Motor – Wierna Małogoszcz 2:1. W Lublinie mają wicelidera

Dodano: 31 sierpnia 2016, 22:39

Piłkarze Motoru Lublin zanotowali czwarte zwycięstwo z rzędu. W środę pokonali na własnym stadionie Wierną Małogoszcz 2:1. W sobotę o godz. 16 drużyna Jacka Magnuszewskiego w Białej Podlaskiej zagra z tamtejszym Podlasiem.

Co ciekawe jako pierwsi na listę strzelców wpisali się goście. Sędzia zdecydował się podyktować rzut karny i z 11 metrów nie pomylił się Marcin Kołodziejczyk. Na szczęście gospodarze szybko doprowadzili do remisu. Już w 19 minucie Kamil Stachyra w sytuacji sam na sam pokonał bramkarza rywali. Do końca pierwszej połowy wynik nie uległ już zmianie.

Po przerwie szybko gospodarzy na prowadzenie wyprowadził Kamil Oziemczuk. „Oziem” zdobył bramkę po uderzeniu zza pola karnego. Podopieczni trenera Magnuszewskiego starali się o kolejne bramki, ale musieli się zadowolić skromnym zwycięstwem. Dzięki temu żółto-biało-niebiescy szybko wskoczyli na drugie miejsce w tabeli. Do prowadzącej Garbarni tracą jedno „oczko”. 12 punktów, jak lublinianie ma także Avia Świdnik.

Motor Lublin – Wierna Małogoszcz 2:1 (1:1)

Bramki: Stachyra (19), Oziemczuk (58) – Ma. Kołodziejczyk (14-z karnego).

Motor: Socha – Falisiewicz, Gieraga, Dykij, Kowalczyk, Szysz (75 Michota), Piekarski (80 Zaniewski), Król, Oziemczuk (90 Kamiński), Kaczmarek, Stachyra (70 Tymosiak).

Wierna: Gugulski – Krzeszowski, Bała, Grunt, Mi.Kołodziejczyk, Malinowski (80 Kraus), Czarnecki, Ma. Kołodziejczyk, Hajduk (65 Kowalski), Krzyżyk (78 S. Trybek), Smolarczyk.

Żółte kartki: Zaniewski – Mi. Kołodziejczyk.

Sędziował: Michał Górka (Tarnów). Widzów: 1923.

abc
kibic z regionu Janusz
(5) komentarzy

abc
abc (1 września 2016 o 19:41) 0
Ma tyle samo punktów, ale jeden mecz więcej.
kibic z regionu Janusz (1 września 2016 o 10:24) 0
Magnuszewski to dobry trener robi rotacje zawodników tak aby wszyscy byli równorzędnie obciązeni to moze być dobry skutek na zakonczenie sezonu.Widać że Motor bardzo się meczył z Wierną Małogoszcz ,ale punkty na plus
Gość (1 września 2016 o 08:26) 0
"W Lublinie mają wicelidera" i niech tak już do samego końca zostanie.
Gość (1 września 2016 o 07:02) 0
słaba frekwencja ,może by tak cenę loży obniżyć ?
Gość (1 września 2016 o 06:48) 0