Koszykówka

II liga rozgrywek Pod Koszami Dziennika Wschodniego im. Andrzeja Wawrzyckiego: Paweł Mazurek liderem klasyfikacji strzelców, terminarz sezonu zasadniczego

Dodano: 29 grudnia 2009, 19:57
Autor: (lukisz)

Przedstawiamy najlepszych strzelców II ligi rozgrywek Pod Koszami Dziennika Wschodniego, a także terminarz do końca sezonu zasadniczego.

Najlepsi strzelcy II Ligi:

1. Paweł Mazurek (Refsteam) – 126 pkt
2. Przemek Wójtowicz (Avexim.eu)
3. Karol Sputowski (Kom.pl)– 111
4. Wojciech Kowalski (Winiarnia u Dyszona) – 105
5. Adrian Szczotka (CL Rodmos) – 103
6. Marcin Bodzak (Cl Rodmos) – 101
7.Norbert Szafraniec (Mavericks) – 97
8. Tomek Szulakowski (Refsteam) – 96
9. Łukasz Kazaren (At Vision) – 94
10. Artur Sowa (Avexim.eu) – 92
11. Paweł Strojek (At Vision) – 91
12. Grzegorz Gałczyński (Zdrój II MPWiK) – 89
13. Przemysław Chabros (Jurand) – 88
14. Krystian Zawadzki (LSW) – 86
15. Kryzsztof Rycerz (Bottari) – 82
16. Mateusz Nowak (Refsteam) – 75
17. Dariusz Świerszcz (Kouba Koubala) – 73
18. Michał Kliwskowski (Winairnia u Dyszona) – 69
19. Bartłomiej Jóźwiakowski (Kom.pl) – 68
20. Cezary Hunkiewicz (Kom.pl) – 66.

Terminarz pozostałych spotkań II ligi:

8. kolejka: Mavericks – At Vision * Jurand – Avexim.eu * Kom.pl – Refsteam * Winiarnia u Dyszona – Zdrój II MPWiK * Kouba Koubala – CL Rodmos * Bottari – LSW.

9. kolejka: LSW – Mavericks * CL Rodmos – Bottari * Zdrój II MPWiK – Kouba Koubala * Refsteam – Winiarnia u Dyszona * Avexim.eu – Kom.pl * AT Vision – Jurand.

10. kolejka: Mavericks – Jurand * Kom.pl – AT Vision * Winiarnia u Dyszona – Avexim.eu * Kouba Koubala – Refsteam * Bottari – Zdrój II MPWiK * LSW – Cl Rdmos.

11 kolejka: CL Rodmos – Mavericks * Zdrój II MPWiK – LSW * Refsteam – Bottari * Avexim.eu – Kouba Koubala * At Vision – Winiarnia u Dyszona * Jurand – Kom.pl.
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

TAURON BASKET LIGA

WYNIKI KOLEJKI

30. KOLEJKA (22-24 kwietnia)
Energa Czarni - BM Slam Stal Ostrów 82:77
Stelmet Zielona Góra - Rosa Radom 85:86
PGE Turów Zgorzelec - Polski Cukier Toruń 86:89
Anwil Włocławek - Trefl Sopot 102:89
TBV Start Lublin - Siarka Tarnobrzeg 79:88
Asseco Gdynia - Polpharma Starogard 69:86
AZS Koszalin - King Szczecin 81:111
Energa Czarni - Miasto Szkła 89:70
Polfarmex Kutno - MKS Dąbrowa 76:85

TABELA

1. Anwil 32 57 2572:2337
2. Stelmet 32 54 2511:2257
3. BM Slam Stal 32 53 2446:2305
4. Polski Cukier 32 53 2602:2485
5. Rosa Radom 32 53 2390:2270
6. MKS Dąbrowa 32 52 2538:2354
7. Polpharma 32 51 2459:2401
8. Czarni Słupsk 32 51 2482:2394
9. Trefl Sopot 32 50 2510:2479
10. Turów 32 49 2665:2485
11. King Szczecin 32 48 2591:2546
12. Krosno 32 47 2392:2425
13. Asseco Gdynia 32 42 2484:2669
14. AZS Koszalin 32 41 2288:2471
15. TBV Start 32 40 2312:2613
16. Siarka 32 37 2281:2739
17. Polfarmex 32 37 2170:2463
Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!