Koszykówka

Terminarz rozgrywek Pod Koszami Dziennika Wschodniego

Dodano: 14 grudnia 2011, 13:48
Autor: (micbec)

Mentor w najbliższej serii gier zagra z ekipą Combitgroup.pl (MACIEJ KACZANOWSKI)
Mentor w najbliższej serii gier zagra z ekipą Combitgroup.pl (MACIEJ KACZANOWSKI)

SOBOTA

Hala Startu przy Al. Piłsudskiego: godz. 12 Elto Tom Widłak – Mavericks * 13 WSNS – Lotos Lublin * 14 KOM.PL – ZM Cioczek * 15 Rembud Arkada – Kouba Koubala * 16 Inwest Dźwig – Zdrój MPWiK * 17 Alco – Matematyka * 18 Skarpa Nadar – AT Vision * 19 Cukropol Pszczółka – Bracia Mrozik * 20 Combitgroup.pl – Mentor.

NIEDZIELA

Hala Szkoły Podstawowej nr 28 przy ul. Radości: godz. 11 Bachus – Lek-am * 12 Spartan – Lipa Team * 13 Venta – Alpaca Team * 14 Żagiel – No To Co * 15 Galwanex Skarpa – Korwex.

Hala Startu: godz. 14 Fabel Parczew – NPlay * 15 Rocketmind – Jammers * 16 All in Team – Morfus * 17 Szkoły ZDZ – KSC Rodmos * 18 Groszek Team – Jurand * 19 Białowąs Judo – Bottari * 20 Refsteam – Betax.

Mecz Winiarnia u Dyszona – Dbros Puławy odbędzie się w innym terminie. Pauzuje: The Shooters.


Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

24-26 marca
komentarze (0)0
polubienia (1)1
23-03-2017

24-26 marca

TAURON BASKET LIGA

WYNIKI KOLEJKI

23. KOLEJKA
Siarka Tarnobrzeg - Polpharma Starogard Gd. 62:77
Trefl Sopot - Dąbrowa Górnicza 79:68
Polski Cukier - Miasto Szkła Krosno 78:74
BM Slam Stal Ostrów Wlkp - Polfarmex Kutno 89:64
Stelmet Zielona Góra - AZS Koszalin 79:60
Siarka Tarnobrzeg - King Szczecin 73:72
Turów Zgorzelec - Asseco Gdynia 100:79
Anwil Włocławek - TBV Start Lubin 112:77
Rosa Radom - Czarni Słupsk

TABELA

1. Stelmet 25 43 1915:1728
2. Anwil 25 43 1992:1815
3. BM Slam Stal 25 42 1902:1766
4. Polski Cukier 25 42 2005:1902
5. Turów 25 39 2068:1910
6. Rosa Radom 24 38 1784:1699
7. King Szczecin 25 38 2008:1978
8. Polpharma 25 38 1915:1909
9. Krosno 25 38 1854:1856
10. MKS Dąbrowa 24 37 1865:1753
11. Czarni Słupsk 24 37 1807:1753
12. Trefl Sopot 24 37 1807:1854
13. Asseco Gdynia 24 33 1854:1951
14. AZS Koszalin 25 33 1734:1865
15. TBV Start 24 31 1766:1977
16. Siarka 25 29 1751:2092
17. Polfarmex 25 28 1626:1805
Alarm 24