Koszykówka

II liga rozgrywek Pod Koszami Dziennika Wschodniego im. Andrzeja Wawrzyckiego: Paweł Mazurek liderem klasyfikacji strzelców, terminarz sezonu zasadniczego

  Edytuj ten wpis
Dodano: 29 grudnia 2009, 19:57
Autor: (lukisz)

Przedstawiamy najlepszych strzelców II ligi rozgrywek Pod Koszami Dziennika Wschodniego, a także terminarz do końca sezonu zasadniczego.

Najlepsi strzelcy II Ligi:

1. Paweł Mazurek (Refsteam) – 126 pkt
2. Przemek Wójtowicz (Avexim.eu)
3. Karol Sputowski (Kom.pl)– 111
4. Wojciech Kowalski (Winiarnia u Dyszona) – 105
5. Adrian Szczotka (CL Rodmos) – 103
6. Marcin Bodzak (Cl Rodmos) – 101
7.Norbert Szafraniec (Mavericks) – 97
8. Tomek Szulakowski (Refsteam) – 96
9. Łukasz Kazaren (At Vision) – 94
10. Artur Sowa (Avexim.eu) – 92
11. Paweł Strojek (At Vision) – 91
12. Grzegorz Gałczyński (Zdrój II MPWiK) – 89
13. Przemysław Chabros (Jurand) – 88
14. Krystian Zawadzki (LSW) – 86
15. Kryzsztof Rycerz (Bottari) – 82
16. Mateusz Nowak (Refsteam) – 75
17. Dariusz Świerszcz (Kouba Koubala) – 73
18. Michał Kliwskowski (Winairnia u Dyszona) – 69
19. Bartłomiej Jóźwiakowski (Kom.pl) – 68
20. Cezary Hunkiewicz (Kom.pl) – 66.

Terminarz pozostałych spotkań II ligi:

8. kolejka: Mavericks – At Vision * Jurand – Avexim.eu * Kom.pl – Refsteam * Winiarnia u Dyszona – Zdrój II MPWiK * Kouba Koubala – CL Rodmos * Bottari – LSW.

9. kolejka: LSW – Mavericks * CL Rodmos – Bottari * Zdrój II MPWiK – Kouba Koubala * Refsteam – Winiarnia u Dyszona * Avexim.eu – Kom.pl * AT Vision – Jurand.

10. kolejka: Mavericks – Jurand * Kom.pl – AT Vision * Winiarnia u Dyszona – Avexim.eu * Kouba Koubala – Refsteam * Bottari – Zdrój II MPWiK * LSW – Cl Rdmos.

11 kolejka: CL Rodmos – Mavericks * Zdrój II MPWiK – LSW * Refsteam – Bottari * Avexim.eu – Kouba Koubala * At Vision – Winiarnia u Dyszona * Jurand – Kom.pl.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

TAURON BASKET LIGA

WYNIKI KOLEJKI

6 KOLEJKA
BM Slam Stal Ostrów - TBV Start Lublin 81:63
Stelmet Zielona Góra - Miasto Szkła 100:76
AZS Koszalin - Polpharma Starogard 81:86
Czarni Słupsk - Polski Cukier Toruń 64:80
PGE Turów Zgorzelec - King Szczecin 89:82
Rosa Radom - Trefl Sopot 78:93
Anwil Włocławek - Legia Warszawa 107:66
Asseco Gdynia - GTK Gliwice
Miasto Szkła - MKS Dąbrowa

TABELA

1. Anwil 7 13 664:509
2. Polski Cukier 7 12 585:533
3. Stelmet 7 11 610:538
4. King Szczecin 8 11 670:666
5. Turów 7 11 615:625
6. Trefl Sopot 6 10 519:489
7. Czarni 7 10 559:596
8. Polpharma 5 9 435:397
9. Asseco 5 9 419:398
10. Ostrów Wlkp. 5 8 384:360
11. Rosa Radom 5 8 415:405
12. Dąbrowa Górnicza 5 8 416:407
13. TBV Start 6 8 476:510
14. Miasto Szkła 6 8 465:549
15. AZS Koszalin 6 7 467:543
16. Legia 7 7 509:621
17. Gliwice 5 6 396:458
Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!