Koszykówka

Klasyfikacja strzelców rozgrywek Pod Koszami Dziennika Wschodniego

  Edytuj ten wpis
Dodano: 29 kwietnia 2012, 23:03

Piotr Jagoda – najskuteczniejszy zawodnik pierwszej ligi<br />
 (MACIEJ KACZANOWSKI)
Piotr Jagoda – najskuteczniejszy zawodnik pierwszej ligi
(MACIEJ KACZANOWSKI)

Piotr Jagoda z Braci Mrozik wygrał kalsyfikację strzelców I ligi rozgrywek Pod Koszami Dziennika Wschodniego.

I liga: 1. Piotr Jagoda (Bracia Mrozik) 357 pkt; 2. Bartłomiej Jóźwiakowski (Kom.pl) 317 pkt; 3. Piotr Ziółkowski (Inwest Dźwig) 305 pkt; 4. Mateusz Prażmo (Kom.pl) 269 pkt; 5. Jacek Olejniczak (Bracia Mrozik) 255 pkt; 6. Artur Josik (Matematyka) 254 pkt; 7. Aleksander Mrozik (Skarpa Nadar) 243 pkt; 8. Marcin Broda (Zdrój MPWiK) 241 pkt; 9. Dawid Myśliwiec (Cukropol Pszczółka) 239 pkt; 10. Jarosław Bielecki (AT Vision) 238 pkt; 11. Paweł Bochenko (Jurand) 236 pkt; 12. Bartosz Zduniak (Alco) 217 pkt; 13. Aleksander Rak (Alco) 213 pkt; 14. Maciej Jeżyna (Groszek Team) 211 pkt; 15. Pawel Zdeb (Cukropol Pszczółka) 210 pkt; 16. Bogdan Lembrych (Matematyka) 209 pkt; 17. Paweł Hołota (Bracia Mrozik) 208 pkt; 18. Michał Fijałka (Matematyka) 201 pkt; 19. Cezary Jung (Jurand) 183 pkt; 20. Maciej Bielak (Matematyka) 177 pkt.

II liga: 1. Paweł Kosio (Combitgroup.pl) 515 pkt; 2. Jakub Bieliński (Mentor) 349 pkt; 2. Tomasz Kiliański (Rembud-Arkada) 338 pkt; 4. Mateusz Mazur (All in Team) 328 pkt; 5. Wojciech Kowalski (Winairnia u Dyszona) 306 pkt; 6.Rafał Podgórski (Morfus) 281 pkt; 7. Piotr Matyjaszczyk (Betax Lubartów) 276 pkt; 8. Erwin Kaczmarczyk (Kouba Koubala) 266 pkt; 9. Paweł Owczarewicz (KSC Rodmos) 260 pkt; 10. Paweł Mazurek (Refsteam) 240 pkt; 11. Krzysztof Rycerz (Bottari) 234 pkt; 12. Konrad Żurek (KSC Rodmos) 227 pkt; 13. Michał Zebura (Morfus) 226 pkt; 14. Mateusz Krysko (Refsteam) 209 pkt; 15. Bogumił Szady (Szkoły ZDZ) 201 pkt.

III liga: 1. Michał Mącik (Mavericks) 299 pkt; 2. Krzysztof Śledziewski (No To Co) 261 pkt; 3. Rafał kasprzak (Jammers) 235 pkt; 4. karol Lenartowicz (Rocketmind) 233 pkt; 5. Dariusz Prażmo (Galwanex Skarpa) 232 pkt; 6. Michał Ogórek (Lotos Lublin) 228 pkt; 7. Paweł Bryłowski (Nplay) 220 pkt; 8. Jacek Mącik (Mavericks) 218 pkt; 9. Jacek Rogala (The Shooters) 206 pkt; 10. Wiesław Buczek (Lipa Team) 201 pkt.

Liga Maxi: 1. Paweł Kosior (LCS) 377 pkt; 2. Dariusz Kot (PGE Dystrybucja) 246 pkt; 3. Robert Dudek (Kucharski) 202 pkt; 4. Paweł Mazurek (New Team) 159 pkt; 5. Paweł Zdeb (TKKF Cukropol) 148 pkt; 6. Wieslaw Buczek (LCS) 144 pkt; 7. Robert Paluch (New Team) 143 pkt; 8. Artur Florek (Lancet) 130 pkt; 9. Paweł Karolak (Kucharski) 113 pkt; 10. Mariusz Kwiatkowski (Lancet) 112 pkt.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

TAURON BASKET LIGA

WYNIKI KOLEJKI

4 KOLEJKA
Polski Cukier Toruń - Miasto Szkła 92:75
PGE Turów Zgorzelec - GTK Gliwice 120:86
Polpharma Starogard - Stelmet Zielona Góra 82:77
Anwil Włocławek - Rosa Radom 86:65
BM Slam Stal Ostrów - Czarni Słupsk 76:74
TBV Start Lublin - Legia Warszawa 95:85
Trefl Sopot - MKS Dąbrowa 85:78
Polski Cukier Toruń - Asseco Gdynia 87:79
King Szczecin - AZS Koszalin

TABELA

1. Polski Cukier 4 7 345:360
2. Anwil 3 6 267:207
3. Stelmet 4 6 325:297
4. King Szczecin 4 6 299:299
5. Turów 4 6 347:355
6. Polpharma 3 5 259:237
7. TBV Start 3 5 274:257
8. Dąbrowa Górnicza 3 5 251:234
9. Asseco 3 5 247:240
10. Trefl Sopot 3 5 256:252
11. Czarni 3 4 240:245
12. Miasto Szkła 3 4 214:256
13. Rosa Radom 2 3 151:150
14. Ostrów Wlkp. 2 3 152:154
15. Legia 3 3 227:268
16. Gliwice 3 3 226:288
17. AZS Koszalin 2 2 148:183
Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!