Koszykówka

Pod koszami Dziennika Wschodniego: Terminarz najbliższej serii spotkań

Dodano: 4 marca 2009, 17:06

SOBOTA (7 marca)

Hala Startu przy al. Piłsudskiego: godz. 13 Świd-Hurt - III Brygada Zmechanizowana WKS * 14 CSF - Żagiel * 15 AUX Matematyka - Stolmako Poniatowa * 16 Auto Sikira - Zdrój MPWiK (liga Maxi) * 17 Kouba Koubala - Zdrój MPWiK * 18 Studio Urody - AT Vision * 19 LUS - Wioska.

NIEDZIELA (8 marca)

Hala Startu: 11 Bychowo - Polmak * 12 Jammers - Europejski Dom Spotkań * 13 Bachus - Mavericks * 14 10 TH - Elto Pszczółka * 15 Jur-And - RCEZ Betax * 16 Lipa Team - Fight Club * 17 Kom.pl - Winiarnia u Dyszona * 18 TKKS Cukropol - Alco * 19 Groszek Team - Revolution * 20 LCS MOSiR - Matematyka (Maxi).
Sala SP 28 przy ul. Radości: 10 No To Co - Niezależni * 11 Zgoners - Polanica 2009 * 12 Galwanex Skarpa - Marki.

Hala MOSiR przy Al. Zygmuntowskich: 16 Farmed - Skarpa Nadar * 17 Lancet - Lift Senior (Maxi) * 18 Lubzel - Kangur (Maxi) * 19 Refsteam - Hotel Korona.

NAJLEPSI STRZELCY

I LIGA: 1. Paweł Kosior (Stolmako) 290 pkt, 2. Paweł Zdeb (Cukropol) 230, 3. Maciek Nowacki (KOM PL) 200, 4. Michał Wach (Skarpa Nadar) 194, 5. Piotr Karolak (Stolmako) 187.

II LIGA: 1. Dariusz Krzemiński (Refsteam) 229, 2. Artur Sowa (Hotel Korona) 221, 3. Piotr Padysz (Lever) 204, 4. Rafał Podgórski (Mrofus) 196, 5. Przemysław Wójtowicz (Hotel Korona) 195.

III LIGA: 1. Tomasz Kiliański (Bychowo) 292, 2. Łukasz Kazaren (Mavericks) 240, 3. Rafał Kasprzak (Jammers) 231, 4. Jacek Pałyszka (Jammers) 222, 5. Rafał Kapitan (RCEZ Betax) 220.

LIGA MAXI: 1. Paweł Kosior (LCS MOSiR) 285, 2. Ribert Dudek (Kangur) 234, 3. Dariusz Kot (Lubzel) 156, 4. Dariusz Świerszcz (Matematyka) 148, 5. Wiesław Buczek (LCS MOSiR) 134.
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

TAURON BASKET LIGA

WYNIKI KOLEJKI

30. KOLEJKA (22-24 kwietnia)
Energa Czarni - BM Slam Stal Ostrów 82:77
Stelmet Zielona Góra - Rosa Radom 85:86
PGE Turów Zgorzelec - Polski Cukier Toruń 86:89
Anwil Włocławek - Trefl Sopot 102:89
TBV Start Lublin - Siarka Tarnobrzeg 79:88
Asseco Gdynia - Polpharma Starogard 69:86
AZS Koszalin - King Szczecin 81:111
Energa Czarni - Miasto Szkła 89:70
Polfarmex Kutno - MKS Dąbrowa 76:85

TABELA

1. Anwil 32 57 2572:2337
2. Stelmet 32 54 2511:2257
3. BM Slam Stal 32 53 2446:2305
4. Polski Cukier 32 53 2602:2485
5. Rosa Radom 32 53 2390:2270
6. MKS Dąbrowa 32 52 2538:2354
7. Polpharma 32 51 2459:2401
8. Czarni Słupsk 32 51 2482:2394
9. Trefl Sopot 32 50 2510:2479
10. Turów 32 49 2665:2485
11. King Szczecin 32 48 2591:2546
12. Krosno 32 47 2392:2425
13. Asseco Gdynia 32 42 2484:2669
14. AZS Koszalin 32 41 2288:2471
15. TBV Start 32 40 2312:2613
16. Siarka 32 37 2281:2739
17. Polfarmex 32 37 2170:2463
Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!