Sport

Medale młodych zapaśników Cementu-Gryfa Chełm

  Edytuj ten wpis
Dodano: 22 września 2014, 16:00

Młodzi zapaśnicy powiatu chełmskiego dopisują do swojego dorobku kolejne trofea

Po wakacyjnej przerwie najmłodsi adepci zapasów rywalizowali w rozgrywanych w Tyszowcach Mistrzostwach województwa dzieci i młodzików.

Najwięcej medali zdobyli reprezentanci Cementu-Gryfa Chełm zajmując I miejsce w klasyfikacji drużynowej.

W poszczególnych grupach wiekowych medale wywalczyli - młodzicy (trener Radosław Truszkowski, Chełm): 2. Mateusz Misiec (66 kg, ZSO 7), 5. Alan Matela (47 kg, ZSO 8), 1. Michał Czwalinski (42 kg, ZSO 8), 1. Jarosław Ćwir (46 kg, ZSO7).

młodzicy (trener Zdzisław Biały, Chełm): 2. Marcin Hałaj (42 kg, Sielec), 3. Kacper Kaczorowski (53 kg, ZS Okszów), 1. Jakub Grabowiecki (73 kg, ZS Strupin), 3. Mateusz Szumilo (42 kg, ZS Strupin); dzieci (trener Zdzisław Biały, Chełm): 2. Kordian Gugulka (38 kg, ZSO 5), 3. Michał Kiciak (46 kg, ZSO 5); młodzicy (trener Marcin Sadowski, Strupin Duży): 3. Daniel Wolnicki (42 kg)

dzieci (trener Marcin Sadowski, Strupin Duży): 1. Maciej Nafalski (25 kg), 2. Mateusz Łochnicki (25 kg), 3. Antoni Paluch (25 kg), 3. Kacper Sitarz (25 kg), 3. Jakub Kaczor (48 kg); dzieci (trener Mirosław Czwaliński, Ruda Huta): 1. Szymon Kochoń (32 kg), 2. Karol Gilowski (34 kg), 3. Michał Kochoń (32 kg), 3. Michał Kuchta (46 kg), 1. Mateusz Szwalikowski (46 kg).

młodzicy (trener Mirosław Czwaliński, Ruda Huta): 2. Przemysław Deneka (47 kg), 2. Wojciech Deneka (85 kg), 5. Kacper Kochoń (47 kg); dzieci (trener Dariusz Jabłoński, Chełm): 2. Tomasz Stelmaszczuk (46 kg, Akademia Małego Księcia); młodzicy (trener Andrzej Głąb, Białopole): 1. Rafał Nowaczewski (59 kg), 2. Łukasz Fedec (85 kg).
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o: zapasy cement gryf chełm
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Ekstraklasa

WYNIKI KOLEJKI

16. KOLEJKA 17-20 listopada
Jagiellonia Białystok - Bruk-Bet Termalica 0:0
Lechia Gdańsk - Wisła Płock 3:0
Legia Warszawa - Górnik Zabrze 1:0
Piast Gliwice - Cracovia 1:0
Sandecja Nowy Sącz - Lech Poznań 0:0
Śląsk Wrocław - Arka Gdynia 1:2
Wisła Kraków - Pogoń Szczecin 1:0
Zagłębie Lubin - Korona Kielce 0:0

TABELA

1. Legia 16 31 20-14
2. Górnik 16 29 33-23
3. Wisła K. 16 27 20-16
4. Jagiellonia 16 27 21-19
5. Korona 16 26 25-15
6. Lech 16 25 24-14
7. Zagłębie 16 24 22-17
8. Arka 16 22 17-17
9. Lechia 16 20 22-24
10. Śląsk 16 20 20-24
11. Wisła P. 16 20 18-23
12. Sandecja 16 18 14-18
13. Bruk-Bet 16 17 15-19
14. Piast 16 16 17-25
15. Cracovia 16 15 19-24
16. Pogoń 16 9 12-27
Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!