Koszykówka

Terminarz rozgrywek Pod Koszami Dziennika Wschodniego

  Edytuj ten wpis
Dodano: 2 marca 2011, 14:29

W najbliższy weekend kolejna seria gier naszych rozgrywek Pod Koszami Dziennika Wschodniego (FOT. MA
W najbliższy weekend kolejna seria gier naszych rozgrywek Pod Koszami Dziennika Wschodniego (FOT. MA

Przestawiamy terminarz rozgrywek Pod Koszami Dziennika Wschodniego na najbliższy weekend.

SOBOTA (5 marca)

Hala Startu przy Al. Piłsudskiego: godz. 11 Spartan – Bachus * 12 Żagiel – Lipa Team * 13 LPA – Szkoły ZDZ * 14 Oknoplastik – Kouba Koubala * 15 Cukropol Pszczółka – Zdrój MPWiK * 16 Bracia Mrozik – Alco.

NIEDZIELA (6 marca)

Hala Startu: godz. 12 Lift Senior – Viva Appetit (Maxi) * 13 Lubzel – LCS (Maxi) * 14 Winiarnia u Dyszona – Białowąs Judo Team * 15 Farmed – Skarpa Nadar * 16 KSC Rodmos – Polmak * 17 Korwex – The Shooters * 18 Elto TomWidłak – Smoki.

Hala Szkoły Podstawowej nr 28 przy ul. Radości: 12 No To Co – Alpaca Team * 13 All in Team – Magic Team * 14 Jammers – Rembud-Arkada * 15 Galwanex Skarpa – WiG * 16 Aligator – Nplay. Mecze WSNS – Bełżyce i Maverick – Rocketmind odbędą się w innym terminie.

DBROS PUŁAWY UKARANY WALKOWEREM

Drugoligowa rywalizacja Dbrosu Puławy z Refsteamem na boisku zakończyła się zwycięstwem puławian.

W ich składzie pojawił się jednak Norbert Wasiłek, który na początku sezonu wystąpił w The Shooters.

W tej sytuacji oba mecze ćwierćfinałowe zostały zweryfikowane jako walkower na korzyść Refsteam i to właśnie popularni sędziowie zagrają w półfinale.


  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

TAURON BASKET LIGA

WYNIKI KOLEJKI

6 KOLEJKA
BM Slam Stal Ostrów - TBV Start Lublin 81:63
Stelmet Zielona Góra - Miasto Szkła 100:76
AZS Koszalin - Polpharma Starogard 81:86
Czarni Słupsk - Polski Cukier Toruń 64:80
PGE Turów Zgorzelec - King Szczecin 89:82
Rosa Radom - Trefl Sopot 78:93
Anwil Włocławek - Legia Warszawa 107:66
Asseco Gdynia - GTK Gliwice
Miasto Szkła - MKS Dąbrowa

TABELA

1. Anwil 7 13 664:509
2. Polski Cukier 7 12 585:533
3. Stelmet 7 11 610:538
4. King Szczecin 8 11 670:666
5. Turów 7 11 615:625
6. Trefl Sopot 6 10 519:489
7. Czarni 7 10 559:596
8. Polpharma 5 9 435:397
9. Asseco 5 9 419:398
10. Ostrów Wlkp. 5 8 384:360
11. Rosa Radom 5 8 415:405
12. Dąbrowa Górnicza 5 8 416:407
13. TBV Start 6 8 476:510
14. Miasto Szkła 6 8 465:549
15. AZS Koszalin 6 7 467:543
16. Legia 7 7 509:621
17. Gliwice 5 6 396:458
Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!