Koszykówka

Pod koszami Dziennika Wschodniego: Strzeleckie popisy Pawła Kosiora i Roberta Dudka

Dodano: 19 stycznia 2009, 16:02

Najładniejsze spotkanie weekendu w I lidze rozegrały zespoły Braci Mrozik i TKKF Cukropol.

Po dogrywce triumfowali "cukrownicy”, mający w swoich szeregach skutecznych Arkadiusza Wolskiego (21) i Łukasza Niklewicza (19). U pokonanych wyróżnił się Aleksander Mrozik (21). Warto również odnotować pierwsze zwycięstwo w sezonie drużyny Kouba Koubala.

W Lidze Maxi doszło do snajperskich popisów. Paweł Kosior rzucił 42 pkt, a jego LCS MOSiR rozgromił Zdrój MPWiK. Takim samym dorobkiem mógł się również pochwalić Robert Dudek z Kangura.

Lubzel, w dramatycznych okolicznościach, pokonał Lift Senior. Do końcowego rozstrzygnięcia potrzebna była dogrywka, mimo że na 1,40 min przed końcową syreną Lift prowadził różnicą 10 "oczek”.

I LIGA

Inwest-Dźwig Czuby - Farmed 76:43 * Bracia Mrozik - TKKF Cukropol 72:77 po dogrywce * Alco - Zdrój MPWiK 57:50 * Kom pl. - Stolmako Poniatowa 60:76 * Skarpa Nadar - AUX Matematyka 72:100 * Winiarnia u Dyszona - Kouba Koubala 47:52.

1. Cukropol 8 15 +196
2. Matematyka 8 15 +143
3. Stolmako 8 13 +12
4. Alco 8 13 -9
5. Farmed 8 13 -55
6. Bracia Mrozik 8 12 +9
7. Kom.pl 8 11 -19
8. Inwest Czuby 8 11 -29
9. Zdrój MPWiK 8 11 -34
10. Skarpa Nadar 7 10 -98
11. Winiarnia u Dyszona 8 9 -56
12. Kouba Koubala 7 8 -60

II LIGA

Lever - III Brygada Zmechanizowana WKS 79:56 * Revolution - Morfus 62:56 * Hotel Korona - Refsteam 50:68 * CSF - ADK Lublin 36:65 * Świd-Hurt - Żagiel 96:48 * CL Rodmos - Groszek Team 64:53.

1 Lever 8 16 +112
2. Świd-Hurt 8 15 +134
3. Revolution 8 14 +88
4. Morfus 8 13 +97
5. WKS 8 12 +59
6. CL Rodmos 8 12 +46
7. Groszek Team 8 12 +35
8. ADK Lublin 8 11 -38
9. Refsteam 8 11 -39
10. Hotel Korona 8 10 -108
11. CSF 8 9 -170
12. Żagiel 8 9 -216

III LIGA

Grupa A: Polmak - RCEZ Betax 55:52 * Europejski Dom Spotkań - Fight Club 44:56 * Wioska - Niezależni 55:62 * Pszczółka Elto - AT Vision 37:67 * Mavericks - Polanica 2009 50:39 * pauzowały Marki.

1. Polmak 9 17 +48
2. AT Vision 8 15 +186
3. Mavericks 8 14 +81
4. RCEZ Betax 8 14 +56
5. Polanica 9 13 +15
6. Niezależni 8 12 -38
7. Fight Club 8 11 -45
8. Europejski Dom 8 10 -30
9. Pszczółka 8 10 -98
10. Marki 8 10 -99
11. Wioska 8 9 -76

III LIGA

Grupa B: Jammers - Studio Urody 60:53 * Bachus - LUS 68:41 * Bychowo - 10 TH 73:53 * Jur-And - Zgoners 58:55 * No To Co - Galwanex Skarpa 72:49 * pauzował Lipa Team.

1. Jur-And 8 16 +145
2. No To Co 9 15 +124
3. Bychowo 8 14 +65
4. Bachus 8 13 +73
5. Zgoners 8 13 +14
6. Studio Urody 8 12 +5
7. Jammers 8 12 -26
8. 10 TH 8 10 -55
9. LUS 8 10 -74
10. Galwanex 9 10 -93
11. Lipa Team 8 10 -178

LIGA MAXI

Auto Sikira - Kangur 55:117 * LCS MOSiR - Zdrój MPWiK 117:50 * Lancet - Matematyka 65:42 * Lubzel - Lift Senior 70:67 po dogrywce.

1. LCS MOSiR 4 8 +160
2. Kangur 4 8 +114
3. Lubzel 4 7 +18
4. Lancet 4 6 +70
5. Zdrój MPWiK 4 6 -101
6. Matematyka 4 5 -44
7. Lift Senior 4 4 -70
8. Auto Sikira 4 4 -147
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

TAURON BASKET LIGA

WYNIKI KOLEJKI

30. KOLEJKA (22-24 kwietnia)
Energa Czarni - BM Slam Stal Ostrów 82:77
Stelmet Zielona Góra - Rosa Radom 85:86
PGE Turów Zgorzelec - Polski Cukier Toruń 86:89
Anwil Włocławek - Trefl Sopot 102:89
TBV Start Lublin - Siarka Tarnobrzeg 79:88
Asseco Gdynia - Polpharma Starogard 69:86
AZS Koszalin - King Szczecin 81:111
Energa Czarni - Miasto Szkła 89:70
Polfarmex Kutno - MKS Dąbrowa 76:85

TABELA

1. Anwil 32 57 2572:2337
2. Stelmet 32 54 2511:2257
3. BM Slam Stal 32 53 2446:2305
4. Polski Cukier 32 53 2602:2485
5. Rosa Radom 32 53 2390:2270
6. MKS Dąbrowa 32 52 2538:2354
7. Polpharma 32 51 2459:2401
8. Czarni Słupsk 32 51 2482:2394
9. Trefl Sopot 32 50 2510:2479
10. Turów 32 49 2665:2485
11. King Szczecin 32 48 2591:2546
12. Krosno 32 47 2392:2425
13. Asseco Gdynia 32 42 2484:2669
14. AZS Koszalin 32 41 2288:2471
15. TBV Start 32 40 2312:2613
16. Siarka 32 37 2281:2739
17. Polfarmex 32 37 2170:2463
Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!