Koszykówka

Terminarz rozgrywek Pod Koszami Dziennika Wschodniego

  Edytuj ten wpis
Dodano: 23 marca 2011, 16:23
Autor: (micbec)

Gracze drużyny Viva Appetit w weekend zmierzą się z Lubzelem (WOJTEK NIEŚPIAŁOWSKI)
Gracze drużyny Viva Appetit w weekend zmierzą się z Lubzelem (WOJTEK NIEŚPIAŁOWSKI)

Przedstawiamy terminarz rozgrywek Pod Koszami Dziennika Wschodniego im. Andrzeja Wawrzyckiego na najbliższy weekend.

SOBOTA

Hala Startu przy Al. Piłsudskiego: godz. 9 10th – The Shooters * godz.10 Elto Tom Widłak – WiG * godz. 11 WSNS – Rembud-Arkada * godz. 12 Jammers – Magic Team * godz. 13 Alpaca Team – LPA * godz. 14 Kouba Koubala – Oknoplastik * godz. 15 Lubzel – Viva Appetit (Maxi) * godz. 16 Lift Senior – Lancet (Maxi) * godz. 17 Bracia Mrozik – Zdrój MPWiK * godz. 18 Polmak – KSC Rodmos * godz. 19 Winiarnia u Dyszona – Skarpa Nadar.

NIEDZIELA

Hala Startu przy Al. Piłsudskiego: godz. 9 Spartan – Smoki * godz. 10 Korwex – LipaTeam * godz. 11 Bottari – Betax * godz. 12 Dbros – {m|make.pl * godz. 13 KSC Rodmos – Kouba Koubala * godz. 14 ZM Cioczek – Jurand * godz. 15 Refsteam – AT Vision * godz. 16 Kom.pl – Alco * godz. 17 Cukropol Pszczółka – Inwest Dźwig * godz. 18 Farmed – Białowąs Judo Team.

Hala Szkoły nr 28 przy ul. Radości: godz. 12 Maverick – Szkoły ZDZ * godz. 13 Bełżyce – All in Team * godz. 14 Rocketmind – No To Co * godz. 15 Żagiel – Nplay * godz. 16 Aligator – Bachus.


  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

TAURON BASKET LIGA

WYNIKI KOLEJKI

10 KOLEJKA
Legia Warszawa - Polpharma Starogard 60:82
Trefl Sopot - TBV Start Lublin 66:81
Miasto Szkła - Rosa Radom 85:103
MKS Dąbrowa - Anwil Włocławek 86:84
Asseco Gdynia - Stelmet Zielona Góra 70:71
BM Slam Stal Ostrów - King Szczecin 91:101
PGE Turów Zgorzelec - AZS Koszalin 106:78
GTK Gliwice - Polski Cukier Toruń
MKS Dąbrowa - Czarni Słupsk

TABELA

1. Anwil 11 20 1029 -835
2. Stelmet 11 19 935-828
3. King Szczecin 12 19 1038-1004
4. Dąbrowa Górnicza 10 18 849-791
5. Polski Cukier 10 17 838-760
6. Turów 11 17 969-960
7. Polpharma 9 16 762-687
8. Trefl Sopot 10 16 832-783
9. Asseco 10 15 827-829
10. TBV Start 10 14 808-820
11. AZS Koszalin 11 14 872-984
12. Czarni 11 14 841-956
13. Rosa Radom 9 13 745-751
14. Miasto Szkła 10 13 786-889
15. Ostrów Wlkp. 8 12 627-609
16. Gliwice 9 11 713-816
17. Legia 10 10 714-883
Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!