Koszykówka

Terminarz rozgrywek Pod Koszami Dziennika Wschodniego

  Edytuj ten wpis
Dodano: 18 marca 2015, 18:59

21 MARCA – SOBOTA – AKADEMOS

Godz. 10 N Play – Drink Team * 11 PGE Dystrybucja – Symbit (MAXI) * 12 Jurand – Alpaca

21 MARCA – SOBOTA – START

15 Bracia Mrozik – Alco * 16 CGM Polska – Grizzly.

22 MARCA – NIEDZIELA – SZKOŁA 28

11 Ibra Poniatowa – Vapol Seba * 12 Winiarnia – Auto Myjnia * 13 Skarpa Nadar – Mentor * 14 No To Co – Korwex * 15 Ekbud – Arkada.

22 MARCA – NIEDZIELA – AKADEMOS

17 Zdrój MPWIK – Matematyka * 18 KSC Rodmos – Dbros Puławy * 19 Kaddi PL. – AT Vision * 20 All In Team – Refsteam * 21 The Shooters – Lipa Team.
  Edytuj ten wpis
rounder
(1) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

rounder
rounder (18 marca 2015 o 23:03) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Oj grube nici, Panie Tadziu... Grube:-)
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (1)

Pozostałe informacje

TAURON BASKET LIGA

WYNIKI KOLEJKI

10 KOLEJKA
Legia Warszawa - Polpharma Starogard 60:82
Trefl Sopot - TBV Start Lublin 66:81
Miasto Szkła - Rosa Radom 85:103
MKS Dąbrowa - Anwil Włocławek 86:84
Asseco Gdynia - Stelmet Zielona Góra 70:71
BM Slam Stal Ostrów - King Szczecin 91:101
PGE Turów Zgorzelec - AZS Koszalin 106:78
GTK Gliwice - Polski Cukier Toruń
MKS Dąbrowa - Czarni Słupsk

TABELA

1. Anwil 11 20 1029 -835
2. Stelmet 11 19 935-828
3. King Szczecin 12 19 1038-1004
4. Dąbrowa Górnicza 10 18 849-791
5. Polski Cukier 10 17 838-760
6. Turów 11 17 969-960
7. Polpharma 9 16 762-687
8. Trefl Sopot 10 16 832-783
9. Asseco 10 15 827-829
10. TBV Start 10 14 808-820
11. AZS Koszalin 11 14 872-984
12. Czarni 11 14 841-956
13. Rosa Radom 9 13 745-751
14. Miasto Szkła 10 13 786-889
15. Ostrów Wlkp. 8 12 627-609
16. Gliwice 9 11 713-816
17. Legia 10 10 714-883
Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!