Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Koszykówka

3 grudnia 2012 r.
21:35
Edytuj ten wpis

Łukasz Szczypka nie jest już zawodnikiem Wikany-Startu Lublin

0 3 A A
Łukasz Szczypka (z piłką) zakończył swoją przygodę z Wikaną-Startem Lublin
Łukasz Szczypka (z piłką) zakończył swoją przygodę z Wikaną-Startem Lublin

Wikana-Start Lublin rozstał się z kolejnym zawodnikiem. W poniedziałek umowę z klubem za porozumieniem stron rozwiązał Łukasz Szczypka.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Na rozstanie z doświadczonym obrońcą zanosiło się już od dłuższego czasu.

Ostatni raz na parkiecie 32-latek pojawił się 17 listopada w meczu z Sokołem Łańcut, ale zagrał tylko 11 minut.

Ogólnie w tym sezonie Szczypka zaliczał niecałe sześć punktów na mecz i na pewno oczekiwania względem jego osoby były zdecydowanie większe.

Komentarze 3

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Szwed / 5 grudnia 2012 o 14:58
Naprzód Ciechu
Avatar
ania / 4 grudnia 2012 o 09:02
Niedlugo Derwisz i Pelczar sami będą musieli wyjśc na boisko, jak będa pozbywać się każdego ktory nie spełnił oczekiwań..... w końcu tylko oni są idealni skoro kolejny sezon udaje im się znależć kasę na kolejną dziką kartę. Tylko jak zawodnicy mają dobrze grać jeśli nie mają pewności kiedy panowie trenerzy posadzą ich na ławie i stracą do nich zaufanie...buahahaha. W ostatnim sezonie przez Start przewinęło się więcej zawodników niż w ciągu ostatnich pięciu lat.....ale zapewne to jakaś super taktyka super mózgów. Jakby coś sponsorzy chętni do zasponsorowania kolejnej dzikiej karty niech szykują pieniązki
Niedlugo Derwisz i Pelczar sami będą musieli wyjśc na boisko, jak będa pozbywać się każdego ktory nie spełnił oczekiwań..... w końcu tylko oni są idealni skoro kolejny sezon udaje im się znależć kasę na kolejną dziką kartę. Tylko jak zawodnicy mają dobrze grać jeśli nie mają pewności kiedy panowie trenerzy posadzą ich na ławie i stracą do nich zaufanie...buahahaha. W ostatnim sezonie przez Start przewinęło się więcej zawodników niż w ciągu ostatnich pięciu lat.....ale zapewne to jakaś super taktyka super mózgów. Jakby coś sponsorzy chętni d... rozwiń
Avatar
Lubelski full / 4 grudnia 2012 o 08:57
Derwisz - inwestuj w Ciecha !!!!!!!!!!
Avatar
Szwed / 5 grudnia 2012 o 14:58
Naprzód Ciechu
Avatar
ania / 4 grudnia 2012 o 09:02
Niedlugo Derwisz i Pelczar sami będą musieli wyjśc na boisko, jak będa pozbywać się każdego ktory nie spełnił oczekiwań..... w końcu tylko oni są idealni skoro kolejny sezon udaje im się znależć kasę na kolejną dziką kartę. Tylko jak zawodnicy mają dobrze grać jeśli nie mają pewności kiedy panowie trenerzy posadzą ich na ławie i stracą do nich zaufanie...buahahaha. W ostatnim sezonie przez Start przewinęło się więcej zawodników niż w ciągu ostatnich pięciu lat.....ale zapewne to jakaś super taktyka super mózgów. Jakby coś sponsorzy chętni do zasponsorowania kolejnej dzikiej karty niech szykują pieniązki
Niedlugo Derwisz i Pelczar sami będą musieli wyjśc na boisko, jak będa pozbywać się każdego ktory nie spełnił oczekiwań..... w końcu tylko oni są idealni skoro kolejny sezon udaje im się znależć kasę na kolejną dziką kartę. Tylko jak zawodnicy mają dobrze grać jeśli nie mają pewności kiedy panowie trenerzy posadzą ich na ławie i stracą do nich zaufanie...buahahaha. W ostatnim sezonie przez Start przewinęło się więcej zawodników niż w ciągu ostatnich pięciu lat.....ale zapewne to jakaś super taktyka super mózgów. Jakby coś sponsorzy chętni d... rozwiń
Avatar
Lubelski full / 4 grudnia 2012 o 08:57
Derwisz - inwestuj w Ciecha !!!!!!!!!!

Skomentuj

Komentujesz jako Gość
Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Wystawa "Disorder" w DDK Czechów

Wystawa "Disorder" w DDK Czechów 0 0

Co Gdzie Kiedy. Dzielnicowy Dom Kultury Czechów zaprasza na wernisaż wystawy Disorder Katarzyny Weremko, który odbędzie się 26 kwietnia o godz. 18:30.

Pracujesz za granicą? Rozlicz się z Urzędem Skarbowym

Pracujesz za granicą? Rozlicz się z Urzędem Skarbowym 0 0

Polacy, którzy wyjeżdżają za granicę do prac sezonowych, muszą pamiętać o rozliczeniu dochodów z tego tytułu przed polskim fiskusem. Dotyczy to też dochodów z wynajmu nieruchomości za granicą czy sprzedaży akcji. Przy takim rozliczeniu podatnik musi koniecznie zweryfikować umowę o unikaniu podwójnego opodatkowania

Przebudowa Spichlerza w Podzamczu. Oferty były za drogie

Przebudowa Spichlerza w Podzamczu. Oferty były za drogie 1 0

Dwa istotne przetargi, na termomodernizację dawnego Spichlerza na Podzamczu koło Łęcznej oraz termomodernizację Szkoły Podstawowej nr 2 z basenem nie zostały rozstrzygnięte przez Gminę Łęczna. Oferty przedsiębiorców znacznie przekraczały możliwości finansowe urzędu.

Ciało żony znalezione w mieszkaniu, następnego dnia sklep wyleciał w powietrze. Andrzej R. przed sądem
galeria
film

Ciało żony znalezione w mieszkaniu, następnego dnia sklep wyleciał w powietrze. Andrzej R. przed sądem 1 0

– Nie wiem jak było, nie pamiętam. Chciałem popełnić samobójstwo, bo mnie nachodzili w sklepie. Miałem dosyć bójek – mówił przed sądem Andrzej R., który sześć lat temu wysadził się w swoim sklepie na Kalinowszczyźnie. Kilka dni wcześniej miał udusić swoją żonę. – Do zabójstwa się nie przyznaję – stwierdził oskarżony.

Remontowali tory, znaleźli pocisk rakietowy

Remontowali tory, znaleźli pocisk rakietowy 1 0

Pocisk rakietowy z czasów wojny znaleźli w Puławach mężczyźni remontujący tory kolejowe do Gołębia.

Koncert Wera Kidżeski i Freenology
27 kwietnia 2018, 19:00

Koncert Wera Kidżeski i Freenology 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 27 kwietnia o godz. 19 w Whisky Cafe (ul. Rybna 4/2) odbędzie się koncert Wery Kidżeski i zespołu Freenology.

Pillars of Eternity II: Deadfire. Szczegóły polskiego wydania (wideo)
film

Pillars of Eternity II: Deadfire. Szczegóły polskiego wydania (wideo) 0 0

Być może najlepsza gra RPG w tym roku będzie miała polskie wydanie. Premiera Pillars of Eternity II: Deadfire już 8 maja.

Egzamin gimnazjalny 2018 już za nimi. Jakie są wrażenia uczniów?
PODSUMOWANIE
film

Egzamin gimnazjalny 2018 już za nimi. Jakie są wrażenia uczniów? 0 0

W piątek zakończył się trzydniowy egzamin gimnazjalny. Zdającym dobrze poszło z językiem polskim, gorzej z chemią.

150 kostiumów do jednego spektaklu. Opera Fashion w CSK
galeria

150 kostiumów do jednego spektaklu. Opera Fashion w CSK 0 0

Od piątku w Centrum Spotkania Kultur można oglądać trzy wystawy związane z festiwalem. Do Lublina z Łodzi przyjechały elementy scenografii z filmu „Kingsajz”, prace studentów i absolwentów polskich akademii sztuk pięknych (wystawa „Upadek Ikara”) oraz najlepsze kostiumy i elementy scenografii z zasobów Opery Narodowej-Teatru Wielkiego.

Krzysztof Cugowski i Goście dla Zuzi - charytatywnie w Puławach
26 kwietnia 2018, 17:00

Krzysztof Cugowski i Goście dla Zuzi - charytatywnie w Puławach 6 0

26 kwietnia o godz. 17 w Hotelu Pikul Puławy odbędzie się koncert charytatywny pn. Krzysztof Cugowski i Goście dla Zuzi.

Kulturysta z Lublina mistrzem Polski 2018!
Zdjęcia
galeria

Kulturysta z Lublina mistrzem Polski 2018! 29 7

Marcin Piechota z Lublina zdobył tytuł mistrza Polski 2018 na zawodach, które odbyły się w miniony weekend w Kielcach.

Bieg Nieustraszonych w Lublinie. 129 osób na mecie [zdjęcia]
galeria

Bieg Nieustraszonych w Lublinie. 129 osób na mecie [zdjęcia] 0 0

132 osoby rywalizowały w II Lubelskim Biegu Nieustraszonych nad Zalewem Zemborzyckim.

Oferty dla kucharzy czy kierowców. Wkrótce targi pracy w Dęblinie

Oferty dla kucharzy czy kierowców. Wkrótce targi pracy w Dęblinie 0 1

Kucharze, kelnerzy czy kierowcy – m. in. przedstawiciele tych zawodów będą mogli znaleźć pracę we wtorek, 24 kwietnia. W Dęblinie odbędą się Powiatowe Targi Pracy i Edukacji.

Najpierw niespodziewana wizyta w kościele, potem spotkanie z mieszkańcami. Co obiecywał premier Morawiecki?
galeria
film

Najpierw niespodziewana wizyta w kościele, potem spotkanie z mieszkańcami. Co obiecywał premier Morawiecki? 3 23

O pięciu nowych pomysłach na rozwój kraju mówił w niedzielę mieszkańcom Łukowa premier Mateusz Morawiecki. Na godzinę przed spotkaniem szef rządu pojawił się niespodziewanie na mszy w jednym z łukowskich kościołów.

Niektórzy mówią, że to miejsce stało się ich drugim domem. Powstaje coraz więcej placówek

Niektórzy mówią, że to miejsce stało się ich drugim domem. Powstaje coraz więcej placówek 4 0

Starsze, samotne osoby mówią o nim „mój drugi dom”. Jesień życia w dziennych domach opieki jest łatwiejsza. Kilka takich placówek już działa w regionie za sprawą rządowego programu Senior+. Kilka nowych rozpocznie działalność w tym roku.

TAURON BASKET LIGA
28 KOLEJKA

Wyniki:

GTK Gliwice - Stelmet Zielona Góra 65:88
King Szczecin - Polski Cukier Toruń 77:89
Trefl Sopot - Anwil Włocławek 88:78
Legia Warszawa - Miasto Szkła 101:84
Czarni Słupsk - Rosa Radom 0:20
PGE Turów Zgorzelec - Stelmet Zielona Góra 106:104
MKS Dąbrowa - TBV Start 99:82
AZS Koszalin - Asseco Gdynia 66:84
Polpharma Starogard - Slam Ostrów Wielkopolski 67:106

Tabela:

1. Anwil 30 53 2569-2240
2. Polski Cukier 31 51 2542-2278
3. Ostrów Wlkp. 30 51 2413-2207
4. Stelmet 30 50 2594-2365
5. Dąbrowa Górnicza 30 49 2462-2312
6. Rosa Radom 30 48 2472-2368
7. King Szczecin 31 48 2580-2519
8. Trefl Sopot 30 47 2429-2338
9. Turów 31 48 2617-2624