Koszykówka

I liga rozgrywek Pod koszami Dziennika Wschodniego im. Andrzeja Wawrzyckiego: Paweł Kosior liderem klasyfikacji strzelców

  Edytuj ten wpis
Dodano: 29 grudnia 2009, 19:21
Autor: Kamil Kozioł

W rozgrywkach pierwszej ligi Pod koszami Dziennika Wschodniego rozegrano już siedem kolejek. Na razie najskuteczniejszym zawodnikiem jest Paweł Kosior, który zdobył 172 punkty.

Klasyfikacja strzelców:

1. Paweł Kosior (Inwest-Dźwig Czuby) 172 pkt,
2. Edward Kukliński (WKS) 144,
3. Dawid Myśliwiec (Skarpa Nadar) 123,
4. Rafał Grzegorczyk (Cukropol-Pszczółka) 119,
5. Paweł Zdeb (Cukropol-Pszczółka) 112,
6. Michał Mącik (Zdrój MPWiK) 111,
7. Artur Josik (AUX Matematyka) 105,
8. Jakub Bieliński ({m|make.pl) 103,
9. Michał Fijałka (Matematyka), Dariusz Jałoza (Farmed) i Rafał Podgórski (Oknoplastik) wszyscy po 101,
12. Łukasz Niklewicz (Cukropol-Pszczółka) i Piotr Padysz ({m|make.pl) obaj po 98,
14. Maciej Jeżyna (Groszek Team) i Bogdan Lembrych (Matematyka) obaj po 97,
16. Jacek Mącik (Zdrój MPWiK) i Kamil Sawka (Farmed) obaj po 91,
18. Arkadiusz Wolski (Cukropol-Pszczółka) 90,
19. Daniel Ćwikła (Bracia Mrozik) 88,
20. Wojciech Wdowiak (Farmed) 84.

Terminarz pozostałych spotkań:

8 kolejka: Farmed – Groszek Team * Alco – Inwest-Dźwig Czuby* Skarpa Nadar – Bracia Mrozik * Zdrój MPWiK – Cukropol-Pszczółka * Oknoplastik – AUX Matematyka * {m\make.pl – WKS.

9 kolejka: Groszek – WKS * Matematyka – {m\make.pl * Cukropol – Oknoplastik * Bracia – Zdrój MPWiK * Inwest-Dźwig - Skarpa * Farmed – Alco.

10 kolejka: Alco – Groszek * Skarpa – Farmed * Zdrój MPWiK – Inwest-Dźwig * Oknoplastik – Bracia * {m\make.pl – Cukropol-Pszczółka * WKS – Matematyka.

11 kolejka: Groszek – Skarpa * Zdrój MPWiK – Alco * Oknoplastik – Farmed * {m\make.pl – Inwest-Dźwig * WKS – Bracia Mrozik * Matematyka – Cukropol-Pszczółka.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

TAURON BASKET LIGA

WYNIKI KOLEJKI

10 KOLEJKA
Legia Warszawa - Polpharma Starogard 60:82
Trefl Sopot - TBV Start Lublin 66:81
Miasto Szkła - Rosa Radom 85:103
MKS Dąbrowa - Anwil Włocławek 86:84
Asseco Gdynia - Stelmet Zielona Góra 70:71
BM Slam Stal Ostrów - King Szczecin 91:101
PGE Turów Zgorzelec - AZS Koszalin 106:78
GTK Gliwice - Polski Cukier Toruń
MKS Dąbrowa - Czarni Słupsk

TABELA

1. Anwil 11 20 1029 -835
2. Stelmet 11 19 935-828
3. King Szczecin 12 19 1038-1004
4. Dąbrowa Górnicza 10 18 849-791
5. Polski Cukier 10 17 838-760
6. Turów 11 17 969-960
7. Polpharma 9 16 762-687
8. Trefl Sopot 10 16 832-783
9. Asseco 10 15 827-829
10. TBV Start 10 14 808-820
11. AZS Koszalin 11 14 872-984
12. Czarni 11 14 841-956
13. Rosa Radom 9 13 745-751
14. Miasto Szkła 10 13 786-889
15. Ostrów Wlkp. 8 12 627-609
16. Gliwice 9 11 713-816
17. Legia 10 10 714-883
Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!