Koszykówka

Terminarz rozgrywek Pod Koszami Dziennika Wschodniego

  Edytuj ten wpis
Dodano: 12 listopada 2014, 15:15
Autor: (micbec)

W sobotę i niedzielę zostanie rozegrana następna kolejka rozgrywek Pod Koszami Dziennika Wschodniego.

Sobota, 15 listopada

Hala CK Akademos przy ul. Symfonicznej: godz. 10 Som Gorsi - Vapol Seba * 11 Venta - Jurand * 12 Symbit - VSNS.

Niedziela, 16 listopada

Hala CKS Akademos: godz. 17 Arkada - Refsteam * Dbros Puławy - All in Team * 19 Kaddi.pl - AT Vision (zaległy) * 20 Ekbud - No To Co * 21 KSC Rodmos - Korwex.

Hala Szkoły Podstawowej nr 28 przy ul. Radości: godz. 11 Auto Myjnia - Nplay * 12 Elto Pszczółka - Lipa Team * 13 Drink Team - Ibra Poniatowa * 14 Mavericks - The Shooters * 15 Lek-am - Winiarnia u Dyszona.
  Edytuj ten wpis
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

TAURON BASKET LIGA

WYNIKI KOLEJKI

8 KOLEJKA
MKS Dąbrowa - Rosa Radom 89:80
Polpharma Starogard - PGE Turów Zgorzelec 84:80
Czarni Słupsk - Stelmet Zielona Góra 70:79
Anwil Włocławek - BM Slam Stal Ostrów 78:76
Trefl Sopot - Legia Warszawa przełożony
Polski Cukier Toruń - TBV Start Lublin 98:84
AZS Koszalin - GTK Gliwice 90:97
King Szczecin - Asseco Gdynia 90:87
AZS Koszalin - Miasto Szkła 89:84

TABELA

1. Anwil 9 17 851-674
2. Polski Cukier 9 16 768-684
3. Stelmet 9 15 769-680
4. King Szczecin 10 15 856-836
5. Dąbrowa Górnicza 8 14 668-623
6. Turów 9 14 779-787
7. Trefl Sopot 8 13 685-624
8. Asseco 8 13 679-677
9. Czarni 10 13 763-859
10. Polpharma 7 12 583-549
11. Miasto Szkła 9 12 701-786
12. TBV Start 8 11 650-673
13. AZS Koszalin 9 11 702-803
14. Rosa Radom 7 10 567-574
15. Gliwice 8 10 638-722
16. Ostrów Wlkp. 6 9 460-438
17. Legia 8 8 576-706
Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!