Koszykówka

Pod Koszami Dziennika Wschodniego im. Andrzeja Wawrzyckiego: Terminarz czwartej kolejki

Dodano: 25 listopada 2009, 18:48
Autor: (kk)

Terminarz najbliższej serii spotkań

SOBOTA (28 listopada)
Hala Startu przy al. Piłsudskiego: godz. 12 WiG – Dbros Puławy * 13 CSF – Alodium * 14 10th – Rembud-Arkada * 15 Polmak – Elto Pszczółka * 16 AUX Matematyka – Alco * 17 WKS – Skarpa Nadar * 18 Świd-Hurt – AT Vision * 19 Groszek Team – Oknoplastik.

NIEDZIELA (29 listopada)
Hala Startu: godz. 12 Korwex – Poniatowa * 13 The Shotters – Marki * 14 Wioska – All in Team * 15 Modex – No To Co * 16 Cukropol-Pszczółka – Farmed * 17 Winiarnia u Dyszona – Mavericks * 18 {m|make.pl – Zdrój MPWiK.

Hala MOSiR przy Al. Zygmuntowskich: godz. 19 Bottari – Jurand * 20 CL Rodmos – Avexim.eu * 21 Zdrój II MPWiK - Refsteam.

Hala Szkoły Podstawowej nr 28 przy ul. Radości: godz. 11.30 Galwanex Skarpa – Żagiel * 12.30 Polanica 2009 – Zgoners * 13.30 Lipa Team – Alpaca Team (dawny Shottas) * 14.30 Jammers – LUS * 15.30 Bracia Mrozik – Inwest-Dzwig Czuby * Kom.pl – Kouba przełożony.

W grudniu rozpoczną się rozgrywki ligi Maxi. Weźmie w nich udział osiem zespołów (Kangur, MOSiR, Lubzel, Matematyka, Zdrój MPWiK, Lift Senior, Lancet, Ad Hoc), które będą rywalizowały systemem każdy z każdym (mecz i rewanż). Wpłaty (1100 zł) należy kierować na konto 22 1540 1144 2114 6406 2365 0001 BOŚ SA O/Lublin (należy wpisać nazwę drużyny).
Czytaj więcej o:
www.llk.pl
(1) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

www.llk.pl
www.llk.pl (25 listopada 2009 o 22:40) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
STRONA LUBELSKIEJ LIGI KOSZYKÓWKI AMATORÓW www.llk.pl
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (1)

Pozostałe informacje

TAURON BASKET LIGA

WYNIKI KOLEJKI

30. KOLEJKA (22-24 kwietnia)
Energa Czarni - BM Slam Stal Ostrów 82:77
Stelmet Zielona Góra - Rosa Radom 85:86
PGE Turów Zgorzelec - Polski Cukier Toruń 86:89
Anwil Włocławek - Trefl Sopot 102:89
TBV Start Lublin - Siarka Tarnobrzeg 79:88
Asseco Gdynia - Polpharma Starogard 69:86
AZS Koszalin - King Szczecin 81:111
Energa Czarni - Miasto Szkła 89:70
Polfarmex Kutno - MKS Dąbrowa 76:85

TABELA

1. Anwil 32 57 2572:2337
2. Stelmet 32 54 2511:2257
3. BM Slam Stal 32 53 2446:2305
4. Polski Cukier 32 53 2602:2485
5. Rosa Radom 32 53 2390:2270
6. MKS Dąbrowa 32 52 2538:2354
7. Polpharma 32 51 2459:2401
8. Czarni Słupsk 32 51 2482:2394
9. Trefl Sopot 32 50 2510:2479
10. Turów 32 49 2665:2485
11. King Szczecin 32 48 2591:2546
12. Krosno 32 47 2392:2425
13. Asseco Gdynia 32 42 2484:2669
14. AZS Koszalin 32 41 2288:2471
15. TBV Start 32 40 2312:2613
16. Siarka 32 37 2281:2739
17. Polfarmex 32 37 2170:2463
Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!