Koszykówka

Rozgrywki Pod koszami Dziennika Wschodniego im. Andrzeja Wawrzyckiego: Wyniki sobotnich spotkań

Dodano: 15 listopada 2009, 00:37
Autor: Kamil Kozioł

Przedstawiamy wyniki wszystkich sobotnich spotkań w rozgrywek Pod koszami Dziennika Wschodniego im. Andrzeja Wawrzyckiego

I liga

Alco – Skarpa Nadar 55:51 (18:15, 16:11, 11:13, 10:12)
Alco: Dykiel 5, R. Duda 8, Grzywna 8, Podsiadło 11, M. Duda 12, Gaweł 11, Pogoda 0.
Skarpa: Putański 8, Śrótwa 0, Buczek 12, Woźniak 5, Wach 4, Stępniak 2, Kononiuk 11, Brek 4.

Kom.pl – Mavericks 60:38 (13:13, 15:6, 17:7, 15:12)
Kom.pl: Marzec 2, Bukowski 4, Finkowski 2, Kmieć 2, Sputowski 22, Jóźwiakowski 15, Staszczak 0, Hunkiewicz 13.
Mavericks: M. Ćwikła 0, Adamek 2, Szafraniec 13, Baran 12, Wyskok 9, Poleszak 2.

AUX Matematyka – Groszek Team 72:51(30:7, 17:8, 8:12, 17:24)
Matematyka: Kliś 8, Grudka 0, B. Lembrych 6, Obara, Josik 25, Fijałka 13, Pietrzak 14, Kusiak 6
Groszek: Suchocki 0, Łuczak 9, Łysiak 0, Saniawa 7, Pazur 2, Jeżyna 8, Wiśniecki 0, Grzywacki 0, Górski 10, Wojciechowski 6.

II liga

Kom.pl – Mavericks 60:38 (13:13, 15:6, 17:7, 15:12)
Kom.pl: Marzec 2, Bukowski 4, Finkowski 2, Kmieć 2, Sputowski 22, Jóźwiakowski 15, Staszczak 0, Hunkiewicz 13.
Mavericks: M. Ćwikła 0, Adamek 2, Szafraniec 13, Baran 12, Wyskok 9, Poleszak 2.

Winiarnia u Dyszona – Jurand 42:41(14:9, 9:2, 15:16, 4:15)
Winiarnia: Jarosz 1, Momot 11, Kowalski 14, Jarnicki 0, Klisowski 6, Andrzejak 6, Widomski 4.
Jurand: Bochenko 12, Michałek 5, Mirosław 7, Kosyl 0, Jaroszewski 2, Przemysław Chabros 5, Piotr Chabros 4.
Sędziowali: Krzemiński i Nieradko. Widzów: 25.

III liga, grupa A

Mint Media – Alodium 69:30 (14:6, 13:9, 17:2, 25:13)
Mint Media: Ogórek 2, Małek 9, Bielecki 24, Wołoszyn 4, Kostyka 4, Bocheński 11, Lenartowicz 14, Gryba 1.
Alodium: Kocowski 4, Wrona 2, Błaszczak 0, Marosz 2, Żukowski 3, Żuliński 2, Stępień 17, Kitkowski 0

Korwex – Elto Pszczółka 46:52 (11:16, 12:15, 9:16, 6:13)
Korwex: Jaskamnicki 2, Lotter 4, Kornacki 12, Iwańczuk 20, Korniak 3, Lipski 5.
Elto Pszczółka: Witeska 2, P. Zieliński 16, K. Barszczewski 3, Sarafin 2, B. Barszczewski 5, Szalapski 5, Rosa 9, Mazurkiewicz 9, Niedźwiadek 0.
Czytaj więcej o:
www.llk.pl
(1) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

www.llk.pl
www.llk.pl (15 listopada 2009 o 10:54) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
STRONA LUBELSKIEJ LIGI KOSZYKÓWKI AMATORÓW www.llk.pl
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (1)

Pozostałe informacje

TAURON BASKET LIGA

WYNIKI KOLEJKI

30. KOLEJKA (22-24 kwietnia)
Energa Czarni - BM Slam Stal Ostrów 82:77
Stelmet Zielona Góra - Rosa Radom 85:86
PGE Turów Zgorzelec - Polski Cukier Toruń 86:89
Anwil Włocławek - Trefl Sopot 102:89
TBV Start Lublin - Siarka Tarnobrzeg 79:88
Asseco Gdynia - Polpharma Starogard 69:86
AZS Koszalin - King Szczecin 81:111
Energa Czarni - Miasto Szkła 89:70
Polfarmex Kutno - MKS Dąbrowa 76:85

TABELA

1. Anwil 32 57 2572:2337
2. Stelmet 32 54 2511:2257
3. BM Slam Stal 32 53 2446:2305
4. Polski Cukier 32 53 2602:2485
5. Rosa Radom 32 53 2390:2270
6. MKS Dąbrowa 32 52 2538:2354
7. Polpharma 32 51 2459:2401
8. Czarni Słupsk 32 51 2482:2394
9. Trefl Sopot 32 50 2510:2479
10. Turów 32 49 2665:2485
11. King Szczecin 32 48 2591:2546
12. Krosno 32 47 2392:2425
13. Asseco Gdynia 32 42 2484:2669
14. AZS Koszalin 32 41 2288:2471
15. TBV Start 32 40 2312:2613
16. Siarka 32 37 2281:2739
17. Polfarmex 32 37 2170:2463
Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!