Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Sport

19 listopada 2016 r.
20:08

MKS Selgros Lublin – Randers HK 23:23. Żegnaj Europo (zdjęcia)

0 5 A A

Nie tak rewanżowe starcie z Randers HK wyobrażali sobie kibice MKS Selgros. Lublinianki miały do odrobienia tylko jedną bramkę. Atut własnego parkietu jednak nie wystarczył. Sobotnie spotkanie zakończyło się remisem 23:23, a to oznacza, że do fazy grupowej Pucharu EHF awansował zespół z Danii.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Pierwsze fragmenty zawodów nie zapowiadały katastrofy. Kiedy w siódmej minucie Joanna Drabin podwyższyła prowadzenie mistrzyń Polski do trzech bramek (5:2) wydawało się, że ekipie z Lublina nie może się stać nic złego. Kolejne fragmenty to potwierdzały, bo lublinianki utrzymywały przewagę (8:5). Niestety, przyjezdne nie zamierzały tak łatwo rezygnować. Po kwadransie było już tylko 8:7. Za to w 21 minucie tablica wyników wskazywała rezultat po 9.

Końcówka pierwszej odsłony także nie była zbyt udana dla zawodniczek trenera Nevena Hrupca. I po 30 minutach to ekipa z Danii była w znacznie lepszej sytuacji. Randers HK miało w zapasie dwa trafienia (11:13). Łatwo można policzyć, że gospodynie miały olbrzymie kłopoty ze zdobywaniem bramek. Po pierwszym kwadransie miały ich przecież na koncie osiem. Po kolejnych 15 minutach goli było ledwie trzy więcej.

Po zmianie stron nadal lublinianki nie potrafiły zdominować rywalek. I do końca spotkania trwała już wyrównana i zacięta walka. W 42 minucie MKS Selgros wyrównał stan zawodów na 16:16. Trzy minuty później znowu trzeba było gonić, bo przeciwniczki zdobyły dwie bramki z rzędu.

W 51 minucie ciągle w lepszej sytuacji były przyjezdne (19:20). I niestety, minimalny dystans między drużynami cały czas się utrzymywał. Na 180 sekund przed ostatnią syreną zrobiło się 21:23. Drużyna trenera Hrupca zdołała doprowadzić do remisu (23:23), ale na więcej gospodyń nie było już stać. Efekt? Przygoda z europejskimi pucharami mistrzyń Polski szybko się zakończyła.

MKS Selgros Lublin – Randers HK 23:23 (11:13)

MKS Selgros: Gawlik, Januchta – Bozović, Charzyńska, Drabik, Gęga, Kowalska, Kozimur, Migdaliowa, Nocuń, Repelewska, Rola, Rosiak, Uzar, Skrzyniarz, Matuszczyk.

Randers HK: Risović, Greve – Andersen, Dragenberg, Fisker, Gulmark, Gustin, Heindahl, Hojlund, Larsen Degn, Moen, Molid, Monti Danielsson, Nielsen Filtenborg, Vestergaard.

Pierwszy mecz: 27:28, awans Randers.

Komentarze 5

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 20 listopada 2016 o 11:30
LUDZIE O CZYM MOWA.MKS NIE CHCE GRAĆ W PUCHARACH BO TO ZA DUŻO KOSZTUJE.SKUPIA SIĘ TYLKO NA WALCE O MISTRZA POLSKI I TYLE.
Avatar
Gość / 20 listopada 2016 o 09:48
więcej kasy! WIĘCEJ KASY!!!!! ZA MAŁO KASY!!!!!
Avatar
Gość / 20 listopada 2016 o 06:00
Jeszcze przeprosicie Panią Włodek!!!
Avatar
Gość / 19 listopada 2016 o 20:40
Na własne życzenie, ale widać nawet to było za dużo. A ten gol z zerowego kąta którego wpusciła Weronika ...
Avatar
Gość / 19 listopada 2016 o 20:31
co tu komentować trzeba kasy i wzmocnień a nie tylko sztuka za sztukę z roku na rok słabszy skład mistrzostwa tęż nie obronią
Avatar
Gość / 20 listopada 2016 o 11:30
LUDZIE O CZYM MOWA.MKS NIE CHCE GRAĆ W PUCHARACH BO TO ZA DUŻO KOSZTUJE.SKUPIA SIĘ TYLKO NA WALCE O MISTRZA POLSKI I TYLE.
Avatar
Gość / 20 listopada 2016 o 09:48
więcej kasy! WIĘCEJ KASY!!!!! ZA MAŁO KASY!!!!!
Avatar
Gość / 20 listopada 2016 o 06:00
Jeszcze przeprosicie Panią Włodek!!!
Avatar
Gość / 19 listopada 2016 o 20:40
Na własne życzenie, ale widać nawet to było za dużo. A ten gol z zerowego kąta którego wpusciła Weronika ...
Avatar
Gość / 19 listopada 2016 o 20:31
co tu komentować trzeba kasy i wzmocnień a nie tylko sztuka za sztukę z roku na rok słabszy skład mistrzostwa tęż nie obronią
Zobacz wszystkie komentarze 5

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Nawet 53 tys. zł miesięcznie. Ekstra zarobki radnych w państwowych spółkach
galeria

Nawet 53 tys. zł miesięcznie. Ekstra zarobki radnych w państwowych spółkach 1 3

Od 36 do 53 tys. złotych miesięcznie – tyle średnio zarabiali w państwowych spółkach trzej radni wojewódzcy PiS. Chodzi o Andrzeja Pruszkowskiego, Jana Franię i Grzegorza Muszyńskiego. Tak wynika z ich oświadczeń majątkowych za 2017 rok.

Sprawdź co powinna robić przed snem kobieta
wiersze między newsami

Sprawdź co powinna robić przed snem kobieta 0 0

Lektura obowiązkowa dla feministek. W końcu ktoś wyliczył, jakie obowiązki mają gospodynie domowe i określił miejsce poezji w ich życiu

Kraśnicka: Już 130 pielęgniarek na zwolnieniach. Jest porozumienie z lekarzami
film

Kraśnicka: Już 130 pielęgniarek na zwolnieniach. Jest porozumienie z lekarzami 70 20

W piątek ma dojść do decydujących rozmów w szpitalu przy alei Kraśnickiej w Lublinie. W czwartek już 130 pielęgniarek było na L4.

Schetyna na UMCS: Ukraińscy politycy nie chcą już współpracować z polskimi władzami

Schetyna na UMCS: Ukraińscy politycy nie chcą już współpracować z polskimi władzami 0 6

- Polsko-ukraińskich relacji po prostu nie ma - w taki sposób przewodniczący PO podsumował relacje Polski z Ukrainą.

Nowe centrum rehabilitacji w Nałęczowie już otwarte (zdjęcia)
galeria

Nowe centrum rehabilitacji w Nałęczowie już otwarte (zdjęcia) 2 0

Otwarte jest już nowe centrum rehabilitacyjno-fizjoterapeutyczne "Werandki" w Nałęczowie. - To pierwszy tak nowoczesny ośrodek po wschodniej stronie Wisły. Wychodzimy na przeciw potrzebom pacjentów z całej Polski - tłumaczy jego dyrekcja. Będą tam mogli skorzystać z czterech "stref": kardiologii, ortopedii, treningu i diagnostyki.

Twórczość Szczepana Twardocha w Kazimierzu Dolnym
26 maja 2018, 16:00

Twórczość Szczepana Twardocha w Kazimierzu Dolnym 1 0

Co Gdzie Kiedy. Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki (ul. Lubelska 12) zaprasza na kolejną odsłonę Soboty Literackiej. 26 maja o godz. 16 odbędzie się spotkanie poświęcone Balladzie o pewnej panience Szczepana Twardocha.

Gmina Biała Podlaska: Inwestycje drogowe zablokowane, ceny za wysokie

Gmina Biała Podlaska: Inwestycje drogowe zablokowane, ceny za wysokie 2 0

Gmina Biała Podlaska musi powtarzać przetargi na roboty drogowe. Wszystko dlatego, że wykonawcy swoją pracę wyceniają coraz drożej.

Joanna Mucha: Prokurator powinien się zająć władzami stadniny w Janowie

Joanna Mucha: Prokurator powinien się zająć władzami stadniny w Janowie 0 9

Śledztwo w sprawie niegospodarności w stadninie koni w Janowie Podlaskim jest sztucznie przedłużane. Prokuratura powinna się zająć osobami, które obecnie tam rządzą, a dawny prezes Marek Trela powinien wrócić do pracy – przekonuje posłanka PO Joanna Mucha

Juwenalia 2018 w Białej Podlaskiej. Zdjęcia z korowodu studenckiego
galeria

Juwenalia 2018 w Białej Podlaskiej. Zdjęcia z korowodu studenckiego 0 1

We wtorek i środę odbyły się Juwenalia Państwowej Szkoły Wyższej im. Jana Pawła II w Białej Podlaskiej.

Hit transferowy w Pszczółce Polski Cukier AZS UMCS

Hit transferowy w Pszczółce Polski Cukier AZS UMCS 0 2

Brianna Joelle Kiesel zasiliła szeregi Pszczółki Polski AZS UMCS Lublin. 24-letnia Amerykanka ma na swoim koncie występy w najlepszej lidze świata, WNBA. Ostatnio reprezentowała szwedzkie Umea Udominate

Nocne sklepy z alkoholem w Lublinie nie zbankrutują. Pomysł radnych PiS nie przeszedł

Nocne sklepy z alkoholem w Lublinie nie zbankrutują. Pomysł radnych PiS nie przeszedł 0 15

Nie będzie w Lublinie ograniczeń nocnej sprzedaży alkoholu. Ich wprowadzenia chcieli radni PiS, ale większość Rady Miasta była temu przeciwna. W czwartek uchwalony został za to zakaz sprzedaży trunków m.in. obok szkół i kościołów. Radni ustalili też maksymalną liczbę zezwoleń dla sklepów i lokali gastronomicznych.

Oto najlepsi uczniowie. Laureaci konkursów nagrodzeni przez kuratorium [zdjęcia]
galeria

Oto najlepsi uczniowie. Laureaci konkursów nagrodzeni przez kuratorium [zdjęcia] 5 0

Lubelski Kurator Oświaty uhonorował uczniów szkół podstawowych i gimnazjów, którzy w tym roku szkolnym zostali laureatami konkursów przedmiotowych i tematycznych organizowanych we współpracy z Lubelskim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli.

Dzień Otwarty w nowym przedszkolu w Rakowiskach

Dzień Otwarty w nowym przedszkolu w Rakowiskach 2 0

Gmina Biała Podlaska zaprasza na Dzień Otwarty w nowym przedszkolu samorządowym w Rakowiskach. Placówka ruszy 1 września.

Dni Łukowa 2018: Ania Dąbrowska i Boys
25 maja 2018, 0:00

Dni Łukowa 2018: Ania Dąbrowska i Boys 0 0

W dniach 25-27 maja w Łukowie rozpocznie się wielkie rodzinne imprezowanie w ramach Dni Łukowa 2018. Organizatorzy szykują dla mieszkańców szereg wspaniałych atrakcji, m.in. koncerty Ani Dąbrowskiej i grupy Boys.

Dodatkowe środki dla siatkarzy Avii Świdnik, piłkarze dostaną premię jak pokonają Motor

Dodatkowe środki dla siatkarzy Avii Świdnik, piłkarze dostaną premię jak pokonają Motor 7 2

Sekcja siatkarska MKS Avia Świdnik otrzyma od miasta dodatkowe 100 tysięcy złotych na rozwój. Po spełnieniu określonych warunków, na takie samo wsparcie mogą liczyć piłkarze

Sport EXTRA

Ekstraklasa
37. KOLEJKA

Wyniki:

Lech Poznań - Legia Warszawa 0:3 walkower
Górnik Zabrze - Wisła Kraków 2:0
Jagiellonia Białystok - Wisła Płock 2:1
Korona Kielce - Zagłębie Lubin 0:2
Arka Gdynia - Śląsk Wrocław 0:1
Piast Gliwice - Bruk-Bet Termalica 4:0
Cracovia - Sandecja Nowy Sącz 1:4
Lechia Gdańsk - Sandecja Nowy Sącz 1:1

Tabela:

1. Legia 37 70 55-35
2. Jagiellonia 37 67 55-41
3. Lech 37 60 53-34
4. Górnik 37 60 68-54
5. Wisła P. 37 57 53-45
6. Wisła K. 37 55 51-42
7. Korona 37 52 45-42
8. Zagłębie 37 49 49-54
9. Cracovia 37 50 51-52
10. Śląsk 37 50 50-54
11. Pogoń 37 45 46-54
12. Arka 37 43 46-48
13. Lechia 37 39 46-58
14. Piast 37 37 40-48
15. Bruk-Bet 37 36 39-66
16. Sandecja 37 33 34-54

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!
 
Uwaga czytelniku!
Nie teraz Przeczytaj i wyraź zgodę

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych.

Rozumiem

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.