Koszykówka

Pod koszami Dziennika Wschodniego: Terminarz najbliższej serii spotkań

Dodano: 28 stycznia 2009, 16:42

SOBOTA (31 stycznie)

Hala Startu przy al. Piłsudskiego: godz. 11.30 Lubzel - LCS MOSiR (liga Maxi) * 12.30 CL Rodmos - ADK Lublin * 13.30 Bracia Mrozik - Skarpa Nadar * 14.30 TKKF Cukropol - Kouba Koubala * 15.30 Zdrój MPWiK - AUX Matematyka * 16.30 Groszek Team - Żagiel * 17.30 LUS - Bychowo * 18.30 Wioska - RCEZ Betax * 19.30 10 TH - Jur-And * 20.30 Elto Pszczółka - Fight Club.

NIEDZIELA (1 lutego)

Hala Startu: godz. 15.30 Revolution - III Brygada Zmechanizowana WKS * 16.30 Hotel Korona - Lever * 17.30 CSF - Morfus * 18.30 Zgoners - No To Co * 19.30 Polanica 2009 - AT Vison * 20.30 Lipa Team - Jammers.

Hala MOSiR przy Al. Zygmuntowskich: godz. 15.30 Alco - Kom.pl * 16.30 Inwest-Dźwig Czuby - Winiarnia u Dyszona * 17.30 Lancet - Kangur (liga Maxi) * 18.30 Matematyka - Zdrój MPWiK (ligaMaxi) * 19.30 Lift Senior - Auto Sikira (liga Maxi) * 20.30 Świd-Hurt - Refsteam.

Sala SP 28 przy ul. Radości: godz. 10 Mavericks - Niezależni * 11 Studio Urody - Bachus * 12 Europejski Dom Spotkań - Marki.

Pauzują: Polmak (III-ligowa gr. A) i Galwanex Skarpa (gr. B). Na 8 lutego zaplanowaliśmy rozegranie zaległych meczów: Skarpa Nadar - Kouba Koubala oraz Stolmako Poniatowa - Farmed.
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

18-20 sierpnia
komentarze (0)0
polubienia (1)1
17-08-2017

18-20 sierpnia

TAURON BASKET LIGA

WYNIKI KOLEJKI

30. KOLEJKA (22-24 kwietnia)
Energa Czarni - BM Slam Stal Ostrów 82:77
Stelmet Zielona Góra - Rosa Radom 85:86
PGE Turów Zgorzelec - Polski Cukier Toruń 86:89
Anwil Włocławek - Trefl Sopot 102:89
TBV Start Lublin - Siarka Tarnobrzeg 79:88
Asseco Gdynia - Polpharma Starogard 69:86
AZS Koszalin - King Szczecin 81:111
Energa Czarni - Miasto Szkła 89:70
Polfarmex Kutno - MKS Dąbrowa 76:85

TABELA

1. Anwil 32 57 2572:2337
2. Stelmet 32 54 2511:2257
3. BM Slam Stal 32 53 2446:2305
4. Polski Cukier 32 53 2602:2485
5. Rosa Radom 32 53 2390:2270
6. MKS Dąbrowa 32 52 2538:2354
7. Polpharma 32 51 2459:2401
8. Czarni Słupsk 32 51 2482:2394
9. Trefl Sopot 32 50 2510:2479
10. Turów 32 49 2665:2485
11. King Szczecin 32 48 2591:2546
12. Krosno 32 47 2392:2425
13. Asseco Gdynia 32 42 2484:2669
14. AZS Koszalin 32 41 2288:2471
15. TBV Start 32 40 2312:2613
16. Siarka 32 37 2281:2739
17. Polfarmex 32 37 2170:2463
Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!