Koszykówka

Rozgrywki Pod koszami Dziennika Wschodniego im. Andrzeja Wawrzyckiego: Wyniki sobotnich spotkań

  Edytuj ten wpis
Dodano: 28 marca 2010, 00:28
Autor: Kamil Kozioł

Przedstawiamy wyniki sobotnich spotkań rozgrywek Pod koszami Dziennika Wschodniego im. Andrzeja Wawrzyckiego

II liga: CL Rodmos – Avexim.eu 63:45 * Mavericks – Zdrój II MPWiK 40:80

III liga, grupa walcząca o miejsca 1-12: Żagiel – Poniatowa 36:51 * Rembud Arkada – Mintmedia 56:59

III liga, grupa walcząca o miejsca 13-26: Alpaca Team – Elto Pszczółka 44:33 * Galwanex Skarpa – Alodium 51:74

Liga Maxi: Kangur – Lancet 61:49 * Ad Hoc – Matematyka 43:92 * Lubzel – Zdrój MPWiK 44:73.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
ali
(1) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

ali
ali (28 marca 2010 o 21:19) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
chalot wyjmij pilke z koszulki pozd
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (1)

Pozostałe informacje

TAURON BASKET LIGA

WYNIKI KOLEJKI

4 KOLEJKA
Polski Cukier Toruń - Miasto Szkła 92:75
PGE Turów Zgorzelec - GTK Gliwice 120:86
Polpharma Starogard - Stelmet Zielona Góra 82:77
Anwil Włocławek - Rosa Radom 86:65
BM Slam Stal Ostrów - Czarni Słupsk 76:74
TBV Start Lublin - Legia Warszawa 95:85
Trefl Sopot - MKS Dąbrowa 85:78
Polski Cukier Toruń - Asseco Gdynia 87:79
King Szczecin - AZS Koszalin

TABELA

1. Polski Cukier 4 7 345:360
2. Anwil 3 6 267:207
3. Stelmet 4 6 325:297
4. King Szczecin 4 6 299:299
5. Turów 4 6 347:355
6. Polpharma 3 5 259:237
7. TBV Start 3 5 274:257
8. Dąbrowa Górnicza 3 5 251:234
9. Asseco 3 5 247:240
10. Trefl Sopot 3 5 256:252
11. Czarni 3 4 240:245
12. Miasto Szkła 3 4 214:256
13. Rosa Radom 2 3 151:150
14. Ostrów Wlkp. 2 3 152:154
15. Legia 3 3 227:268
16. Gliwice 3 3 226:288
17. AZS Koszalin 2 2 148:183
Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!