Koszykówka

Ula Smyk zaskoczyła rywali

Dodano: 3 marca 2008, 16:09

Drużyny walczące o mistrzostwo rozgrywek koszykarzy amatorów są na etapie półfinałów.

W miniony weekend rozegrały pierwsze mecze (gra toczy się do dwóch zwycięstw).

Obrońcy tytułu z AUX Matematyki musieli uznać wyższość Cukropolu. Najlepszy w ekipie triumfatorów Arkadiusz Wolski zdobył 18 pkt, trafiając cztery razy zza linii 6,25 m. W drugim półfinałowym spotkaniu nie było niespodzianki. Koszykarze Stolmako Poniatowa, faworyci naszej sportowej zabawy, pewnie pokonali MPWiK Zdrój 61:48. Najskuteczniejszymi zawodnikami byli jak zwykle bracia Piotr i Paweł Karolakowie (po 18 pkt) oraz Paweł Kosior (16 pkt).

W drugiej lidze sędziowie z Revsteamu przegrali pierwszy mecz o finał z Morfusem 53:56. Wśród zwycięzców najlepiej zaprezentował się Dariusz Josik - 17 pkt, wśród pokonanych Dariusz Krzemiński - 18 pkt.

W III lidze doszło do zaskakującego finiszu podczas meczu Galwaneksu Skarpa z Browarem. Na 15 sekund przed końcową syreną, przy remisie 48:48, Urszula Smyk kompletnie zaskoczyła rywali. Oddała rzut, stojąc tyłem do kosza i ku radości koleżanek piłka trafiła do celu, co oznaczało zwycięstwo pań ze Skarpy.

I LIGA


Play-off
O miejsca 1-4 (do dwóch zwycięstw): Stolmako Poniatowa - Zdrój MPWiK 61:48 (stan rywalizacji 1-0) * Cukropol - AUX Matematyka 71:59 (1-0)
O miejsca 5-8 (mecz i rewanż): Lift Czuby - Vico 51:42 (druga wygrana Liftu) * Alco - Bracia Mrozik 52:53 (0-1).
Zespoły z miejsc 9-12 (każdy z każdym z zaliczeniem punktów z rundy zasadniczej): Medmax - Skarpa Nadar 49:77 * Winiarnia u Dyszona - Żagiel 72:56.
9. Winiarnia u Dyszona 15 21 -38
10. Skarpa Nadar 15 21 -91
11. Medmax 15 17 -227
12. Żagiel 15 17 -331

II LIGA


Play-off
O miejsca 1-4 (do dwóch zwycięstw): Morfus - Revsteam 56:53 (1-0) * Farmed - Kouba Koubala 43:47 (0-1).
O miejsca 5-8 (mecz i rewanż): Lever - CSF 78:66 (1-0) * Hotel Korona - Revolution 45:46 (0:1).
Zespoły z miejsc 9-12 (każdy z każdym z zaliczeniem punktów z rundy zasadniczej): Jammers - Świd-Hurt 54:58 * Lubzel - Corner 53:68.
9. Corner 15 22 -72
10. Świd-Hurt 15 21 -58
11. Jammers 15 20 -77
12. Lubzel 15 19 -126

III LIGA


WiG - WKS 64:69 * Zgoners - Fight Club 35:57 * Groszek Team - Jur-And 88:40 * Bychowo - Wioska 59:44 * Perchate Marki - No To Co 56:47 * Europejski Dom Spotkań - Polmak 31:44 * Galwanex Skarpa - Browar 50:48 * Dziesiątka Team - CL Rodmos 49:86 * Bachus - Ambit 46:59.
1. CL Rodmos 15 30 +272
2. Groszek Team 15 29 +369
3. WKS 15 27 +122
4. Fight Club 15 26 +175
5. Bachus 15 25 +116
6. Bychowo 15 25 +81
7. Jur-And 15 24 +165
8. Ambit Lubartów 15 24 +156
9. WiG 15 23 +36
10. Perchate Marki 15 22 -85
11. Polmak 15 21 +32
12. No To Co 15 21 -12
13. Browar 15 20 -64
14. Galwanex Skarpa 15 20 -262
15. Europejski Dom 15 19 -152
16. Zgoners 15 18 -112
17. Wioska 15 16 -335
18. Dziesiątka Team 15 15 -500

LIGA MAXI


Matematyka - Kangur 54:80 * EiE Auto Euro - LCS MOSiR 0:20 (walkower) * Lift Senior - Boss Classic 40:38 * Relax - Dziennikarze 20:0 (walkower).
1 LCS MOSiR 11 22 +475
2. Kangur 10 19 +304
3. Matematyka 11 18 +63
4. Lancet 10 16 -24
5. EiE Auto Euro 11 14 -113
* * *
6. Relax 11 17 -10
7. Lift Senior 11 17 -14
8. Boss Classic 10 12 -180
9. Dziennikarze 11 11 -211
10. Goran 10 11 -290
Czytaj więcej o:
Gość
Gość
Gość
(6) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Gość
Gość (17 września 2013 o 09:16) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

Rozwiń
Gość
Gość (28 sierpnia 2013 o 13:39) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

Rozwiń
Gość
Gość (27 sierpnia 2013 o 18:07) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

Rozwiń
Gość
Gość (22 lipca 2013 o 12:41) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

Rozwiń
q
q (18 kwietnia 2013 o 08:37) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
[img]http://www.chamsko.pl/demot/0_0_1958443332_Sasha_Grey_przez_Karol9666_middle.jpg[/img]
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (6)

Pozostałe informacje

TAURON BASKET LIGA

WYNIKI KOLEJKI

30. KOLEJKA (22-24 kwietnia)
Energa Czarni - BM Slam Stal Ostrów 82:77
Stelmet Zielona Góra - Rosa Radom 85:86
PGE Turów Zgorzelec - Polski Cukier Toruń 86:89
Anwil Włocławek - Trefl Sopot 102:89
TBV Start Lublin - Siarka Tarnobrzeg 79:88
Asseco Gdynia - Polpharma Starogard 69:86
AZS Koszalin - King Szczecin 81:111
Energa Czarni - Miasto Szkła 89:70
Polfarmex Kutno - MKS Dąbrowa 76:85

TABELA

1. Anwil 32 57 2572:2337
2. Stelmet 32 54 2511:2257
3. BM Slam Stal 32 53 2446:2305
4. Polski Cukier 32 53 2602:2485
5. Rosa Radom 32 53 2390:2270
6. MKS Dąbrowa 32 52 2538:2354
7. Polpharma 32 51 2459:2401
8. Czarni Słupsk 32 51 2482:2394
9. Trefl Sopot 32 50 2510:2479
10. Turów 32 49 2665:2485
11. King Szczecin 32 48 2591:2546
12. Krosno 32 47 2392:2425
13. Asseco Gdynia 32 42 2484:2669
14. AZS Koszalin 32 41 2288:2471
15. TBV Start 32 40 2312:2613
16. Siarka 32 37 2281:2739
17. Polfarmex 32 37 2170:2463
Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!