Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Koszykówka

28 czerwca 2009 r.
16:07
Edytuj ten wpis

I liga koszykarzy: Jacek Olejniczak blisko porozumienia ze Startem

Autor: Zdjęcie autora ARTUR TORUŃ
0 4 A A

Jacek Olejniczak niedługo powinien oficjalnie powrócić do składu lubelskiego Startu. 34-letni koszykarz (205 cm wzrostu) uzgodnił najistotniejsze punkty ewentualnego kontraktu. Z kolei Tomasz Celej parafował umowę, jednak w dokumencie jest klauzula, dopuszczająca odejście do klubu ekstraklasy.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Celej już wcześniej zaakceptował warunki kontraktu, ale niedawno nadeszły wieści z Jarosławia, o możliwej dalszej grze w ekstraklasie Znicza, którego barwy ostatnio reprezentował lubelski koszykarz. Dlatego Celej poprosił włodarzy Startu, aby w przypadku propozycji z Jarosławia pozwolili na prowadzenie negocjacji, dopuszczając nawet odejście do zespołu PLK. W lubelskim klubie na razie akceptują takie rozwiązanie.

Po rocznej przerwie na ligowe parkiety może powrócić Jacek Olejniczak, który jest już po konkretnych rozmowach z prezesem Witoldem Czarneckim. Wydaje się, że zainteresowani są bliscy porozumienia. - Kwestie finansowe raczej nie powinny być przeszkodą - powiedział doświadczony center. - Po tylu latach gry chciałbym jeszcze powalczyć pod koszem, chociaż dziś nie wiem, w jakim stopniu mogę pomóc drużynie. Przy odpowiednim treningu powinienem uzyskać wystarczającą formę, oby tylko dopisało zdrowie.

Jeżeli Start zdecyduje się na umowę z Olejniczakiem, wówczas zrezygnuje z usług innego wysokiego gracza - Brahima Konare. Ten koszykarz nie ukrywał, że jest bardzo zainteresowany ponownymi występami w lubelskim klubie, ale może się okazać, że oczekiwania płacowe zawodnika przewyższą możliwości "czerwono-czarnych”.

- W kręgu naszych zainteresowań jest wciąż ta sama grupa zawodników, a budżet również jest ten sam - stwierdził trener Dominik Derwisz, trener Startu. - Na razie konsekwentnie realizujemy przedsezonowe założenia. Zależało nam na zawodniku podkoszowym i pozyskaliśmy Łukasza Kwiatkowskiego. Teraz czas na następne umowy.

Do Startu może trafić Aleksander Mrozik (194 cm), który zdaniem szkoleniowca mógłby grać także na pozycji numer jeden, odciążając Michała Sikorę.

Komentarze 4

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
do kibic:) / 6 lipca 2009 o 18:07
kibic napisał:
a co z resztą zawodników np. Borkowski, Rak ??? Oszukani??? Po raz kolejny???!!!!!! Pozdro dla Zarządu!!!!!!


Człowieku, umarłem

Borkowski nie wiadomo nawet, czy w ogóle zagra w kosza po Zabrzu, a Rak jest cieniem Mrozika, że o Celeju, który może również grać na jego pozycji, nawet nie wspomnę, więc polecieć musiał. Wolisz, żeby trzymano Raka, który będzie grzał Mrozikowi krzesło, niż żeby ograł się np. Karczewski i kilku juniorów? Bo powiem Ci na marginesie, że za pensję Raka zasuwać może dwóch a nawet trzech obiecujących juniorów.

Btw - za co pozdrawiasz Zarząd? Pogratuluj dobrych transferów: Kwiatkowskiego, Mrozika, a jeśli Celej zostanie, to również i jego. Prawdziwy kibic widzi obie strony medalu.


Człowieku, umarłem

Borkowski nie wiadomo nawet, czy w ogóle zagra w kosza po Zabrzu, a Rak jest cieniem Mrozika, że o Celeju, który może również grać na jego pozycji, nawet nie wspomnę, więc polecieć musiał. Wolisz, żeby trzymano Raka, który będzie grzał Mrozikowi krzesło, niż żeby ograł się np. Karczewski i kilku juniorów? Bo powiem Ci na marginesie, że za pensję Raka zasuwać może dwóch a nawet trzech obiecujących juniorów.

Btw - za co pozdrawiasz Zarząd? Pogratuluj dobrych transferów: ... rozwiń
Avatar
kibic / 30 czerwca 2009 o 09:43
a co z resztą zawodników np. Borkowski, Rak ??? Oszukani??? Po raz kolejny???!!!!!! Pozdro dla Zarządu!!!!!!
Avatar
serek / 28 czerwca 2009 o 22:16
JAK ZDROWIE POZWOLI ....,A CO MAMA NA TO ? SŁUCHAJ SIĘ INSTYNKTU KOLO !!! NIE ZDROWIA :-)
Avatar
serek / 28 czerwca 2009 o 22:11
JAK zdrowie pozwoli, a co mama na to ? nie słuchaj się zdrowia SŁUCHAJ INSTYNKTU kolo !!![size="2"][/size]
Avatar
do kibic:) / 6 lipca 2009 o 18:07
kibic napisał:
a co z resztą zawodników np. Borkowski, Rak ??? Oszukani??? Po raz kolejny???!!!!!! Pozdro dla Zarządu!!!!!!


Człowieku, umarłem

Borkowski nie wiadomo nawet, czy w ogóle zagra w kosza po Zabrzu, a Rak jest cieniem Mrozika, że o Celeju, który może również grać na jego pozycji, nawet nie wspomnę, więc polecieć musiał. Wolisz, żeby trzymano Raka, który będzie grzał Mrozikowi krzesło, niż żeby ograł się np. Karczewski i kilku juniorów? Bo powiem Ci na marginesie, że za pensję Raka zasuwać może dwóch a nawet trzech obiecujących juniorów.

Btw - za co pozdrawiasz Zarząd? Pogratuluj dobrych transferów: Kwiatkowskiego, Mrozika, a jeśli Celej zostanie, to również i jego. Prawdziwy kibic widzi obie strony medalu.


Człowieku, umarłem

Borkowski nie wiadomo nawet, czy w ogóle zagra w kosza po Zabrzu, a Rak jest cieniem Mrozika, że o Celeju, który może również grać na jego pozycji, nawet nie wspomnę, więc polecieć musiał. Wolisz, żeby trzymano Raka, który będzie grzał Mrozikowi krzesło, niż żeby ograł się np. Karczewski i kilku juniorów? Bo powiem Ci na marginesie, że za pensję Raka zasuwać może dwóch a nawet trzech obiecujących juniorów.

Btw - za co pozdrawiasz Zarząd? Pogratuluj dobrych transferów: ... rozwiń
Avatar
kibic / 30 czerwca 2009 o 09:43
a co z resztą zawodników np. Borkowski, Rak ??? Oszukani??? Po raz kolejny???!!!!!! Pozdro dla Zarządu!!!!!!
Avatar
serek / 28 czerwca 2009 o 22:16
JAK ZDROWIE POZWOLI ....,A CO MAMA NA TO ? SŁUCHAJ SIĘ INSTYNKTU KOLO !!! NIE ZDROWIA :-)
Avatar
serek / 28 czerwca 2009 o 22:11
JAK zdrowie pozwoli, a co mama na to ? nie słuchaj się zdrowia SŁUCHAJ INSTYNKTU kolo !!![size="2"][/size]
Zobacz wszystkie komentarze 4

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Mieszkańcy chcą ograniczeń w dostępności alkoholu w mieście

Mieszkańcy chcą ograniczeń w dostępności alkoholu w mieście 0 1

W Białej Podlaskiej trwają kilkudniowe konsultacje społeczne w sprawie liczby zezwoleń na sprzedaż alkoholu. Na pierwszym spotkaniu większość mieszkańców była za ograniczeniem dostępności alkoholu w mieście.

Sąd poprosił o nagrania z TVP i TVN. Chodzi o sprawę Krzysztofa Żuka

Sąd poprosił o nagrania z TVP i TVN. Chodzi o sprawę Krzysztofa Żuka 0 3

Jeszcze w tym tygodniu ma zapaść decyzja, czy sędzia, której prezydent Lublina zarzucił brak obiektywizmu, zostanie odsunięta od wyrokowania w jego sprawie. Chodzi o spór toczący się przed Wojewódzkim Sądem Administracyjnym, gdzie Krzysztof Żuk broni się przed usunięciem ze stanowiska w Ratuszu przez wojewodę lubelskiego.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 maja 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 maja 2018 r. 0 0

Rząd obiecuje 22 nowe mosty. Jeden ma powstać w woj. lubelskim [lokalizacje]
galeria

Rząd obiecuje 22 nowe mosty. Jeden ma powstać w woj. lubelskim [lokalizacje] 11 14

W ciągu najbliższych lat zaproponujemy program budowy 22 mostów na Wiśle, Odrze, Bugu, Narwi, Pilicy, Warcie i w wielu miejscach Polski – poinformował we wtorek premier Mateusz Morawiecki. Znamy lokalizacje nowych mostów.

Puławy: Lista miejskich zadań do przeglądu

Puławy: Lista miejskich zadań do przeglądu 4 0

Puławscy radni w czwartek przyjmą raport o wykonaniu Programu Zamierzeń Inwestycyjnych. To dokument mówiący o tym, które z dziesiątek zaplanowanych zadań zostały już wykonane, a na które nadal czekamy. Wśród tych ostatnich jest m.in. przedłużenie ul. Powiśle, czy montaż windy w ratuszu.

Przemytnicy stracili 475 podrabianych kurtek. Ale ubrania się nie zmarnują

Przemytnicy stracili 475 podrabianych kurtek. Ale ubrania się nie zmarnują 28 2

Podrobione kurtki trafią do podopiecznych lubelskiego Polskiego Czerwonego Krzyża. Celnicy z Małaszewicz odebrali je przemytnikom.

Lublin: Skradziono wózek inwalidzki, rodzina prosi o pomoc

Lublin: Skradziono wózek inwalidzki, rodzina prosi o pomoc 45 4

Elektryczny wózek inwalidzki został skradziony z klatki bloku przy ul. Skautów w Lublinie.

Karczemna awantura, szarpanie i wyzwiska na przyjęciu komunijnym. O co poszło?
galeria
film

Karczemna awantura, szarpanie i wyzwiska na przyjęciu komunijnym. O co poszło? 88 17

Poszło o rosół, który ponoć miał być nieświeży. Do tego nie wszyscy mieli dostać drugie danie. Przyjęcie komunijne w restauracji „Krokus” w Chełmie zakończyło się karczemną awanturą, szarpaniem i wyzwiskami. Sprawą zajęła się policja i prokuratura.

Burze w woj. lubelskim: Spadł grad, wiele interwencji strażaków

Burze w woj. lubelskim: Spadł grad, wiele interwencji strażaków 40 2

Strażacy kilkanaście razy interweniowali po burzach, które przechodzą nad woj. lubelskim.

Lublin: Wystawa Grupy Twórczej w Galerii w Pasażu
25 maja 2018, 17:00

Lublin: Wystawa Grupy Twórczej w Galerii w Pasażu 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 25 maja o godz. 17 w Galerii w Pasażu (Pracownie Kultury Tatary, ul. Hutnicza 28A) odbędzie się wernisaż wystawy malarstwa Grupy Twórczej pod tytułem Pasja tworzenia.

Mieszkanie Plus w Lubelskiem: Premier wręczy klucze. Dlaczego niektórzy lokatorzy rezygnują?
galeria

Mieszkanie Plus w Lubelskiem: Premier wręczy klucze. Dlaczego niektórzy lokatorzy rezygnują? 59 20

W sobotę pierwsi lokatorzy dostaną klucze do Mieszkań Plus. A wręczać je będzie premier Mateusz Morawiecki. Tyle że lokale są w stanie deweloperskim i trzeba jeszcze grubych tysięcy, żeby w nich zamieszkać.

POP Arena: Alvaro Soler i Alphaville w Lublinie. Bilety na koncert już w sprzedaży
galeria
film

POP Arena: Alvaro Soler i Alphaville w Lublinie. Bilety na koncert już w sprzedaży 51 0

Dziś zaczęła się sprzedaż biletów na koncert POP Arena, którego główną gwiazdą będzie Alvaro Soler, przed którym wystąpi grupa Alphaville.

Azoty po raz szósty zagrają o brązowy medal

Azoty po raz szósty zagrają o brązowy medal 5 0

PGNIG SUPERLIGA PIŁKARZY RĘCZNYCH Po raz szósty w historii Azoty Puławy zagrają o trzecie miejsce mistrzostw Polski. Zmierzą się z rewelacyjną Gwardią Opole

Finałowy koncert XXII Forum Lutosławskiego
25 maja 2018, 19:00

Finałowy koncert XXII Forum Lutosławskiego 1 0

Co Gdzie Kiedy. Filharmonia Lubelska (ul. Curie-Skłodowskiej 5) zaprasza na finałowy koncert 22. edycji Forum Lutosławskiego MOST. W piątek, 25 maja o godz. 19 na scenie Filharmonii wystąpią Robert Kabara, Kamil Tomanek i Aleksandra Ohar.

TAURON BASKET LIGA
Półfinały

Wyniki:

Slam Ostrów Wielkopolski - Polski Cukier Toruń
Slam Ostrów Wielkopolski - Polski Cukier Toruń
Polski Cukier Toruń - Slam Ostrów Wielkopolski
Anwil Włocławek - Stelmet Zielona Góra
Anwil Włocławek - Stelmet Zielona Góra
Stelmet Zielona Góra - Anwil Włocławek

Tabela:

1. Anwil 32 56 2732-2366
2. Ostrów Wlkp. 32 55 2586-2350
3. Polski Cukier 32 55 2730-2427
4. Stelmet 32 53 2738-2505
5. Dąbrowa Górnicza 32 52 2643-2477
6. Rosa Radom 32 52 2659-2531
7. Turów 32 50 2722-2707
8. King Szczecin 32 50 2656-2583
9. TBV Start 32 49 2619-2526
10. Trefl Sopot 32 49 2568-2519
11. Asseco 32 49 2607-2650
12. Polpharma 32 47 2525-2575
13. AZS Koszalin 32 43 2506-2756
14. Gliwice 32 42 2548-2756
15. Miasto Szkła 32 40 2419-2711
16. Legia 32 37 2449-2823
17. Czarni 32 24 1463-1907

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!
 
Uwaga czytelniku!
Nie teraz Przeczytaj i wyraź zgodę

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych.

Rozumiem

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.