Koszykówka

Rozgrywki Pod koszami Dziennika Wschodniego im. Andrzeja Wawrzyckiego: Wyniki sobotnich spotkań

  Edytuj ten wpis
Dodano: 15 listopada 2009, 00:37
Autor: Kamil Kozioł

Przedstawiamy wyniki wszystkich sobotnich spotkań w rozgrywek Pod koszami Dziennika Wschodniego im. Andrzeja Wawrzyckiego

I liga

Alco – Skarpa Nadar 55:51 (18:15, 16:11, 11:13, 10:12)
Alco: Dykiel 5, R. Duda 8, Grzywna 8, Podsiadło 11, M. Duda 12, Gaweł 11, Pogoda 0.
Skarpa: Putański 8, Śrótwa 0, Buczek 12, Woźniak 5, Wach 4, Stępniak 2, Kononiuk 11, Brek 4.

Kom.pl – Mavericks 60:38 (13:13, 15:6, 17:7, 15:12)
Kom.pl: Marzec 2, Bukowski 4, Finkowski 2, Kmieć 2, Sputowski 22, Jóźwiakowski 15, Staszczak 0, Hunkiewicz 13.
Mavericks: M. Ćwikła 0, Adamek 2, Szafraniec 13, Baran 12, Wyskok 9, Poleszak 2.

AUX Matematyka – Groszek Team 72:51(30:7, 17:8, 8:12, 17:24)
Matematyka: Kliś 8, Grudka 0, B. Lembrych 6, Obara, Josik 25, Fijałka 13, Pietrzak 14, Kusiak 6
Groszek: Suchocki 0, Łuczak 9, Łysiak 0, Saniawa 7, Pazur 2, Jeżyna 8, Wiśniecki 0, Grzywacki 0, Górski 10, Wojciechowski 6.

II liga

Kom.pl – Mavericks 60:38 (13:13, 15:6, 17:7, 15:12)
Kom.pl: Marzec 2, Bukowski 4, Finkowski 2, Kmieć 2, Sputowski 22, Jóźwiakowski 15, Staszczak 0, Hunkiewicz 13.
Mavericks: M. Ćwikła 0, Adamek 2, Szafraniec 13, Baran 12, Wyskok 9, Poleszak 2.

Winiarnia u Dyszona – Jurand 42:41(14:9, 9:2, 15:16, 4:15)
Winiarnia: Jarosz 1, Momot 11, Kowalski 14, Jarnicki 0, Klisowski 6, Andrzejak 6, Widomski 4.
Jurand: Bochenko 12, Michałek 5, Mirosław 7, Kosyl 0, Jaroszewski 2, Przemysław Chabros 5, Piotr Chabros 4.
Sędziowali: Krzemiński i Nieradko. Widzów: 25.

III liga, grupa A

Mint Media – Alodium 69:30 (14:6, 13:9, 17:2, 25:13)
Mint Media: Ogórek 2, Małek 9, Bielecki 24, Wołoszyn 4, Kostyka 4, Bocheński 11, Lenartowicz 14, Gryba 1.
Alodium: Kocowski 4, Wrona 2, Błaszczak 0, Marosz 2, Żukowski 3, Żuliński 2, Stępień 17, Kitkowski 0

Korwex – Elto Pszczółka 46:52 (11:16, 12:15, 9:16, 6:13)
Korwex: Jaskamnicki 2, Lotter 4, Kornacki 12, Iwańczuk 20, Korniak 3, Lipski 5.
Elto Pszczółka: Witeska 2, P. Zieliński 16, K. Barszczewski 3, Sarafin 2, B. Barszczewski 5, Szalapski 5, Rosa 9, Mazurkiewicz 9, Niedźwiadek 0.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
www.llk.pl
(1) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

www.llk.pl
www.llk.pl (15 listopada 2009 o 10:54) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
STRONA LUBELSKIEJ LIGI KOSZYKÓWKI AMATORÓW www.llk.pl
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (1)

Pozostałe informacje

TAURON BASKET LIGA

WYNIKI KOLEJKI

6 KOLEJKA
BM Slam Stal Ostrów - TBV Start Lublin 81:63
Stelmet Zielona Góra - Miasto Szkła 100:76
AZS Koszalin - Polpharma Starogard 81:86
Czarni Słupsk - Polski Cukier Toruń 64:80
PGE Turów Zgorzelec - King Szczecin 89:82
Rosa Radom - Trefl Sopot 78:93
Anwil Włocławek - Legia Warszawa 107:66
Asseco Gdynia - GTK Gliwice
Miasto Szkła - MKS Dąbrowa

TABELA

1. Anwil 7 13 664:509
2. Polski Cukier 7 12 585:533
3. Stelmet 7 11 610:538
4. King Szczecin 8 11 670:666
5. Turów 7 11 615:625
6. Trefl Sopot 6 10 519:489
7. Czarni 7 10 559:596
8. Polpharma 5 9 435:397
9. Asseco 5 9 419:398
10. Ostrów Wlkp. 5 8 384:360
11. Rosa Radom 5 8 415:405
12. Dąbrowa Górnicza 5 8 416:407
13. TBV Start 6 8 476:510
14. Miasto Szkła 6 8 465:549
15. AZS Koszalin 6 7 467:543
16. Legia 7 7 509:621
17. Gliwice 5 6 396:458
Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!