Koszykówka

Terminarz rozgrywek Pod Koszami Dziennika Wschodniego

Dodano: 9 lutego 2011, 18:46

Kangur i Lancet w najbliższy weekend rozegrają kolejne spotkania w lidze Maxi (FOT. Wojtek Nieśpiało
Kangur i Lancet w najbliższy weekend rozegrają kolejne spotkania w lidze Maxi (FOT. Wojtek Nieśpiało

Prezentujemy terminarz gier rozgrywek Pod Koszami Dziennika Wschodniego na najbliższy weekend

SOBOTA (12 lutego)

Hala Startu przy Al. Piłsudskiego: godz. 16 LCS – Lancet (Maxi) * 17 Lubzel – Lift Senior (Maxi), 18 Groszek Team – Inwest Dźwig (Maxi) * 19 Bracia Mrozik – Klima Import Matematyka * 20 Białowąs Judo Team – Skarpa Nadar.

NIEDZIELA (13 lutego)

Hala Startu: godz. 14 Winiarnia u Dyszona – Zdrój MPWiK * 15 Kom.pl – Cukropol Pszczółka * 16 Farmed – Alco * 17 Korwex – 10th. Hala Szkoły Podstawowej nr 28 przy ul. Radości: godz. 12 Szkoły ZDZ – Żagiel * 13 Aligator – Rembud-Arkada * 14 Smoki – Nplay * 15 Galwanex Skarpa – Alpaca Team * 16 Magic Team – Bełżyce.

TABELA KOŃCOWA II LIGI

1. ZM Cioczek 11 19 +71
2. {m|make.pl 11 18 +37
3. AT Vision 11 18 +109
4. Dbros 11 18 -14
5. Refsteam 11 17 -32
6. Betax 11 17 -4
7. Jurand 11 17 +28
8. Bottari 11 17 +41
9. Kouba Kubala 11 16 -38
10. KSC Rodmos 11 15 +26
11 Oknoplastik 11 14 -86
12. Polmak 11 12 -138

O miejscach 5-8 decydowała dodatkowa tabela

1. Refsteam 3 5 -27
2. Betax 3 5 +13
3. Jurand 3 4 -9
4. Bottari 3 4 +23


Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

TAURON BASKET LIGA

WYNIKI KOLEJKI

30. KOLEJKA (22-24 kwietnia)
Energa Czarni - BM Slam Stal Ostrów 82:77
Stelmet Zielona Góra - Rosa Radom 85:86
PGE Turów Zgorzelec - Polski Cukier Toruń 86:89
Anwil Włocławek - Trefl Sopot 102:89
TBV Start Lublin - Siarka Tarnobrzeg 79:88
Asseco Gdynia - Polpharma Starogard 69:86
AZS Koszalin - King Szczecin 81:111
Energa Czarni - Miasto Szkła 89:70
Polfarmex Kutno - MKS Dąbrowa 76:85

TABELA

1. Anwil 32 57 2572:2337
2. Stelmet 32 54 2511:2257
3. BM Slam Stal 32 53 2446:2305
4. Polski Cukier 32 53 2602:2485
5. Rosa Radom 32 53 2390:2270
6. MKS Dąbrowa 32 52 2538:2354
7. Polpharma 32 51 2459:2401
8. Czarni Słupsk 32 51 2482:2394
9. Trefl Sopot 32 50 2510:2479
10. Turów 32 49 2665:2485
11. King Szczecin 32 48 2591:2546
12. Krosno 32 47 2392:2425
13. Asseco Gdynia 32 42 2484:2669
14. AZS Koszalin 32 41 2288:2471
15. TBV Start 32 40 2312:2613
16. Siarka 32 37 2281:2739
17. Polfarmex 32 37 2170:2463
Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!