Koszykówka

Pod Koszami Dziennika Wschodniego: Prezentujemy najskuteczniejszych strzelców

Dodano: 21 grudnia 2011, 12:53
Autor: (micbec)

Koszykarze naszych rozgrywek wznowią sezon 7 stycznia (MACIEJ KACZANOWSKI)
Koszykarze naszych rozgrywek wznowią sezon 7 stycznia (MACIEJ KACZANOWSKI)

Koszykarze amatorzy zakończyli już rozgrywki w 2011 roku. Liderem pierwszej ligi jest Alco, które nie przegrało ani jednego meczu, w drugiej prowadzi Mentor, a w trzeciej Lotos Lublin (grupa A) i NPlay (grupa B).

– Teraz mamy trochę luzu. Po przerwie świąteczno-noworcznej wznowimy rozgrywki 7-8 stycznia.

Nie wiem jeszcze, ile meczów się wtedy odbędzie, ale na pewno zagramy kilka zaległych spotkań. Pełną parą ruszymy 14-15 stycznia – informuje Jerzy Żytkowski, jeden z organizatorów rozgrywek.

W styczniu rozpoczną się też rozgrywki Ligi Maxi. Chętne zespoły mogą zgłaszać się do Jerzego Żytkowskiego (nr tel. 512 287 622) lub Grzegorza Krzeszowca (nr tel. 500 030 119).

I LIGA

1. Piotr Jagoda (Bracia Mrozik) 164 pkt * 2. Piotr Ziółkowski (Invest Dźwig) 143 * 3. Bartłomiej Jóźwiakowski (KOM.PL) 122 * 4. Artur Josik (Matematyka) 112 * 5. Bartosz Zduniak (Alco) 107 * 6. Mateusz Prażmo (KOM.PL) 106 * 7. Bogdan Lembrych (Matematyka) 100 * 8. Aleksander Mrozik (Skarpa Nadar) 96 * 9. Jacek Olejniczak (Bracia Mrozik) 95 * 10. Aleksander Rak (Alco) 93 * 11. Maciej Bielak (Matematyka) 92 * 12. Marcin Broda (Zdrój MPWiK) 91 * 13. Paweł Zdeb (Cukropol Pszczółka) 89 * 14. Przemysław Chabros (Jurand) 87 * 15. Paweł Bochenko (Jurand) 86 * 16. Maciej Jeżyna (Groszek Team) 83 * 17. Rafał Duda (Groszek Team) 82 * 18. Jarosław Bielecki (AT Vision) 78 * 19. Łukasz Kazaren (AT Vision) 77 * 20. Michał Wach (76).

II LIGA

1. Paweł Kosior (Combitgroup.pl) 252 * 2. Jakub Bieliński (Mentor) 175 * 3. Erwin Kaczmarczyk (Kouba Koubala) 151 * 4. Tomasz Kiliański (Rembud Arkada) 141 * 5. Wojciech Kowalski (Winiarnia u Dyszona) 135 * 6. Piotr Matyjaszczyk (Betax Lubartów) 125 * 7. Mateusz Kryśko (Refsteam) 122 * 8. Rafał Podgórski (Morfus) 109 * 9. Paweł Mazurek (Refsteam) 107 * 10. Mateusz Mazur (All in Team) 106 * 11. Marcin Nowicki (Combitgroup.pl) 105 * 12. Konrad Żurek (KSC Rodmos) 100 * 13. Hubert Jarosz (Winiarnia u Dyszona) 95 * 14. Bogumił Szady (Szkoły ZDZ) 94 * 15. Karol Sputowski (Szkoły ZDZ) 93 * 16. Michał Żybura (Morfus) 91 * 17. Piotr Owczarewicz (KSC Rodmos) 90 * 18. Marcin Bodzak (KSC Rodmos) 89 * 19. Mariusz Misztal (Kouba Koubala) 82 * 20. Rafał Kapitan (Betax Lubartów) 81.

III LIGA

1. Michał Mącik (Mavericks) 150 * 2. Dariusz Prażmo (Galwanex Skarpa) 127 * 3. Karol Lenartowicz (Rocketmind) 120 * 4. Rafał Kasprzak (Jammers) 118 * 5. Paweł Bryłowski (NPlay) 107 * 6. Andrzej Lipski (Lipa Team) 103 * 7. Wiesław Buczek (Lipa Team) 97 * 8. Michał Praszczak (WSNS) 96 * 9. Jacek Pałyszka (Korwex) 95 * 10. Krzysztof Śledziewski (No To Co) 93 * 11. Jacek Rogala (The Shooters) 92 * 12. Michał Ogórek (Lotos Lublin) 89 * 13. Tomasz Rybak (Elto Tom Widłak) 88 * 14. Gerard Modecki (Lek-am) 84 * 15. Kamil Pezioł (Venta) 82 * 16. Grzegorz Chałupczak (No To Co) 81 * 17. Gerard Kwiatek (Fabel Parczew) 79 * 18. Maciej Łysiak (Alpaca Team) 78 * 19. Jacek Mącik (Mavericks) 77 * 20. Dominik Zięba (Żagiel) 76.


Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

TAURON BASKET LIGA

WYNIKI KOLEJKI

14. KOLEJKA 14-18 stycznia
Polfarmex Kutno - King Szczecin 63:69
AZS Koszalin - Polpharma Starogard Gd. 83:75
Anwil Włocławek - Polski Cukier 91:73
Stelmet Zielona Góra - BM Slam Stal Ostrów Wlkp 74:63
Turów Zgorzelec - Rosa Radom 82:69
Czarni Słupsk - Dąbrowa Górnicza 68:82
TBV Start Lubin - Trefl Sopot 87:79
Asseco Gdynia - Siarka Tarnobrzeg 82:78
Polfarmex Kutno - Miasto Szkła Krosno 65:75

TABELA

1. Polski Cukier 15 28 1211-1082
2. Stelmet 15 26 1111-1012
3. Anwil 16 26 1239-1158
4. Turów 15 24 1225-1118
5. MKS Dąbrowa 15 24 1164-1078
6. BM Slam Stal 16 24 1171-1156
7. Krosno 15 24 1149-1135
8. Trefl Sopot 15 24 1088-1139
9. Rosa Radom 15 23 1083-1057
10. King Szczecin 15 23 1229-1222
11. Polpharma 16 23 1193-1230
12. Czarni Słupsk 15 22 1139-1125
13. AZS Koszalin 15 21 1047-1078
14. Asseco Gdynia 15 21 1111-1161
15. Polfarmex 15 18 967-1061
16. TBV Start 15 18 1090-1242
17. Siarka 15 17 1068-1231
Alarm 24