Koszykarze Olimpu-Startu Lublin przegrali w Radomiu 62:85

Dodano: 3 września 2010, 15:39
Autor: (lukisz)

Koszykarze Olimpu-Startu Lublin mają za sobą trzeci sparing przed startem nowego sezonu. Podopieczni trenera Dominika Derwisza tym razem przegrali w Radomiu z drużyną Rosa 62:85.

Beniaminek I ligi od początku zawodów prezentował się lepiej i na dobrą sprawę wynik rozstrzygnęli już w pierwszej kwarcie, którą wygrali 27:13. Po stronie gości ponownie najlepszym strzelcem był pozyskany w przerwie letniej Michał Aleksandrowicz, który zdobył 12 :oczek”.

– Dotarliśmy na mecz mocno spóźnieni z powodu korków. Dlatego nie mieliśmy praktycznie czasu na rozgrzewkę. I w efekcie odstawaliśmy wyraźnie od rywali w pierwszej odsłonie. Druga sprawa to fakt, że Radom był od nas świeższy. My mieliśmy w nogach ciężkie treningi.

Nie wyciągałbym jednak z tych zawodów daleko idących wniosków, do ligi jest jeszcze sporo czasu – ocenia Michał Sikora.

W piątek o godz. 17.45 ekipa z Lublina będzie miała okazję do rewanżu. Obie drużyny tym razem zagrają w hali MOSiR przy Al. Zygmuntowskich.

W sobotę o godz. 15 w Galerii Olimp przy Al. Spółdzielczości Pracy kibice będą mogli z kolei obejrzeć oficjalną prezentację drużyny "czerwono-czarnych”.

Rosa Radom – Olimp-Start Lublin 85:62 (27:13, 23:22, 23:16, 12:11)

Rosa: Podkowiński 10, Wiekiera 9, Przybylski 7, Nikiel 5 Kardaś 2, oraz Donigiewicz 13, Zalewski 12, Sosnowik 8, Cetnar 6, Wólczyński 5, Wróbel 4, Maj 2, Kapturski 2.

Olimp-Start: Aleksandrowicz 12, Kwiatkowski 10, Kowalski 7, Sikora 4. Myśliwiec 0 oraz Prażmo 10, Jagoda 8, Szadura 5, Wilkusz 4, Ejiofor 2.

Leon
Leon (4 września 2010 o 10:08) 0
Jak się dobrze rozgrzeją to i w NBA nikt z nimi nie wygra - co mecz to głupie tłumaczenia, tak chociażby jak po wygranym meczu z małymi dziećmi z POlonii 2011 - nie ma składu nie ma gry, to proste