Koszykówka

Terminarz rozgrywek Pod Koszami Dziennika Wschodniego

  Edytuj ten wpis
Dodano: 4 grudnia 2014, 14:00
Autor: (micbec)

Sobota, 6 grudnia

Hala Akademos przy ul. Symfonicznej: 10 Vapol Seba - Elto Pszczółka * 11 WSNS - Alpaca Team * 12 No To Co - Jurand.

Hala Startu przy al. Piłsudskiego: 17 Alco - Kaddi.pl * 18 Arkada - KSC Rodmos * 19 Symbit - Refsteam * 20 Matematyka - Skarpa Nadar.

Niedziela, 7 grudnia

Hala Szkoły Podstawowej nr 28 przy ul. Radości: 11 Winiarnia u Dyszona - Lipa Team * 12 The Shooters - Drink Team * 13 Nplay - Lek-am * 14 Ibra Poniatowa - Automyjnia * 15 Mavericks - Som Gorsi.

Hala Akademos: 17 Mentor - Zdrój MPWiK * 18 Betax Lubartów - Grizzly * 19 CGM Polska.pl - AT Vision * 20 Bracia Mrozik - KaDeO * 21 All in Team - Ekbud.
  Edytuj ten wpis
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

TAURON BASKET LIGA

WYNIKI KOLEJKI

4 KOLEJKA
Polski Cukier Toruń - Miasto Szkła 92:75
PGE Turów Zgorzelec - GTK Gliwice 120:86
Polpharma Starogard - Stelmet Zielona Góra 82:77
Anwil Włocławek - Rosa Radom 86:65
BM Slam Stal Ostrów - Czarni Słupsk 76:74
TBV Start Lublin - Legia Warszawa 95:85
Trefl Sopot - MKS Dąbrowa 85:78
Polski Cukier Toruń - Asseco Gdynia 87:79
King Szczecin - AZS Koszalin

TABELA

1. Polski Cukier 4 7 345:360
2. Anwil 3 6 267:207
3. Stelmet 4 6 325:297
4. King Szczecin 4 6 299:299
5. Turów 4 6 347:355
6. Polpharma 3 5 259:237
7. TBV Start 3 5 274:257
8. Dąbrowa Górnicza 3 5 251:234
9. Asseco 3 5 247:240
10. Trefl Sopot 3 5 256:252
11. Czarni 3 4 240:245
12. Miasto Szkła 3 4 214:256
13. Rosa Radom 2 3 151:150
14. Ostrów Wlkp. 2 3 152:154
15. Legia 3 3 227:268
16. Gliwice 3 3 226:288
17. AZS Koszalin 2 2 148:183
Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!