Koszykówka

Wyniki rozgrywek Pod Koszami Dziennika Wschodniego

Dodano: 18 marca 2013, 13:48
Autor: (micbec)

 (HANNA BYTNIEWSKA)
(HANNA BYTNIEWSKA)

Na kolejkę przed końcem rywalizacji w najwyższej klasie rozgrywkowej jest jeszcze jedno wolne miejsce w turnieju Final Four. Za tydzień powalczą o nie: Kom.pl, Cukropol Pszczółka i Invest Dźwig.

W trzeciej lidze ruszyła walka o awans. Po pierwszej kolejce turnieju finałowego bliżej promocji do wyższej ligi są: No To Co i ELTO Pszczółka II, które zwyciężyły na inaugurację.

Lancet nadrobił wreszcie zaległości w Lidze Maxi, ale zanotował dwie porażki i po trzech kolejkach znajduje się na dnie tabeli. Z trzema wygranymi na koncie prowadzi Kucharski.

I LIGA

Grupa mistrzowska

Alco – Bracia Mrozik 70:103 * AUX Matematyka – Cukropol Pszczółka 64:75 * Kom.pl – Invest Dźwig 78:70.

1. Bracia Mrozik 15 28 +209
2. AUX Matematyka 15 27 +102
3. Alco 15 25 +51
4. Kom.pl 15 24 +103
5. Cukropol Pszczółka 15 23 +75
6. Invest Dźwig 15 23 +9

Grupa spadkowa

Zdrój MPWiK – Rembud-Arkada 76:80 * ZM Cioczek – KSC Rodmos 46:75 * Ekbud – Skarpa Nadar 52:63.

1. Skarpa Nadar 15 24 +39
2. Zdrój MPWiK 15 23 +25
3. Ekbud 15 21 -36
4. Rembud-Arkada 15 18 -258
5. KSC Rodmos 15 17 -95
6. ZM Cioczek 15 17 -224

II LIGA

Grupa mistrzowska

Grizzly – Combitgroup.pl 69:78 * Betax Lubartów – Bottari 65:50 * Mentor – Dbros Puławy 100:45 * AT-Vision – Refsteam 61:49.

1. Combitgroup.pl 17 32 +209
2. Bottari 17 29 +138
3. AT-Vision 17 28 +117
4. Refsteam 16 27 +54
5. Mentor 17 27 +66
6. Grizzly 16 26 +42
7. Betax Lubartów 17 26 +32
8. Dbros Puławy 17 23 -126

Grupa spadkowa

Kouba Koubala – Korwex 0:20 * Winiarnia u Dyszona – Jur-and 45:56 * All In Team – WSNS 43:45.

1. Korwex 17 25 -48
2. Jur-and 17 23 -127
3. All In Team 16 22 -23
4. WSNS 17 22 -84
5. Winiarnia u Dyszona 16 20 -50
6. Kouba Koubala 17 19 -200

III LIGA

Final Four

ELTO Pszczółka II – LOP Team 46:36 * No To Co – Nplay 57:42.

1. No To Co 1 2 +15
2. ELTO Pszczółka II 1 2 +10
3. LOP Team 1 1 -10
4. Nplay 1 1 -15

Grupa mistrzowska

Żagiel – Maverics 62:51

1. No To Co 9 17 +157
2. ELTO Pszczółka II 9 17 +138
3. LOP Team 9 16 +77
4. Nplay 9 14 +31
5. Rocketmind 9 14 +11
6. The Shooters 9 13 -44
7. Żagiel 9 12 -29
8. Venta 9 12 -79
9. Maverics 9 11 -48
10. Biało-Czarni Kraśnik 9 9 -214

Grupa spadkowa

Bachus – Lek-am 47:56.

1. Alpaca Team 7 13 +156
2. Asseco 7 12 +66
3. Lek-am 7 12 +42
4. Bachus 7 11 +42
5. Lipa Team 7 10 +35
6. Som Gorsi 7 9 -20
7. Spartan 7 9 -51
8. Galwanex Skarpa 7 7 -270

LIGA MAXI

Kucharski – No Stars 42:61 * Lancet – PGE Dystrybucja 57:60 * Polski Cukier ESPO – Lancet 87:50.

1. Kucharski 4 7 +30
2. Polski Cukier ESPO 3 5 +31
3. No Stars 3 5 +33
4. PGE Dystrybucja 3 4 -30
5. Lancet 3 3 -64
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

TAURON BASKET LIGA

WYNIKI KOLEJKI

30. KOLEJKA (22-24 kwietnia)
Energa Czarni - BM Slam Stal Ostrów 82:77
Stelmet Zielona Góra - Rosa Radom 85:86
PGE Turów Zgorzelec - Polski Cukier Toruń 86:89
Anwil Włocławek - Trefl Sopot 102:89
TBV Start Lublin - Siarka Tarnobrzeg 79:88
Asseco Gdynia - Polpharma Starogard 69:86
AZS Koszalin - King Szczecin 81:111
Energa Czarni - Miasto Szkła 89:70
Polfarmex Kutno - MKS Dąbrowa 76:85

TABELA

1. Anwil 32 57 2572:2337
2. Stelmet 32 54 2511:2257
3. BM Slam Stal 32 53 2446:2305
4. Polski Cukier 32 53 2602:2485
5. Rosa Radom 32 53 2390:2270
6. MKS Dąbrowa 32 52 2538:2354
7. Polpharma 32 51 2459:2401
8. Czarni Słupsk 32 51 2482:2394
9. Trefl Sopot 32 50 2510:2479
10. Turów 32 49 2665:2485
11. King Szczecin 32 48 2591:2546
12. Krosno 32 47 2392:2425
13. Asseco Gdynia 32 42 2484:2669
14. AZS Koszalin 32 41 2288:2471
15. TBV Start 32 40 2312:2613
16. Siarka 32 37 2281:2739
17. Polfarmex 32 37 2170:2463
Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!