Koszykówka

Pod koszami Dziennika Wschodniego: Terminarz najbliższej serii spotkań

  Edytuj ten wpis
Dodano: 4 marca 2009, 17:06

SOBOTA (7 marca)

Hala Startu przy al. Piłsudskiego: godz. 13 Świd-Hurt - III Brygada Zmechanizowana WKS * 14 CSF - Żagiel * 15 AUX Matematyka - Stolmako Poniatowa * 16 Auto Sikira - Zdrój MPWiK (liga Maxi) * 17 Kouba Koubala - Zdrój MPWiK * 18 Studio Urody - AT Vision * 19 LUS - Wioska.

NIEDZIELA (8 marca)

Hala Startu: 11 Bychowo - Polmak * 12 Jammers - Europejski Dom Spotkań * 13 Bachus - Mavericks * 14 10 TH - Elto Pszczółka * 15 Jur-And - RCEZ Betax * 16 Lipa Team - Fight Club * 17 Kom.pl - Winiarnia u Dyszona * 18 TKKS Cukropol - Alco * 19 Groszek Team - Revolution * 20 LCS MOSiR - Matematyka (Maxi).
Sala SP 28 przy ul. Radości: 10 No To Co - Niezależni * 11 Zgoners - Polanica 2009 * 12 Galwanex Skarpa - Marki.

Hala MOSiR przy Al. Zygmuntowskich: 16 Farmed - Skarpa Nadar * 17 Lancet - Lift Senior (Maxi) * 18 Lubzel - Kangur (Maxi) * 19 Refsteam - Hotel Korona.

NAJLEPSI STRZELCY

I LIGA: 1. Paweł Kosior (Stolmako) 290 pkt, 2. Paweł Zdeb (Cukropol) 230, 3. Maciek Nowacki (KOM PL) 200, 4. Michał Wach (Skarpa Nadar) 194, 5. Piotr Karolak (Stolmako) 187.

II LIGA: 1. Dariusz Krzemiński (Refsteam) 229, 2. Artur Sowa (Hotel Korona) 221, 3. Piotr Padysz (Lever) 204, 4. Rafał Podgórski (Mrofus) 196, 5. Przemysław Wójtowicz (Hotel Korona) 195.

III LIGA: 1. Tomasz Kiliański (Bychowo) 292, 2. Łukasz Kazaren (Mavericks) 240, 3. Rafał Kasprzak (Jammers) 231, 4. Jacek Pałyszka (Jammers) 222, 5. Rafał Kapitan (RCEZ Betax) 220.

LIGA MAXI: 1. Paweł Kosior (LCS MOSiR) 285, 2. Ribert Dudek (Kangur) 234, 3. Dariusz Kot (Lubzel) 156, 4. Dariusz Świerszcz (Matematyka) 148, 5. Wiesław Buczek (LCS MOSiR) 134.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

TAURON BASKET LIGA

WYNIKI KOLEJKI

4 KOLEJKA
Polski Cukier Toruń - Miasto Szkła 92:75
PGE Turów Zgorzelec - GTK Gliwice 120:86
Polpharma Starogard - Stelmet Zielona Góra 82:77
Anwil Włocławek - Rosa Radom 86:65
BM Slam Stal Ostrów - Czarni Słupsk 76:74
TBV Start Lublin - Legia Warszawa 95:85
Trefl Sopot - MKS Dąbrowa 85:78
Polski Cukier Toruń - Asseco Gdynia 87:79
King Szczecin - AZS Koszalin

TABELA

1. Polski Cukier 4 7 345:360
2. Anwil 3 6 267:207
3. Stelmet 4 6 325:297
4. King Szczecin 4 6 299:299
5. Turów 4 6 347:355
6. Polpharma 3 5 259:237
7. TBV Start 3 5 274:257
8. Dąbrowa Górnicza 3 5 251:234
9. Asseco 3 5 247:240
10. Trefl Sopot 3 5 256:252
11. Czarni 3 4 240:245
12. Miasto Szkła 3 4 214:256
13. Rosa Radom 2 3 151:150
14. Ostrów Wlkp. 2 3 152:154
15. Legia 3 3 227:268
16. Gliwice 3 3 226:288
17. AZS Koszalin 2 2 148:183
Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!