Koszykówka

I liga rozgrywek Pod koszami Dziennika Wschodniego im. Andrzeja Wawrzyckiego: Paweł Kosior liderem klasyfikacji strzelców

Dodano: 29 grudnia 2009, 19:21
Autor: Kamil Kozioł

W rozgrywkach pierwszej ligi Pod koszami Dziennika Wschodniego rozegrano już siedem kolejek. Na razie najskuteczniejszym zawodnikiem jest Paweł Kosior, który zdobył 172 punkty.

Klasyfikacja strzelców:

1. Paweł Kosior (Inwest-Dźwig Czuby) 172 pkt,
2. Edward Kukliński (WKS) 144,
3. Dawid Myśliwiec (Skarpa Nadar) 123,
4. Rafał Grzegorczyk (Cukropol-Pszczółka) 119,
5. Paweł Zdeb (Cukropol-Pszczółka) 112,
6. Michał Mącik (Zdrój MPWiK) 111,
7. Artur Josik (AUX Matematyka) 105,
8. Jakub Bieliński ({m|make.pl) 103,
9. Michał Fijałka (Matematyka), Dariusz Jałoza (Farmed) i Rafał Podgórski (Oknoplastik) wszyscy po 101,
12. Łukasz Niklewicz (Cukropol-Pszczółka) i Piotr Padysz ({m|make.pl) obaj po 98,
14. Maciej Jeżyna (Groszek Team) i Bogdan Lembrych (Matematyka) obaj po 97,
16. Jacek Mącik (Zdrój MPWiK) i Kamil Sawka (Farmed) obaj po 91,
18. Arkadiusz Wolski (Cukropol-Pszczółka) 90,
19. Daniel Ćwikła (Bracia Mrozik) 88,
20. Wojciech Wdowiak (Farmed) 84.

Terminarz pozostałych spotkań:

8 kolejka: Farmed – Groszek Team * Alco – Inwest-Dźwig Czuby* Skarpa Nadar – Bracia Mrozik * Zdrój MPWiK – Cukropol-Pszczółka * Oknoplastik – AUX Matematyka * {m\make.pl – WKS.

9 kolejka: Groszek – WKS * Matematyka – {m\make.pl * Cukropol – Oknoplastik * Bracia – Zdrój MPWiK * Inwest-Dźwig - Skarpa * Farmed – Alco.

10 kolejka: Alco – Groszek * Skarpa – Farmed * Zdrój MPWiK – Inwest-Dźwig * Oknoplastik – Bracia * {m\make.pl – Cukropol-Pszczółka * WKS – Matematyka.

11 kolejka: Groszek – Skarpa * Zdrój MPWiK – Alco * Oknoplastik – Farmed * {m\make.pl – Inwest-Dźwig * WKS – Bracia Mrozik * Matematyka – Cukropol-Pszczółka.
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

TAURON BASKET LIGA

WYNIKI KOLEJKI

30. KOLEJKA (22-24 kwietnia)
Energa Czarni - BM Slam Stal Ostrów 82:77
Stelmet Zielona Góra - Rosa Radom 85:86
PGE Turów Zgorzelec - Polski Cukier Toruń 86:89
Anwil Włocławek - Trefl Sopot 102:89
TBV Start Lublin - Siarka Tarnobrzeg 79:88
Asseco Gdynia - Polpharma Starogard 69:86
AZS Koszalin - King Szczecin 81:111
Energa Czarni - Miasto Szkła 89:70
Polfarmex Kutno - MKS Dąbrowa 76:85

TABELA

1. Anwil 32 57 2572:2337
2. Stelmet 32 54 2511:2257
3. BM Slam Stal 32 53 2446:2305
4. Polski Cukier 32 53 2602:2485
5. Rosa Radom 32 53 2390:2270
6. MKS Dąbrowa 32 52 2538:2354
7. Polpharma 32 51 2459:2401
8. Czarni Słupsk 32 51 2482:2394
9. Trefl Sopot 32 50 2510:2479
10. Turów 32 49 2665:2485
11. King Szczecin 32 48 2591:2546
12. Krosno 32 47 2392:2425
13. Asseco Gdynia 32 42 2484:2669
14. AZS Koszalin 32 41 2288:2471
15. TBV Start 32 40 2312:2613
16. Siarka 32 37 2281:2739
17. Polfarmex 32 37 2170:2463
Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!