Koszykówka

Terminarz rozgrywek Pod Koszami Dziennika Wschodniego

  Edytuj ten wpis
Dodano: 28 listopada 2012, 15:18

 (MACIEJ KACZANOWSKI)
(MACIEJ KACZANOWSKI)

W najbliższy weekend zostanie rozegrany tylko jeden zaległy mecz pierwszej ligi, a drugoligowcy w ogóle nie wybiegną na parkiet. W terminarzu znalazły się za to wszystkie mecze z udziałem klubów z III ligi.

Niedziela – hala Startu przy al. Piłsudskiego: Zdrój MPWiK – Kom.pl (godz. 15.30) * No To Co – Mavericks (16.30) * Galwanex Skarpa – The Shooters (17.30) * Żagiel – Elto Pszczółka 2 (18.30).

Hala SP nr 28 przy ul. Radości: Asseco BS – Biało-Czarni Kraśnik (11) * Lek-am – Venta (12) * Bachus – Rocketmind (13) * Som Gorsi – Lop Team (14) * NPlay – Alpaca (15). Pauzują: Spartan (grupa A) i Lipa Team (grupa B).
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

TAURON BASKET LIGA

WYNIKI KOLEJKI

4 KOLEJKA
Polski Cukier Toruń - Miasto Szkła 92:75
PGE Turów Zgorzelec - GTK Gliwice 120:86
Polpharma Starogard - Stelmet Zielona Góra 82:77
Anwil Włocławek - Rosa Radom 86:65
BM Slam Stal Ostrów - Czarni Słupsk 76:74
TBV Start Lublin - Legia Warszawa 95:85
Trefl Sopot - MKS Dąbrowa 85:78
Polski Cukier Toruń - Asseco Gdynia 87:79
King Szczecin - AZS Koszalin

TABELA

1. Polski Cukier 4 7 345:360
2. Anwil 3 6 267:207
3. Stelmet 4 6 325:297
4. King Szczecin 4 6 299:299
5. Turów 4 6 347:355
6. Polpharma 3 5 259:237
7. TBV Start 3 5 274:257
8. Dąbrowa Górnicza 3 5 251:234
9. Asseco 3 5 247:240
10. Trefl Sopot 3 5 256:252
11. Czarni 3 4 240:245
12. Miasto Szkła 3 4 214:256
13. Rosa Radom 2 3 151:150
14. Ostrów Wlkp. 2 3 152:154
15. Legia 3 3 227:268
16. Gliwice 3 3 226:288
17. AZS Koszalin 2 2 148:183
Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!