Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Koszykówka

1 grudnia 2012 r.
21:41
Edytuj ten wpis

Znicz Basket Pruszków - Wikana-Start Lublin 73:65

0 4 A A
Wikana-Start Lublin przegrał w sobotę w Pruszkowie 65:73 (Maciej Kaczanowski)
Wikana-Start Lublin przegrał w sobotę w Pruszkowie 65:73 (Maciej Kaczanowski)

Nie udało się koszykrzom Wikany-Startu Lublin pokonać w sobotę Znicza Basket Pruszków. Podopieczni trenera Dominika Derwisza przegrali na wyjeździe 65:73.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Po pierwszej kwarcie w lepszej sytuacji byli goście, którzy prowadzili 21:18.

Niestety druga odsłona to zdecydowanie lepsza postawa zespołu z Pruszkowa, który tą część wygrał 19:10 i do przerwy miał w zapasie sześć "oczek" (37:31).

Po zmianie stron trwała wyrównana walka, jednak "czerwono-czarni" nie zdołali już odrobić strat u musieli się pogodzić z niewielką porażką.

Znicz Basket Pruszków - Wikana-Start Lublin 73:65 (18:21 19:10 19:17 17:17)

Znicz: P. Szymański 20, Suliński 19, Pisarczyk 14, Kwiatkowski 9, Matuszewski 7, Aleksandrowicz 4, Malitka 0, Bonarek 0.

Wikana-Start: Celej 14, M. Wilczek 14, S. Szymański 11, Łuszczewski 11, Ł. Wilczek 9, Kowalski 4, Sikora 2, Czujkowski 0.

Pozostałe wyniki: AZS WSGK Polfarmex Kutno – WKS Śląsk Wrocław 55:96 * Neto PTG Sokół Łańcut – Budimpex Polonia Przemyśl 65:60 * UMKS Kielce – BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 68:77 * Polski Cukier SIDEn Toruń – KS Spójnia Stargard Szczeciński 75:84 * AZS Politechnika Big-Plus Poznań – Franz Astoria Bydgoszcz 81:98 * MKS Dąbrowa Górnicza – SKK Siedlce 96:66 * AZS Radex Szczecin – PBS Bank Efir Energy MOSiR Krosno zakończył się po zamknięciu wydania.

1. Śląsk 11 21 916-668
2. Stal 11 19 870-781
3. Kutno 11 19 831-757
4. Sokół 11 18 796-763
5. Dąbrowa Górnicza 11 18 834-810
6. Toruń 11 17 761-760
7. Krosno 10 16 766-732
8. Spójnia 11 16 741-729
9. Znicz 11 16 737-743
10. Polonia 11 16 775-815
11. Szczecin 10 15 692-712
12. Astoria 11 15 856-899
13. Wikana 11 15 809-953
14. Kielce 11 14 730-836
15. Siedlce 11 14 688-835
16. Poznań 11 12 768-877

5 grudnia: Wikana – Kielce * Sokół – Dąbrowa Górnicza * Siedlce – Znicz * Polonia – Krosno * Spójnia – Szczecin * Stal – Kutno * Astoria – Toruń * Śląsk – Poznań.

Komentarze 4

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 3 grudnia 2012 o 03:50
In truth I'm inclined to possess a little of trouble becoming familiar with sports shoes <a href="http://www.pickcheapsuprashoes.com/supra-skytop-c-87.html">Cheap Supra Skytop</a> and this would be a little tough personally- both

Fit Flops as well as the Tone Ups hurt in-between my toes to start with, but all sports shoes accomplish this Ill skim past that! I did so uncover the FitFlops felt <a href="http://www.pickcheapsuprashoes.com/supra-tk-society-c-

90.html">Cheap Supra TK Society</a> quite hard once i attempted simply to walk included and in truth I couldn sense much happening, however don know maybe after some more placed on Ill possess the technology.
A Bad Tone Ups ft bed mattress wasn as hard to ensure that when i walked I felt my <a href="http://www.pickcheapsuprashoes.com/supra-vaider-c-96.html">Cheap Supra Vaiders</a> sink and my ft roll, just like if I used to be

walking sand. The sinking feeling built them into feel convenient in comparison to FitFlops <a href="http://www.pickcheapsuprashoes.com/">Cheap Supra Shoes</a>simply because they allowed my foot to move naturally rather than

being restricted by rigid inflexible soles.The wobble board in FitFlops did cause me trouble. Since it doesn stretch how big the only real, but rather, is centred at points also it appeared like while one ft was relatively balanced, my other

ft <a href="http://www.pickcheapsuprashoes.com/supra-s1w-c-97.html">Supra S1W</a>. At this point you could state that certain leg wasn investing a lot time enough to balance, but nonetheless, It appeared such as this not-even

positioning not only through me off balance, nevertheless the more I made use of them the more conscious I increased being of methods I used to be walking. Basically, because my foot weren balanced and supported equally, <a

href="http://www.pickcheapsuprashoes.com/">http://www.pickcheapsuprashoes.com/</a>
In truth I'm inclined to possess a little of trouble becoming familiar with sports shoes <a href="http://www.pickcheapsuprashoes.com/supra-skytop-c-87.html">Cheap Supra Skytop</a> and this would be a little tough personally- both

Fit Flops as well as the Tone Ups hurt in-between my toes to start with, but all sports shoes accomplish this Ill skim past that! I did so uncover the FitFlops felt <a href="http://www.pickcheapsuprashoes.com/supra-tk-society-c-

90.html">Cheap S... rozwiń
Avatar
Kibic / 2 grudnia 2012 o 16:04
Szanowni komentatorzy - piszcie obiektywnie o beznadziejnej sytuacji w Starcie i braku kompetencji trenerów, ale nie obrażajcie przy okazji innych - wiadomo, że skład jest na 2-3 miejsce - potrzebny jest dobry trener i lepsza organizacja szkolenia w klubie - przecież od 10 lat nie wyszkolono chociażby średniej klasy zawodnika I-ligowego a pieniądze z budżetu miasta przeznaczane na pracę z młodzieżą są wyrzucane w błoto
Avatar
alan -to imię z kreskówki? / 2 grudnia 2012 o 12:16
wikana to w ogóle świat fantazji , czarów i magi ! jak przybłędy ruszą w dalsza drogę za szczęściem i pieniędzmi to my w czarnym lesie bez swoich bohaterów ... zostaniemy na lata !!!!!!!!!!!!!! CHYBA ŻE TŁUSTA BLONDYNA ZACZNIE RODZIĆ I TO W ZATWARDZAJĄCYM TĘPIĘ A ON ZAJMIE SIĘ OCZYWIŚCIE PRACA Z MŁ ;)DZIEŻĄ DO PÓŹNEJ STAROŚCI ODDAJĄC SIĘ CAŁYM SOBA LUBELSKIEJ KOSZYKÓWCE !
Avatar
marek / 1 grudnia 2012 o 23:54
Tajna broń trenera Derwisza Alan Czujkowski znowu zadziałała!
Ze stanu 23:29 w drugiej kwarcie zrobiło się w ciągu kliku minut 37:29.Po jasną cholerę siedzą i grzeją
ławę nie grając ani minuty Marciniak,Szczypka czy chociażby Ciechociński,bo nawet on chyba nie jest gorszy od Alana Czujkowskiego???
Bydgoszcz,Łańcut,Pruszków to były mecze do wygrania ale nie przy takim trenerze,który kompletnie nie
czuje,nie czyta gry,nie potrafi robić właściwych zmian,korzystać z ławki rezerwowych.
Po raz kolejny Derwisz nie wykorzystał słabości rywali,dysponując długą ławką wstawia do gry
jako głównego zmiennika najsłabszego zawodnika.
Czy ten Czujkowski to jakiś jego krewny,protegowany??Jakąś premię dostaje Derwisz za jego przebywanie
na boisku??
Tajna broń trenera Derwisza Alan Czujkowski znowu zadziałała!
Ze stanu 23:29 w drugiej kwarcie zrobiło się w ciągu kliku minut 37:29.Po jasną cholerę siedzą i grzeją
ławę nie grając ani minuty Marciniak,Szczypka czy chociażby Ciechociński,bo nawet on chyba nie jest gorszy od Alana Czujkowskiego???
Bydgoszcz,Łańcut,Pruszków to były mecze do wygrania ale nie przy takim trenerze,który kompletnie nie
czuje,nie czyta gry,nie potrafi robić właściwych zmian,korzystać z ławki rezerwowych.
Po raz kolejny Derwisz nie... rozwiń
Avatar
Gość / 3 grudnia 2012 o 03:50
In truth I'm inclined to possess a little of trouble becoming familiar with sports shoes <a href="http://www.pickcheapsuprashoes.com/supra-skytop-c-87.html">Cheap Supra Skytop</a> and this would be a little tough personally- both

Fit Flops as well as the Tone Ups hurt in-between my toes to start with, but all sports shoes accomplish this Ill skim past that! I did so uncover the FitFlops felt <a href="http://www.pickcheapsuprashoes.com/supra-tk-society-c-

90.html">Cheap Supra TK Society</a> quite hard once i attempted simply to walk included and in truth I couldn sense much happening, however don know maybe after some more placed on Ill possess the technology.
A Bad Tone Ups ft bed mattress wasn as hard to ensure that when i walked I felt my <a href="http://www.pickcheapsuprashoes.com/supra-vaider-c-96.html">Cheap Supra Vaiders</a> sink and my ft roll, just like if I used to be

walking sand. The sinking feeling built them into feel convenient in comparison to FitFlops <a href="http://www.pickcheapsuprashoes.com/">Cheap Supra Shoes</a>simply because they allowed my foot to move naturally rather than

being restricted by rigid inflexible soles.The wobble board in FitFlops did cause me trouble. Since it doesn stretch how big the only real, but rather, is centred at points also it appeared like while one ft was relatively balanced, my other

ft <a href="http://www.pickcheapsuprashoes.com/supra-s1w-c-97.html">Supra S1W</a>. At this point you could state that certain leg wasn investing a lot time enough to balance, but nonetheless, It appeared such as this not-even

positioning not only through me off balance, nevertheless the more I made use of them the more conscious I increased being of methods I used to be walking. Basically, because my foot weren balanced and supported equally, <a

href="http://www.pickcheapsuprashoes.com/">http://www.pickcheapsuprashoes.com/</a>
In truth I'm inclined to possess a little of trouble becoming familiar with sports shoes <a href="http://www.pickcheapsuprashoes.com/supra-skytop-c-87.html">Cheap Supra Skytop</a> and this would be a little tough personally- both

Fit Flops as well as the Tone Ups hurt in-between my toes to start with, but all sports shoes accomplish this Ill skim past that! I did so uncover the FitFlops felt <a href="http://www.pickcheapsuprashoes.com/supra-tk-society-c-

90.html">Cheap S... rozwiń
Avatar
Kibic / 2 grudnia 2012 o 16:04
Szanowni komentatorzy - piszcie obiektywnie o beznadziejnej sytuacji w Starcie i braku kompetencji trenerów, ale nie obrażajcie przy okazji innych - wiadomo, że skład jest na 2-3 miejsce - potrzebny jest dobry trener i lepsza organizacja szkolenia w klubie - przecież od 10 lat nie wyszkolono chociażby średniej klasy zawodnika I-ligowego a pieniądze z budżetu miasta przeznaczane na pracę z młodzieżą są wyrzucane w błoto
Avatar
alan -to imię z kreskówki? / 2 grudnia 2012 o 12:16
wikana to w ogóle świat fantazji , czarów i magi ! jak przybłędy ruszą w dalsza drogę za szczęściem i pieniędzmi to my w czarnym lesie bez swoich bohaterów ... zostaniemy na lata !!!!!!!!!!!!!! CHYBA ŻE TŁUSTA BLONDYNA ZACZNIE RODZIĆ I TO W ZATWARDZAJĄCYM TĘPIĘ A ON ZAJMIE SIĘ OCZYWIŚCIE PRACA Z MŁ ;)DZIEŻĄ DO PÓŹNEJ STAROŚCI ODDAJĄC SIĘ CAŁYM SOBA LUBELSKIEJ KOSZYKÓWCE !
Avatar
marek / 1 grudnia 2012 o 23:54
Tajna broń trenera Derwisza Alan Czujkowski znowu zadziałała!
Ze stanu 23:29 w drugiej kwarcie zrobiło się w ciągu kliku minut 37:29.Po jasną cholerę siedzą i grzeją
ławę nie grając ani minuty Marciniak,Szczypka czy chociażby Ciechociński,bo nawet on chyba nie jest gorszy od Alana Czujkowskiego???
Bydgoszcz,Łańcut,Pruszków to były mecze do wygrania ale nie przy takim trenerze,który kompletnie nie
czuje,nie czyta gry,nie potrafi robić właściwych zmian,korzystać z ławki rezerwowych.
Po raz kolejny Derwisz nie wykorzystał słabości rywali,dysponując długą ławką wstawia do gry
jako głównego zmiennika najsłabszego zawodnika.
Czy ten Czujkowski to jakiś jego krewny,protegowany??Jakąś premię dostaje Derwisz za jego przebywanie
na boisku??
Tajna broń trenera Derwisza Alan Czujkowski znowu zadziałała!
Ze stanu 23:29 w drugiej kwarcie zrobiło się w ciągu kliku minut 37:29.Po jasną cholerę siedzą i grzeją
ławę nie grając ani minuty Marciniak,Szczypka czy chociażby Ciechociński,bo nawet on chyba nie jest gorszy od Alana Czujkowskiego???
Bydgoszcz,Łańcut,Pruszków to były mecze do wygrania ale nie przy takim trenerze,który kompletnie nie
czuje,nie czyta gry,nie potrafi robić właściwych zmian,korzystać z ławki rezerwowych.
Po raz kolejny Derwisz nie... rozwiń

Skomentuj

Komentujesz jako Gość
Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 25 kwietnia 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 25 kwietnia 2018 r. 0 0

Liga Mistrzów. Szalony mecz na Anfield

Liga Mistrzów. Szalony mecz na Anfield 1 0

Siedem bramek padło w meczu pomiędzy Liverpoolem, a AS Romą w pierwszym meczu półfinałowym Ligi Mistrzów. „The Reds” prowadzili w pewnym momencie 5:0, ale w końcówce goście zmniejszyli rozmiary porażki

Święto miłośników czytania. Trwa Festiwal Książki w Puławach [wideo]
film

Święto miłośników czytania. Trwa Festiwal Książki w Puławach [wideo] 1 0

15. Festiwal Książki w Puławach rozpoczął koncert zespołu Plateau oraz spotkania autorskie z Michałem Szulimem i Marzeną Filipczak. Przed nami kolejne - z Anną Brzezińską, plakacistą Dawidem Ryskim i Beatą Gołaszewską, bohaterką książki "Ambasadorowa".

Plac zabaw, kolejka tyrolska i tor rowerowy powstaną w Lublinie. Inwestycja centrum handlowego
galeria

Plac zabaw, kolejka tyrolska i tor rowerowy powstaną w Lublinie. Inwestycja centrum handlowego 18 0

Ślizgawki, zjeżdżalnie, hamaki, mini kolejka tyrolska, park do ćwiczeń oraz tor rowerowy – to tylko niektóre atrakcje, które znajdą się w dwóch strefach zabawy i wypoczynku, które powstaną przy centrum handlowym SKENDE Shopping w Lublinie.

Walka o głosy seniorów rozpoczęta. Obietnice PO w Puławach
galeria
film

Walka o głosy seniorów rozpoczęta. Obietnice PO w Puławach 4 21

Rozwój geriatrii, unettowienie emerytur, darmowe badania dla 60-latków, urlop wytchnieniowy, czy zniżki na leki - to część programu "Polska Seniora", o którym we wtorek w Puławach opowiadały posłanki Platformy Obywatelskiej.

Sprzęt z serduszkiem ciągle spływa. Komu pomogła WOŚP w Białej Podlaskiej?

Sprzęt z serduszkiem ciągle spływa. Komu pomogła WOŚP w Białej Podlaskiej? 0 4

Sprzęt za ponad 2 mln zł otrzymał szpital w Białej Podlaskiej na przestrzeni ubiegłego i tego roku od Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Trafił on do Ośrodka Opieki Medycznej Domowy Szpital oraz na oddziały neonatologiczny i dziecięcy.

Przedszkolaki na medal. Duży i złoty! Paraolimpiada w Lublinie [zdjęcia]
galeria

Przedszkolaki na medal. Duży i złoty! Paraolimpiada w Lublinie [zdjęcia] 0 0

III Paraolimpiada Przedszkolaków organizowana przez Przedszkole Integracyjnego nr 39 w Lublinie zgromadziła maluchy z 14 ośrodków na całej Lubelszczyźnie. Zawodnicy reprezentowali m.in. Lublin, Łęczną i Krasnystaw.

Ta pułapka udaje samicę. Kiedy samiec dostaje się do środka nie ma już dla niego ratunku
galeria

Ta pułapka udaje samicę. Kiedy samiec dostaje się do środka nie ma już dla niego ratunku 15 1

We wtorek zaczęła się nowa wojna ze szkodnikiem niszczącym lubelskie kasztanowce. Na większą skalę stosowane będą w tym roku pułapki feromonowe „udające” samicę. Zwabione nimi samce czeka, ostatnie w ich życiu rozczarowanie. Dzięki tej metodzie mniej będzie postronnych ofiar wśród innych owadów.

"Państwo musi zachować ciągłość". Monika Jaruzelska w Lublinie o ustawie degradacyjnej
galeria
film

"Państwo musi zachować ciągłość". Monika Jaruzelska w Lublinie o ustawie degradacyjnej 0 20

Wejście w życie ustawy degradacyjnej byłoby bardzo niebezpiecznym zjawiskiem. Państwo musi zachować pewną ciągłość - powiedziała w Lublinie Monika Jaruzelska, córka generała Wojciecha Jaruzelskiego.

Roboty drogowe w Lublinie. Duże utrudnienia na dwóch ważnych ulicach

Roboty drogowe w Lublinie. Duże utrudnienia na dwóch ważnych ulicach 6 2

Nie doszło do zapowiadanego na wtorek zamknięcia przejazdu przed Bramą Krakowską. Bariery na Lubartowskiej oraz Królewskiej mają być ustawione w środę około południa.

Koncert zespołu L.Stadt w Radiu Lublin
27 kwietnia 2018, 19:00

Koncert zespołu L.Stadt w Radiu Lublin 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 27 kwietnia o godz. 19 w siedzibie Radia Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) wystąpi grupa L.Stadt.

Rząd i przedstawiciele części środowiska osób niepełnosprawnych podpisali porozumienie
film

Rząd i przedstawiciele części środowiska osób niepełnosprawnych podpisali porozumienie 1 9

Rząd i przedstawiciele części środowiska osób niepełnosprawnych podpisali porozumienie. Zawiera ono między innymi zobowiązanie rządu do podniesienia wysokości renty socjalnej.

Górnik Łęczna - Chrobry Głogów 2:1. Pierwsza wygrana od września

Górnik Łęczna - Chrobry Głogów 2:1. Pierwsza wygrana od września 10 2

Kibice Górnika długo musieli czekać na ten moment, ale wreszcie się doczekali. We wtorek zielono-czarni pokonali na swoim boisku Chrobrego Głogów 2:1. To pierwsza wygrana łęcznian od... 23 września 2017 roku

Prezydent Etiopii obejrzy puławskie Azoty

Prezydent Etiopii obejrzy puławskie Azoty 28 6

W środę prezydent Demokratycznej Republiki Etiopii Mulatu Teshome Wurtu i jego małżonka odwiedzą Zakłady Azotowe „Puławy”. To szansa za pogłębienie współpracy gospodarczej i handlowej.

Kolejna ekshumacja ofiary katastrofy smoleńskiej. Sekcja w Lublinie

Kolejna ekshumacja ofiary katastrofy smoleńskiej. Sekcja w Lublinie 0 4

W nocy z poniedziałku na wtorek odbyła się ekshumacja kolejnej ofiary katastrofy smoleńskiej Joanny Agackiej-Indeckiej, byłej prezes Naczelnej Rady Adwokackiej. Ciało zostało we wtorek przewiezione do Zakładu Medycyny Sądowej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie.

TAURON BASKET LIGA
32 KOLEJKA

Wyniki:

PGE Turów Zgorzelec - Legia Warszawa 105:83
Rosa Radom - Asseco Gdynia 89:74
AZS Koszalin - Slam Ostrów Wielkopolski 69:92
MKS Dąbrowa - GTK Gliwice 106:84
Anwil Włocławek - Polpharma Starogard 106:56
Polski Cukier Toruń - Stelmet Zielona Góra 83:74
Trefl Sopot - King Szczecin 64:76
TBV Start - Miasto Szkła 75:62
Trefl Sopot - Czarni Słupsk 20:0

Tabela:

1. Anwil 32 56 2732-2366
2. Ostrów Wlkp. 32 55 2586-2350
3. Polski Cukier 32 55 2730-2427
4. Stelmet 32 53 2738-2505
5. Dąbrowa Górnicza 32 52 2643-2477
6. Rosa Radom 32 52 2659-2531
7. Turów 32 50 2722-2707
8. King Szczecin 32 50 2656-2583
9. TBV Start 32 49 2619-2526
10. Trefl Sopot 32 49 2568-2519
11. Asseco 32 49 2607-2650
12. Polpharma 32 47 2525-2575
13. AZS Koszalin 32 43 2506-2756
14. Gliwice 32 42 2548-2756
15. Miasto Szkła 32 40 2419-2711
16. Legia 32 37 2449-2823
17. Czarni 32 24 1463-1907

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?