Znowu dostały lanie, SMS PZKosz Łomianki – Pszczółka AZS UMCS II Lublin 72:44

Dodano: 27 grudnia 2015, 17:09
Autor: micbec

DW
DW

Rezerwy Pszczółki AZS UMCS Lublin bez wzmocnień z pierwszego zespołu wysoko przegrały w Łomiankach.

Mecz w Łomiankach rozpoczął się obiecująco, bo pierwszą kwartę akademiczki wygrały 14:13. Im dalej w mecz, tym jednak gorzej. W kolejnych częściach meczu lepsze były gospodynie, które systematycznie powiększały swoją przewagę, a w ostatnich dziesięciu minutach już zupełnie rozbiły rezerwy Pszczółki, zwyciężając 25:8 i 72:44 w całym meczu. Kluczowy był brak wzmocnień z pierwszego zespołu, bo trener Andrzej Dubielis miał do dyspozycji jedynie swoje nastoletnie podopieczne.

Dla młodych akademiczek to już ósma porażka w tym sezonie. Wszystko wskazuje na to, że znów będą musiały walczyć o utrzymanie w grupie spadkowej.

Kolejny mecz zespół rezerw zagra dopiero w niedzielę 3 stycznia. W hali MOSiR podejmie AZS Uniwersytet Gdański.

SMS PZKosz Łomianki – Pszczółka AZS UMCS II Lublin 72:44 (13:14, 12:7, 22:15, 25:8)

Pszczółka II: Piędel 14, Duraj 9, Kędzierska 8, Poleszak 6, Grygiel 3, Buksińska 2, Siudak 1, Słoboda 1, Smoleń, Czop, Grzymała.

Pozostałe wyniki: Grot Alles Pabianice – KKS Olsztyn 77:62 * AZS Uniwersytet Warszawski – AZS Uniwersytet Gdański 63:68 * KS Basket 25 Bydgoszcz – PTS Lider Pruszków 61:63 * Politechnika Gdańska – SMS PZKosz II Łomianki 68:49.