Koszykówka

Terminarz rozgrywek Pod Koszami Dziennika Wschodniego

Dodano: 14 grudnia 2011, 13:48
Autor: (micbec)

Mentor w najbliższej serii gier zagra z ekipą Combitgroup.pl (MACIEJ KACZANOWSKI)
Mentor w najbliższej serii gier zagra z ekipą Combitgroup.pl (MACIEJ KACZANOWSKI)

SOBOTA

Hala Startu przy Al. Piłsudskiego: godz. 12 Elto Tom Widłak – Mavericks * 13 WSNS – Lotos Lublin * 14 KOM.PL – ZM Cioczek * 15 Rembud Arkada – Kouba Koubala * 16 Inwest Dźwig – Zdrój MPWiK * 17 Alco – Matematyka * 18 Skarpa Nadar – AT Vision * 19 Cukropol Pszczółka – Bracia Mrozik * 20 Combitgroup.pl – Mentor.

NIEDZIELA

Hala Szkoły Podstawowej nr 28 przy ul. Radości: godz. 11 Bachus – Lek-am * 12 Spartan – Lipa Team * 13 Venta – Alpaca Team * 14 Żagiel – No To Co * 15 Galwanex Skarpa – Korwex.

Hala Startu: godz. 14 Fabel Parczew – NPlay * 15 Rocketmind – Jammers * 16 All in Team – Morfus * 17 Szkoły ZDZ – KSC Rodmos * 18 Groszek Team – Jurand * 19 Białowąs Judo – Bottari * 20 Refsteam – Betax.

Mecz Winiarnia u Dyszona – Dbros Puławy odbędzie się w innym terminie. Pauzuje: The Shooters.


Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

TAURON BASKET LIGA

WYNIKI KOLEJKI

20. KOLEJKA
Turów Zgorzelec - Trefl Sopot 79:81
Polski Cukier - Siarka Tarnobrzeg 111:70
BM Slam Stal Ostrów Wlkp - King Szczecin 74:69
Anwil Włocławek - Czarni Słupsk 69:63
TBV Start Lubin - Polfarmex Kutno 81:77
Stelmet Zielona Góra - Dąbrowa Górnicza 65:75
Rosa Radom - Polpharma Starogard Gd. 67:60
Turów Zgorzelec - Miasto Szkła Krosno 79:67
Asseco Gdynia - AZS Koszalin 100:103

TABELA

1. Polski Cukier 21 37 1709-1569
2. BM Slam Stal 22 36 1646-1563
3. Stelmet 21 35 1595-1460
4. Anwil 21 35 1618-1528
5. Krosno 22 35 1645-1614
6. MKS Dąbrowa 21 34 1651-1506
7. Turów 22 34 1787-1655
8. Rosa Radom 21 33 1519-1483
9. Polpharma 22 33 1665-1666
10. Czarni Słupsk 21 32 1582-1533
11. King Szczecin 21 32 1692-1689
12. Trefl Sopot 21 32 1564-1628
13. Asseco Gdynia 21 30 1613-1674
14. AZS Koszalin 21 28 1465-1549
15. TBV Start 21 26 1527-1721
16. Polfarmex 21 25 1376-1512
17. Siarka 22 25 1548-1852
Alarm 24