Koszykówka

Terminarz rozgrywek Pod Koszami Dziennika Wschodniego

Dodano: 23 marca 2011, 16:23
Autor: (micbec)

Gracze drużyny Viva Appetit w weekend zmierzą się z Lubzelem (WOJTEK NIEŚPIAŁOWSKI)
Gracze drużyny Viva Appetit w weekend zmierzą się z Lubzelem (WOJTEK NIEŚPIAŁOWSKI)

Przedstawiamy terminarz rozgrywek Pod Koszami Dziennika Wschodniego im. Andrzeja Wawrzyckiego na najbliższy weekend.

SOBOTA

Hala Startu przy Al. Piłsudskiego: godz. 9 10th – The Shooters * godz.10 Elto Tom Widłak – WiG * godz. 11 WSNS – Rembud-Arkada * godz. 12 Jammers – Magic Team * godz. 13 Alpaca Team – LPA * godz. 14 Kouba Koubala – Oknoplastik * godz. 15 Lubzel – Viva Appetit (Maxi) * godz. 16 Lift Senior – Lancet (Maxi) * godz. 17 Bracia Mrozik – Zdrój MPWiK * godz. 18 Polmak – KSC Rodmos * godz. 19 Winiarnia u Dyszona – Skarpa Nadar.

NIEDZIELA

Hala Startu przy Al. Piłsudskiego: godz. 9 Spartan – Smoki * godz. 10 Korwex – LipaTeam * godz. 11 Bottari – Betax * godz. 12 Dbros – {m|make.pl * godz. 13 KSC Rodmos – Kouba Koubala * godz. 14 ZM Cioczek – Jurand * godz. 15 Refsteam – AT Vision * godz. 16 Kom.pl – Alco * godz. 17 Cukropol Pszczółka – Inwest Dźwig * godz. 18 Farmed – Białowąs Judo Team.

Hala Szkoły nr 28 przy ul. Radości: godz. 12 Maverick – Szkoły ZDZ * godz. 13 Bełżyce – All in Team * godz. 14 Rocketmind – No To Co * godz. 15 Żagiel – Nplay * godz. 16 Aligator – Bachus.


Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

TAURON BASKET LIGA

WYNIKI KOLEJKI

30. KOLEJKA (22-24 kwietnia)
Energa Czarni - BM Slam Stal Ostrów 82:77
Stelmet Zielona Góra - Rosa Radom 85:86
PGE Turów Zgorzelec - Polski Cukier Toruń 86:89
Anwil Włocławek - Trefl Sopot 102:89
TBV Start Lublin - Siarka Tarnobrzeg 79:88
Asseco Gdynia - Polpharma Starogard 69:86
AZS Koszalin - King Szczecin 81:111
Energa Czarni - Miasto Szkła 89:70
Polfarmex Kutno - MKS Dąbrowa 76:85

TABELA

1. Anwil 32 57 2572:2337
2. Stelmet 32 54 2511:2257
3. BM Slam Stal 32 53 2446:2305
4. Polski Cukier 32 53 2602:2485
5. Rosa Radom 32 53 2390:2270
6. MKS Dąbrowa 32 52 2538:2354
7. Polpharma 32 51 2459:2401
8. Czarni Słupsk 32 51 2482:2394
9. Trefl Sopot 32 50 2510:2479
10. Turów 32 49 2665:2485
11. King Szczecin 32 48 2591:2546
12. Krosno 32 47 2392:2425
13. Asseco Gdynia 32 42 2484:2669
14. AZS Koszalin 32 41 2288:2471
15. TBV Start 32 40 2312:2613
16. Siarka 32 37 2281:2739
17. Polfarmex 32 37 2170:2463
Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!