Koszykówka

Terminarz rozgrywek Pod Koszami Dziennika Wschodniego

Dodano: 16 lutego 2011, 15:15

Klima Import Matematyka w sobotę o godz. 17 z ekipą Inwest Dźwig Czuby (FOT. JACEK ŚWIERCZYŃSKI)
Klima Import Matematyka w sobotę o godz. 17 z ekipą Inwest Dźwig Czuby (FOT. JACEK ŚWIERCZYŃSKI)

Prezentujmey terminarz rozgrywek Pod Koszami Dziennika Wschodniego na najbliższy weekend.

SOBOTA (19 lutego)

Hala Startu przy Al. Piłsudskiego: godz. 13 – Viva Appetit – Lubzel (Maxi) * 14 Lancet – Lift Senior (Maxi) * 15 Groszek team – Kom.pl * 16 Kouba Koubala – Polmak * 17 Klima Import Matematyka – Inwest Dźwig Czuby * 18 WiG – Spartan * 19 Bachus – Żagiel * 20 Lipa Team – 10th * 21 Smoki – Aligator. Hala

Szkoły Podstawowej nr 28 przy ul. Radości: godz. 14 Magic Team – Maverick * 15 Bełżyce – LPA * 16 Rocketmind – WSNS.

NIEDZIELA (20 lutego)

Hala Startu: godz. 12 Winiarnia u Dyszona – Farmed * 13 Dbros Puławy – Refsteam * 14 KSC Rodmos – Oknoplastik * 15 Bracia mrozik – Alco * 16 ZM Cioczek – Bottari * 17 Cukropol Pszczółka – Zdrój MPWiK * 18 AT Vision – Betax * 19 Skarpa Nadar – Białowąs Judo Team * 20 {m|make.pl – Jurand.

Hala Szkoły Podstawowej nr 28: godz. 12 Szkoły ZDZ – Jammers * 13 Alpaca Team – All in Team * 14 Rembud-Arkada – No To Co * 15 Nplay – Korwex * 16 The Shooters – Galwanex Skarpa.


Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

18-20 sierpnia
komentarze (0)0
polubienia (1)1
17-08-2017

18-20 sierpnia

TAURON BASKET LIGA

WYNIKI KOLEJKI

30. KOLEJKA (22-24 kwietnia)
Energa Czarni - BM Slam Stal Ostrów 82:77
Stelmet Zielona Góra - Rosa Radom 85:86
PGE Turów Zgorzelec - Polski Cukier Toruń 86:89
Anwil Włocławek - Trefl Sopot 102:89
TBV Start Lublin - Siarka Tarnobrzeg 79:88
Asseco Gdynia - Polpharma Starogard 69:86
AZS Koszalin - King Szczecin 81:111
Energa Czarni - Miasto Szkła 89:70
Polfarmex Kutno - MKS Dąbrowa 76:85

TABELA

1. Anwil 32 57 2572:2337
2. Stelmet 32 54 2511:2257
3. BM Slam Stal 32 53 2446:2305
4. Polski Cukier 32 53 2602:2485
5. Rosa Radom 32 53 2390:2270
6. MKS Dąbrowa 32 52 2538:2354
7. Polpharma 32 51 2459:2401
8. Czarni Słupsk 32 51 2482:2394
9. Trefl Sopot 32 50 2510:2479
10. Turów 32 49 2665:2485
11. King Szczecin 32 48 2591:2546
12. Krosno 32 47 2392:2425
13. Asseco Gdynia 32 42 2484:2669
14. AZS Koszalin 32 41 2288:2471
15. TBV Start 32 40 2312:2613
16. Siarka 32 37 2281:2739
17. Polfarmex 32 37 2170:2463
Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!