Koszykówka

Terminarz rozgrywek Pod Koszami Dziennika Wschodniego

Dodano: 2 marca 2011, 14:29

W najbliższy weekend kolejna seria gier naszych rozgrywek Pod Koszami Dziennika Wschodniego (FOT. MA
W najbliższy weekend kolejna seria gier naszych rozgrywek Pod Koszami Dziennika Wschodniego (FOT. MA

Przestawiamy terminarz rozgrywek Pod Koszami Dziennika Wschodniego na najbliższy weekend.

SOBOTA (5 marca)

Hala Startu przy Al. Piłsudskiego: godz. 11 Spartan – Bachus * 12 Żagiel – Lipa Team * 13 LPA – Szkoły ZDZ * 14 Oknoplastik – Kouba Koubala * 15 Cukropol Pszczółka – Zdrój MPWiK * 16 Bracia Mrozik – Alco.

NIEDZIELA (6 marca)

Hala Startu: godz. 12 Lift Senior – Viva Appetit (Maxi) * 13 Lubzel – LCS (Maxi) * 14 Winiarnia u Dyszona – Białowąs Judo Team * 15 Farmed – Skarpa Nadar * 16 KSC Rodmos – Polmak * 17 Korwex – The Shooters * 18 Elto TomWidłak – Smoki.

Hala Szkoły Podstawowej nr 28 przy ul. Radości: 12 No To Co – Alpaca Team * 13 All in Team – Magic Team * 14 Jammers – Rembud-Arkada * 15 Galwanex Skarpa – WiG * 16 Aligator – Nplay. Mecze WSNS – Bełżyce i Maverick – Rocketmind odbędą się w innym terminie.

DBROS PUŁAWY UKARANY WALKOWEREM

Drugoligowa rywalizacja Dbrosu Puławy z Refsteamem na boisku zakończyła się zwycięstwem puławian.

W ich składzie pojawił się jednak Norbert Wasiłek, który na początku sezonu wystąpił w The Shooters.

W tej sytuacji oba mecze ćwierćfinałowe zostały zweryfikowane jako walkower na korzyść Refsteam i to właśnie popularni sędziowie zagrają w półfinale.


Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

TAURON BASKET LIGA

WYNIKI KOLEJKI

30. KOLEJKA (22-24 kwietnia)
Energa Czarni - BM Slam Stal Ostrów 82:77
Stelmet Zielona Góra - Rosa Radom 85:86
PGE Turów Zgorzelec - Polski Cukier Toruń 86:89
Anwil Włocławek - Trefl Sopot 102:89
TBV Start Lublin - Siarka Tarnobrzeg 79:88
Asseco Gdynia - Polpharma Starogard 69:86
AZS Koszalin - King Szczecin 81:111
Energa Czarni - Miasto Szkła 89:70
Polfarmex Kutno - MKS Dąbrowa 76:85

TABELA

1. Anwil 32 57 2572:2337
2. Stelmet 32 54 2511:2257
3. BM Slam Stal 32 53 2446:2305
4. Polski Cukier 32 53 2602:2485
5. Rosa Radom 32 53 2390:2270
6. MKS Dąbrowa 32 52 2538:2354
7. Polpharma 32 51 2459:2401
8. Czarni Słupsk 32 51 2482:2394
9. Trefl Sopot 32 50 2510:2479
10. Turów 32 49 2665:2485
11. King Szczecin 32 48 2591:2546
12. Krosno 32 47 2392:2425
13. Asseco Gdynia 32 42 2484:2669
14. AZS Koszalin 32 41 2288:2471
15. TBV Start 32 40 2312:2613
16. Siarka 32 37 2281:2739
17. Polfarmex 32 37 2170:2463
Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!