Koszykówka

Terminarz rozgrywek Pod Koszami Dziennika Wschodniego

  Edytuj ten wpis
Dodano: 8 stycznia 2014, 18:00
Autor: (micbec)

W sobotę i niedzielę koszykarze-amatorzy wyjdą na parkiet po raz pierwszy w 2014 roku.

Sobota, 11 stycznia Hala Startu przy Al. Piłsudskiego: godz. 18 Spartan - Lek-am * 19 The Shooters - Vapol Seba * 20 Kalina Team - All in Team * 21 Arkada - Korwex. Niedziela, 12 stycznia Hala Startu przy Al. Piłsudskiego: godz. 16 Som Gorsi - Spartan * 17 CGMPolska.pl - Betax Lubartów * 18 KSC Rodmos - Dbros Puławy * 19 No To Co - Jurand * 20 Refsteam - Mentor * 21 Elto Pszczółka 2 - WSNS. Szkoła Podstawowa nr 28 przy ul. Radości: godz. 11 Mavericks - NPlay * 12 Asseco BS - Polo Moda * 13 Venta - Rocketmind * 14 Alpaca Team - Winiarnia u Dyszona * 15 Lek-am - IBRA Poniatowa. Najskuteczniejsi strzelcy 2013 roku I liga: 1. Paweł Kosior (Combit) 253 pkt * 2. Piotr Jagoda (Bracia Mrozik) 168 * 3. Bartosz Zduniak (Alco) 135 * 4. Artur Josik (Matematyka), Jarosław Bielecki (AT Vision) 133 * 6. Maciej Bielak (Matematyka) 132 * 7. Piotr Ziółkowski (Invest Dźwig) 130 * 8. Aleksander Mrozik (Skarpa Nadar) 127 * 9. Bogdan Lembrych (Matematyka), Maciej Jeżyna (Ekbud) 121 * 11. Marek Macieszczuk (Cukropol Pszczółka) 118 * 12. Mateusz Prażmo (Kaddi.pl) 117 * 13. Rafał Grzegorczyk (Cukropol Pszczółka) * 14. Aleksander Rak (Alco) 110 * 15. Łukasz Razaren (AT Vision) 103. II liga: 1. Jakub Bieliński (Mentor) 204 pkt * 2. Piotr Matyjaszczyk (Betax Lubartów) 190 * 3. Tomasz Kiliański (Arkada) 173 * 4. Jarosław Figurski (CGMPolska.pl) 169 * 5. Marcin Franas (Dbros Puławy) 168 * 6. Paweł Zdeb (KSC Rodmos) 162 * 7. Mateusz Mazur (All in Team) 155 * 8. Michał Winiarski (ELTO Pszczółka 2) 151 * 9. Robert Paluch (Korwex) 137 * 10. Michał Mirosław (Jurand) 133 * 11. Andrzej Lipski (Kalina Team) 130 * 12. Jakub Adameczek (Refsteam) 123 * 13. Miłosz Jusiak (No To Co) 118 * 14. Paweł Bochenko (KSC Rodmos) 108, 15. Tomasz Kweczek (Jurand). III liga: 1. Jacek Rogala (The Shooters) 138 * 2. Michał Nowaczek (Ibra Poniatowa) 107 * 3. Norbert Szafraniec (Mavericks) 106 * 4. Nikodem Koszałka (Polo Moda) 103 * 5. Michał Kusowski (Winiarnia u Dyszona) 101 * 6. Sławomir Suchorowski (Venta) 100 * 7. Konrad Ziembrowicz (Rocketmind) 93 * 8. Marcin Ponikowski (Asseco BS) 89 * 9. Marcin Cimek (Alpaca Team) 88, Robert Dudek (Venta) 88 * 11. Krystian Gołofit (Ibra Poniatowa) 85 * 12. Jarosław Pożak (Som Gorsi) 84 * 13. Dariusz Bocheński (Rocketmind) 83 * 14. Paweł Bombolewski (Mavericks) 81 * 15. Krzysztof Adamczyk (Lek-am) 79.
  Edytuj ten wpis
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

TAURON BASKET LIGA

WYNIKI KOLEJKI

10 KOLEJKA
Legia Warszawa - Polpharma Starogard 60:82
Trefl Sopot - TBV Start Lublin 66:81
Miasto Szkła - Rosa Radom 85:103
MKS Dąbrowa - Anwil Włocławek 86:84
Asseco Gdynia - Stelmet Zielona Góra 70:71
BM Slam Stal Ostrów - King Szczecin 91:101
PGE Turów Zgorzelec - AZS Koszalin 106:78
GTK Gliwice - Polski Cukier Toruń
MKS Dąbrowa - Czarni Słupsk

TABELA

1. Anwil 11 20 1029 -835
2. Stelmet 11 19 935-828
3. King Szczecin 12 19 1038-1004
4. Dąbrowa Górnicza 10 18 849-791
5. Polski Cukier 10 17 838-760
6. Turów 11 17 969-960
7. Polpharma 9 16 762-687
8. Trefl Sopot 10 16 832-783
9. Asseco 10 15 827-829
10. TBV Start 10 14 808-820
11. AZS Koszalin 11 14 872-984
12. Czarni 11 14 841-956
13. Rosa Radom 9 13 745-751
14. Miasto Szkła 10 13 786-889
15. Ostrów Wlkp. 8 12 627-609
16. Gliwice 9 11 713-816
17. Legia 10 10 714-883
Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!