ Werbkowice (14) * Unia Hrubieszów - Igros Krasnobród (15) * Cosmos Józefów - Sokół Zwierzyniec (16) * Huczwa Tyszowce - Grom Różaniec (16) * Olimpia Miączyn - Aleksandria Aleksandrów (16) * Orkan Bełżec - Sparta Łabunie (16).

* Centralna Liga Juniorów Starszych, sobota: Widok Lublin - Stal Stalowa Wola (11) * Górnik Łęczna - Korona Kielce (15).

* Makroregionalna Liga Juniorów Młodszych, sobota: TOP 54 Biała Podlaska - Karpaty Krosno (16).

* Ekstraliga kobiet: Górnik Łęczna - Gol Częstochowa, w sobotę o godz. 11 na stadionie przy Al. Jana Pawła II w Łęcznej.

Sporty walki

* Czwarta edycja gali MMA Thunderstrike Fight League 4 „Łęczna vs Reszta Polski”, w sobotę od godz. 20.30 w hali widowiskowo-sportowej przy ul. Jaśminowej w Łęcznej.

* Otwarte Międzynarodowe Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w Judo w kategoriach młodzieżowych, w niedzielę od godz. 11.30 w hali Centrum Kultury Fizycznej UMCS przy ul. Langiewicza 22 w Lublinie.

Futbol amerykański

* PLFA I: Tytani Lublin - Wilki Łódzkie, w sobotę o godz. 13 na stadionie przy ul. Zemborzyckiej 3 w Lublinie.

Pływanie

* Międzynarodowe Zawody Pływackie „Puchar Roztocza 2014”, w sobotę od godz. 10.15 i niedzielę od godz. 9.30 na krytej pływalni OSiR przy ul. J. Zamoyskiego 62 Aw Zamościu.

Lekkoatletyka

* Ogólnopolskie Uliczno - Przełajowe Biegi o „Błękitną Wstęgę Wisły” w ramach XXII Grand Prix Polski Środkowo - Wschodniej, w niedzielę od godz. 12 pod stadionem MOSiR przy ul. Hauke-Bossaka w Puławach.

Kolarstwo

* Europejski Piknik Rowerowy, w sobotę od godz. 11.30. Uczestnicy wyruszą do Nasutowa z pętli autobusowej przy ul. Koncertowej w Lublinie. Szczegółowe informacje o zgłoszeniach można znaleźć na stronie internetowej rodm-lublin.pl.

Tenis stołowy

* Drużynowe Mistrzostwa Województwa juniorek i juniorów, w sobotę od godz. 9 w sali Zespołu Szkół w Stróży.

* Indywidualne Mistrzostwa Województwa kadetów i juniorów (gry pojedyncze, podwójne i mieszane), w niedzielę od godz. 9 w sali Zespołu Szkół przy ul. Wyspiańskiego 8 w Tomaszowie Lubelskim.

Szachy

* Turnieje cykliczne „Szach Królowi”, w niedzielę od godz. 10.30 (potwierdzenie obecności do godz. 10.15) w świetlicy klubowej MKS Start przy al. Piłsudskiego 22 w Lublinie. Przy okazji odbędzie się turniej młodych talentów do lat 13.
  Edytuj ten wpis
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Ekstraklasa

WYNIKI KOLEJKI

17. KOLEJKA 24-27 listopada
Arka Gdynia - Sandecja Nowy Sącz 5:0
Cracovia - Lechia Gdańsk 2:1
Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok 3:1
Korona Kielce - Legia Warszawa 3:2
Lech Poznań - Wisła Płock 2:1
Pogoń Szczecin - Piast Gliwice 2:2
Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 1:0
Bruk-Bet Termalica - Wisła Kraków 3:3

TABELA

1. Górnik 17 32 36-24
2. Legia 17 31 22-17
3. Korona 17 29 28-17
4. Lech 17 28 26-15
5. Wisła K. 17 28 23-19
6. Jagiellonia 17 27 22-22
7. Arka 17 25 22-17
8. Zagłębie 17 24 22-18
9. Śląsk 17 23 21-24
10. Lechia 17 20 23-26
11. Wisła P. 17 20 19-25
12. Cracovia 17 18 21-25
13. Sandecja 17 18 14-23
14. Bruk-Bet 17 18 18-22
15. Piast 17 17 19-27
16. Pogoń 17 10 14-29
Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!