Sport

Kalendarz imprez sportowych na weekend 24-25 maja

Dodano: 22 maja 2014, 18:00

Piłka nożna

* III liga, sobota: Avia Świdnik - Omega Stary Zamość (11, w Starym Zamościu, Avia będzie gospodarzem) * Lublinianka Lublin - JKS 1909 Jarosław (12) * Podlasie Biała Podlaska - Tomasovia Tomaszów Lubelski (17). Niedziela: Chełmianka Chełm - Stal Sanok (16.30) * Stal Kraśnik - Resovia (17).

* IV liga, sobota (oba mecze o godz. 16): Ruch Ryki - Hetman Żółkiewka * Powiślak Końskowola - Górnik II Łęczna. Niedziela (wszystkie mecze o godz. 17): Unia Krzywda - Opolanin Opole Lubelskie * Roztocze Szczebrzeszyn - Orlęta Łuków * Lewart Lubartów - Stal Poniatowa * Łada 1945 Biłgoraj - Lutnia Piszczac * Victoria Żmudź - Janowianka Janów Lubelski * Orion Niedrzwica Duża - Sparta Rejowiec Fabryczny.

* Bialskopodlaska klasa okręgowa (wszystkie mecze w niedzielę): ŁKS Łazy - Sokół Adamów (13) * GLKS Rokitno - Bizon Jeleniec (16) * Granica Terespol - Dwernicki Stoczek Łukowski (16) * Grom Kąkolewnica - LZS Dobryń (16) * Huragan Międzyrzec Podlaski - Victoria Parczew (16) * Niwa Łomazy - Orkan Wojcieszków (16) * Janowia Janów Podlaski - Unia Żabików (17).

* Chełmska klasa okręgowa (wszystkie mecze w niedzielę): GKS Pławanice/Kamień - Ogniwo Wierzbica (15) * Vojsławia Wojsławice - Unia Białopole (15) * Kłos Chełm - Start Krasnystaw (15) * Włodawianka Włodawa - Granica Dorohusk (16) * Hutnik Ruda-Huta - Unia Rejowiec (17, na boisku w Okrzowie) * Ruch Izbica - Spółdzielca Siedliszcze (17) * Frassati Fajsławice - Brat Siennica Nadolna (17).

* Lubelska klasa okręgowa, sobota: KS Dąbrowica - Polesie Kock (11) * Cisy Nałęczów - Granit Bychawa (14) * Sławin Lublin - Piaskovia Piaski (17, na boisku w Kurowie) * Wiking Leśniczówka - Hetman Gołąb (17). Niedziela: Sokół Konopnica - Unia Wilkołaz (11) * Iskra Krzemień - Wisła Annopol (14) * Górnik 1979 Łęczna - Czarni Dęblin (16) * POM Iskra Piotrowice - Tęcza Bełżyce (17).

* Zamojska klasa okręgowa (wszystkie mecze w niedzielę): Orkan Bełżec - Unia Hrubieszów (16) * Sokół Zwierzyniec - Igros Krasnobród (16) * Kryształ Werbkowice - Ostoja Skierbieszów (16) * Sparta Łabunie - Olimpia Miączyn (17) * Aleksandria Aleksandrów - Huczwa Tyszowce (17, na boisku w Tarnogrodzie) * Grom Różaniec - Korona Łaszczów (17) * Sparta Wożuczyn - Huragan Hrubieszów (17) * Victoria Łukowa/Chmielek - Cosmos Józefów (17).

* Ekstraliga kobiet, niedziela: AZS PSW Biała Podlaska - KKP Bydgoszcz (11).

* Centralna Liga Juniorów Starszych, niedziela (oba mecze o godz. 13): Widok Lublin - Sandecja Nowy Sącz * Wisła Puławy - KSZO Junior Ostrowiec Świętokrzyski.

* Makroregionalna Liga Juniorów Młodszych, niedziela: Wisła Puławy - Cracovia (16).

* Turnieje TKKF Omega: Turniej z okazji Dnia Matki "Dziękuję ci Mamo”, w sobotę o godz. 10 na Orliku przy ul. Jagiełły w Lublinie * "Puchar Wrotkowa”, w niedzielę o godz. 10 na Orliku przy ul. Nałkowskich w Lublinie.

Piłka ręczna

* Piąty mecz finałowy PGNiG Superligi kobiet: MKS Selgors Lublin - Zagłębie Lubin, w sobotę o godz. 15.45 w hali Globus przy ul. Kazimierza Wielkiego 8 w Lublinie.

* Mecze o brązowy medal PGNiG Superligi mężczyzn: Azoty Puławy - Górnik Zabrze, w sobotę i ewentualnie w niedzielę o godz. 18 w hali MOSiR przy Al. Partyzantów w Puławach.

Rugby

* Ekstraliga: Budowlani Lublin - Arka Gdynia, w sobotę o godz. 14 na boisku przy ul. Krasińskiego 11 w Lublinie.

Sporty walki

* IV Polish Open Karate ShinKyokushin Dzieci, Kadetów i Juniorów, w sobotę od godz. 10 w hali MOSiR im. Zdzisława Niedzieli przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie.

* Bokserski Memoriał Stanisława Zalewskiego i mecz bokserski Lublin - Kielce, w niedzielę od godz. 10 w hali MOSiR im. Zdzisława Niedzieli przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie.

Biegi

* Imprezy z cyklu "Polska Biega”, w piątek o godz. 17 w Biłgoraju (start na placu Wolności), w niedzielę o godz. 17 w Chełmie (bieg po lesie Borek), w sobotę i niedzielę od godz. 9.30 w Lublinie (test Coopera na stadionie MKS Start przy al. Piłsudskiego).

Kolarstwo

* Nadwiślański Rajd Rowerowy, w sobotę od godz. 10 - start pod halą MOSiR przy Al. Partyzantów w Puławach.

Tenis stołowy

* Mistrzostwa Województwa skrzatek i skrzatów (gry pojedyncze i podwójne) i Drużynowe Mistrzostwa Województwa żaczek i żaków, w sobotę od godz. 9 w sali ZS przy ul. PP "Wilków” AK 5 w Rykach.

Imprezy

* Europejski Tydzień sportu dla wszystkich, Sportowy Turniej miast i gmin, w sobotę na boisku szkolnym w Miłocinie. Program zawodów: przyjazd ekip (godz. 9) * Uroczystosci Dni Olimpijczyka (9.30) * Blok sportowy (10.30) * dekoracja zwycięzców (13.30).

Szachy

* Turnieje cykliczne "Szach Królowi” o puchar Prezydenta Miasta Lublin, w niedzielę od godz. 10.30 (potwierdzenie obecności do godz. 10.15) w świetlicy MOSiR Lublin przy al. Piłsudskiego 22 w Lublinie. Przy okazji zostanie rozegrany turniej młodych talentów do lat 13.

Żużel

* NICE PLŻ: KMŻ Lublin - Polonia Bydgoszcz, w niedzielę o godz. 17.30 na stadionie MOSiR przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie.
biegi przełajowe
(1) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

biegi przełajowe
biegi przełajowe (23 maja 2014 o 10:19) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

XVI

GRAND PRIX

POLSKI ŚRODKOWO – WSCHODNIEJ

 

CHODEL 25 maja 2014r. (NIEDZIELA)

GODZ. 12.00

„NAD ZALEWEM”

 

PROGRAM BIEGÓW PRZEŁAJOWYCH:

- 12.00                    otwarcie zawodów

- 12.10                    700m                      dziewcząt rocznik 2003/2004

- 12.20                    700m                      chłopców rocznik 2003/2004

- 12.30                    700m                      dziewcząt rocznik 2001/2002

- 12.40                    1000m     chłopców rocznik 2001/2002

- 12.50                    „Bieg przedszkolaka” 150m rocznik 2007 i młodsi

- 13.10                    1000m     dziewcząt rocznik 1999/2000

- 13.20                    1000m     chłopców rocznik 1999/2000

- 13.30                    2000m     dziewcząt rocznik 1995/96, 1997/98

- 13.40                    2000m     chłopców rocznik 1995/96, 1997/98

- 14.00                    bieg główny

Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (1)

Pozostałe informacje

Ekstraklasa

WYNIKI KOLEJKI

6. KOLEJKA 18-21 sierpnia
Arka Gdynia - Pogoń Szczecin 0:3
Bruk-Bet Termalica - Lech Poznań 1:3
Cracovia - Górnik Zabrze 3:3
Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław 1:1
Lechia Gdańsk - Sandecja Nowy Sącz 2:3
Piast Gliwice - Korona Kielce 2:0
Wisła Płock - Legia Warszawa 0:1
Zagłębie Lubin - Wisła Kraków 3:0

TABELA

1. Zagłębie 6 14 10-2
2. Jagiellonia 6 13 9-7
3. Wisła K. 6 12 8-8
4. Lech 6 11 11-4
5. Legia 6 10 8-6
6. Górnik 6 9 12-10
7. Sandecja 6 8 6-6
8. Pogoń 6 7 6-7
9. Arka 6 7 4-5
10. Wisła P. 6 7 3-5
11. Śląsk 6 6 6-8
12. Lechia 6 5 7-8
13. Korona 6 5 7-9
14. Bruk-Bet 6 5 4-7
15. Cracovia 6 5 8-1
16. Piast 6 4 7-12
Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!