Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

II LIGA MĘŻCZYZN

7 grudnia 2017 r.
12:33

TBV Start II Lublin – MUKS Hutnik Warszawa 106:77. Nie dali im szans

Autor: Zdjęcie autora kk
1 4 A A
(fot. facebook Strartu Lublin)

TBV Start II Lublin nie miał większych problemów z rozbiciem Hutnika Warszawa. Nic dziwnego, skoro zespół rezerw miał liczne wzmocnienia z PLK

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Zwycięstwo byłoby jeszcze bardziej okazałe, ale w ostatniej kwarcie Andrzej Dubielis i Michał Sikora zdecydowali się wpuścić na parkiet młodzież, która miała sporo problemów z silniejszymi fizycznie rywalami. Wcześniej dominacja „czerwono-czarnych” nie podlegała żadnej dyskusji. Na tle drugoligowego rywala Marcin Dutkiewicz czy Michael Gospodarek wyglądali jak profesorowie. Imponująca była zwłaszcza skuteczność rzutów trzypunktowych. W całym meczu „czerwono-czarni wykorzystali 16 z 32 prób. – Chcieliśmy złapać pewność siebie po porażce z King Szczecin. Ten mecz zastąpił jednostkę treningową i był świetną okazją do przećwiczenia pewnych rozwiązań – tłumaczył David Dedek, trener pierwszej drużyny.

Środową konfrontację z Hutnikiem warto również zapamiętać ze względu na występ Jakuba Zalewskiego. Doświadczony obrońca dołączył do TBV Startu zaledwie kilka dni temu i zdążył zagrać przez sekundę w meczu z King Szczecin. W spotkaniu z Hutnikiem błyszczał i pokazał, że może być wartościowym wzmocnieniem. 17 pkt i 3 celne „trójki” to niezły bilans, jak na debiut. – Jestem typem strzelca. W TBV Starcie czuję się coraz pewniej. Chcę jak najszybciej wdrożyć się w zespół i przyswoić sobie zagrywki. Cieszę się, ze trafiłem do Lublina – przyznał Jakub Zalewski.

TBV Start II Lublin – MUKS Hutnik Warszawa 106:77 (39:20, 29:12, 20:15, 18:30)

TBV Start II: Dutkiewicz 24 (7x3), Zalewski 17 (3x3), M. Gospodarek 15 (2x3), Ciechociński 12 (3x3), Szymański 8 oraz B. Pelczar 12, Czerlonko 7, Łoś 4 (1x3), Matysek 4, K. Samborski 3, Mitrut 0, Szyszkowski 0.

Hutnik: Malewski 18 (1x3), Janik 12 (2x3), Warmiak 8, Jasiński 8 (1x3), Dulnik 7 (1x3) oraz Pietrzak 10 (1x3), Skalski 6, Hausner 3, Łapiński 3, Andres 2, Jurkiewicz 0.

Sędziowali: Lasocki i Szwecowa. Widzów: 30.

Komentarze 4

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 8 grudnia 2017 o 16:58
ale jak ostatnio w pysk było ...i to zacznie , to nie pisał !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
Gość / 7 grudnia 2017 o 20:52
No tak. Gdyby nie to, to za chwilę byliby na ostatnim miejscu. Ogrywamy lubelską młodzież... hahaha
Avatar
Gość / 7 grudnia 2017 o 20:36
wygrana skladem z pierwszej drużyny..tak na dowartościowanie sie...?
Avatar
Gość / 7 grudnia 2017 o 12:54
Zespół rezerwowy zamiast ogrywać młodzież ogrywa zawodników z pierwszej drużyny i jak młodzież ma nabierać doświadczenia ?
Avatar
Gość / 8 grudnia 2017 o 16:58
ale jak ostatnio w pysk było ...i to zacznie , to nie pisał !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
Gość / 7 grudnia 2017 o 20:52
No tak. Gdyby nie to, to za chwilę byliby na ostatnim miejscu. Ogrywamy lubelską młodzież... hahaha
Avatar
Gość / 7 grudnia 2017 o 20:36
wygrana skladem z pierwszej drużyny..tak na dowartościowanie sie...?
Avatar
Gość / 7 grudnia 2017 o 12:54
Zespół rezerwowy zamiast ogrywać młodzież ogrywa zawodników z pierwszej drużyny i jak młodzież ma nabierać doświadczenia ?
Zobacz wszystkie komentarze 4

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Tu mają powstać nowe fabryki, składy i magazyny w Lublinie. 44 hektary gruntu
galeria

Tu mają powstać nowe fabryki, składy i magazyny w Lublinie. 44 hektary gruntu 0 2

Ratusz wskazuje na Felinie tereny pod nowe fabryki, składy i magazyny. Pod ich budowę chce przeznaczyć ponad 44 ha gruntu zarezerwowanego dziś na pola uprawne i tereny nauki. Zmiany miałyby również dotyczyć terenów dawnej odlewni żeliwa przy ul. Metalurgicznej.

AZS UMCS Lublin zawarł porozumienie z grupą UMCS Biega

AZS UMCS Lublin zawarł porozumienie z grupą UMCS Biega 0 0

LEKKOATLETYKA Tym samym uczelniany klub poszerzył swoje pole działania o kolejną dyscyplinę sportową. Na terenie Parku Akademickiego 5 czerwca odbędzie się 21 Bieg o Puchar Rektora UMCS

Rozebrany mężczyzna na torach. Trzeba było go gonić

Rozebrany mężczyzna na torach. Trzeba było go gonić 0 2

W środę nad ranem 36-letni mężczyzna biegał po torach w Białej Podlaskiej. – Przez tę sytuację został zatrzymany cały skład i były trudności w ruchu – informuje nasz czytelnik.

Pieszy Lublin dostaje z Warszawy argumenty!
Wiersze między newsami

Pieszy Lublin dostaje z Warszawy argumenty! 0 0

O wyższości chodzenia na piechotę pisał poeta już pół wieku temu. Miron Białoszewski o chodzeniu i… pluciu

Sokoły zamieszkały na kominie elektrociepłowni. Doczekały się 5 piskląt. "Ewenement"
galeria

Sokoły zamieszkały na kominie elektrociepłowni. Doczekały się 5 piskląt. "Ewenement" 7 2

To ewenement na ogólnopolską skalę. Para sokołów wędrownych, która kilka lat temu zagnieździła się na kominie Elektrociepłowni Lublin Wrotków doczekała się aż pięciu piskląt – trzech samiczek i dwóch samców. Jak dotąd w Polsce tak licznego lęgu tego gatunku ptaków jeszcze nie udokumentowano.

Nie zauważył, że ktoś go wyprzedza. Porsche dachowało

Nie zauważył, że ktoś go wyprzedza. Porsche dachowało 0 9

Nieostrożny kierowca peugeota wjechał w wyprzedzające go porsche. Dwie osoby trafiły do szpitala.

Dni Puław 2018: Koncerty, spektakl, spotkania
25 maja 2018, 15:00

Dni Puław 2018: Koncerty, spektakl, spotkania 4 5

W dniach 25-27 maja odbędzie się tegoroczna edycja rodzinnej imprezy Dni Puław. Na mieszkańców czekają atrakcje w postaci koncertów, spektakli i animacji dla całych rodzin.

Burze i grad. IMGW wydało ostrzeżenie dla woj. lubelskiego

Burze i grad. IMGW wydało ostrzeżenie dla woj. lubelskiego 22 0

W Lubelskiem mogą pojawić się burze z gradem - ostrzegają meteorolodzy.

Opole Lubelskie: Testowali system zraszania murawy na stadionie

Opole Lubelskie: Testowali system zraszania murawy na stadionie 3 3

Trwają prace na stadionie przy ul. Kolejowej w Opolu Lubelskim. Właśnie zamontowano i oddano do użytku automatyczny system zraszania murawy. Ułożona jest też warstwa wegetacyjna, lada dzień posiana zostanie trawa. Pozostaje tylko pytanie, czy miejscowa drużyna dostosuje się do poziomu boiska.

Jak działa wirtualne biuro

Jak działa wirtualne biuro 0 0

Przez korzystanie z usług wirtualnego biura rozumie się wynajmowanie od niego adresu do korespondencji, kierowanej do naszej firmy, miejsca do spotkań z naszymi klientami i sali konferencyjnej. Ale to nie jedyne korzyści, wynikające z użytkowania wirtualnego biura!

Azoty podsumowują kwartał. Spadły przychody i zyski

Azoty podsumowują kwartał. Spadły przychody i zyski 4 2

O ponad 90 milionów złotych spadła wysokość przychodów Zakładów Azotowych „Puławy” i spółek zależnych w pierwszym kwartale tego roku. Spadł też zysk, marża i produkcja nawozów. Podobne dane spłynęły z Polic i Kędzierzyna.

Nowe 5 zł na sto lat odzyskania niepodległości. Tyle monet ile Polaków

Nowe 5 zł na sto lat odzyskania niepodległości. Tyle monet ile Polaków 68 3

„100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości” to szczególna moneta o nominale 5 zł, którą Narodowy Bank Polski wprowadził do obiegu 22 maja. Bank wybił tyle monet, ilu jest Polaków – 38 424 000 sztuk.

Kto dokończy bibliotekę? Budowa przerwana, wykonawca zbankrutował
Alarm 24

Kto dokończy bibliotekę? Budowa przerwana, wykonawca zbankrutował 2 0

– Przerwano budową biblioteki w Ludwinie. Budynek, który miał być wizytówką gminy i całego pojezierza, stoi i niszczeje – alarmuje nasz Czytelnik. – Wszystko jest pod kontrolą – uspokaja wójt gminy.

Wysokie zaprasza na weekend. Dzień Samorządu Terytorialnego i Dzień Muzealnika
27 maja 2018, 14:00

Wysokie zaprasza na weekend. Dzień Samorządu Terytorialnego i Dzień Muzealnika 1 0

W podzamojskiej wsi Wysokie przy tamtejszej Regionalnej Izbie Pamięci Gminy Zamość już w najbliższy weekend odbędzie się Dzień Samorządu Terytorialnego połączony z XII edycją festynu z okazji Dnia Muzealnika.

II LIGA MĘŻCZYZN
26 kolejka

Wyniki:

Żubry Białystok -  Rosa Radom 70:84
Sokół Ostrów Maz. - AZS UJK Kielce 76:95
Hutnik Warszawa - TBV Start II Lublin 105:55
Tur Bielsk Podl.  - Dziki Warszawa 72:81
AZS UMCS Lublin  - Legia II Warszawa 81:44
Stal Stalowa Wola  - Syntex Księżak Łowicz 71:97
ŁKS AZS Łódź -  pauza

Tabela:

1. Syntex Łowicz 24 43 2074 - 1749
2. AZS UMCS Lublin 24 42 1896 - 1676
3. Żubry 24 41 2033 - 1736
4. ŁKS Łódź 24 40 1950 - 1802
5. Rosa II Radom 24 39 1985 - 1711
6. Stal Stalowa Wola 24 38 1846 - 1782
7. Hutnik Warszawa 24 37 2028 - 1985
8. AZS Kielce 24 35 1953 - 1909
9. Tur Bielsk Podl. 24 33 1902 - 1895
10. TBV II Start Lublin 24 33 1691 - 2063
11. Dziki Warszawa 24 32 1698 - 1895
12. Sokół 24 29 1718 - 2050
13. Legia II Warszawa 24 26 1538 - 2059

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!
 
Uwaga czytelniku!
Nie teraz Przeczytaj i wyraź zgodę

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych.

Rozumiem

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.