Koszykówka

Terminarz rozgrywek Pod Koszami Dziennika Wschodniego

  Edytuj ten wpis
Dodano: 16 lutego 2011, 15:15

Klima Import Matematyka w sobotę o godz. 17 z ekipą Inwest Dźwig Czuby (FOT. JACEK ŚWIERCZYŃSKI)
Klima Import Matematyka w sobotę o godz. 17 z ekipą Inwest Dźwig Czuby (FOT. JACEK ŚWIERCZYŃSKI)

Prezentujmey terminarz rozgrywek Pod Koszami Dziennika Wschodniego na najbliższy weekend.

SOBOTA (19 lutego)

Hala Startu przy Al. Piłsudskiego: godz. 13 – Viva Appetit – Lubzel (Maxi) * 14 Lancet – Lift Senior (Maxi) * 15 Groszek team – Kom.pl * 16 Kouba Koubala – Polmak * 17 Klima Import Matematyka – Inwest Dźwig Czuby * 18 WiG – Spartan * 19 Bachus – Żagiel * 20 Lipa Team – 10th * 21 Smoki – Aligator. Hala

Szkoły Podstawowej nr 28 przy ul. Radości: godz. 14 Magic Team – Maverick * 15 Bełżyce – LPA * 16 Rocketmind – WSNS.

NIEDZIELA (20 lutego)

Hala Startu: godz. 12 Winiarnia u Dyszona – Farmed * 13 Dbros Puławy – Refsteam * 14 KSC Rodmos – Oknoplastik * 15 Bracia mrozik – Alco * 16 ZM Cioczek – Bottari * 17 Cukropol Pszczółka – Zdrój MPWiK * 18 AT Vision – Betax * 19 Skarpa Nadar – Białowąs Judo Team * 20 {m|make.pl – Jurand.

Hala Szkoły Podstawowej nr 28: godz. 12 Szkoły ZDZ – Jammers * 13 Alpaca Team – All in Team * 14 Rembud-Arkada – No To Co * 15 Nplay – Korwex * 16 The Shooters – Galwanex Skarpa.


  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

TAURON BASKET LIGA

WYNIKI KOLEJKI

10 KOLEJKA
Legia Warszawa - Polpharma Starogard 60:82
Trefl Sopot - TBV Start Lublin 66:81
Miasto Szkła - Rosa Radom 85:103
MKS Dąbrowa - Anwil Włocławek 86:84
Asseco Gdynia - Stelmet Zielona Góra 70:71
BM Slam Stal Ostrów - King Szczecin 91:101
PGE Turów Zgorzelec - AZS Koszalin 106:78
GTK Gliwice - Polski Cukier Toruń
MKS Dąbrowa - Czarni Słupsk

TABELA

1. Anwil 11 20 1029 -835
2. Stelmet 11 19 935-828
3. King Szczecin 12 19 1038-1004
4. Dąbrowa Górnicza 10 18 849-791
5. Polski Cukier 10 17 838-760
6. Turów 11 17 969-960
7. Polpharma 9 16 762-687
8. Trefl Sopot 10 16 832-783
9. Asseco 10 15 827-829
10. TBV Start 10 14 808-820
11. AZS Koszalin 11 14 872-984
12. Czarni 11 14 841-956
13. Rosa Radom 9 13 745-751
14. Miasto Szkła 10 13 786-889
15. Ostrów Wlkp. 8 12 627-609
16. Gliwice 9 11 713-816
17. Legia 10 10 714-883
Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!