BIALSKOPODLASKA KLASA OKRĘGOWA

Andrzej Głowniak zaczął trafiać, wyniki bialskiej okręgówki

  Edytuj ten wpis
Dodano: 20 kwietnia 2015, 06:05
Autor: (grom)

ŁKS Łazy rozbił Orkana Wojcieszków 7:0. Podział punktów w Janowie Podlaskim i Czemiernikach.

Sokół Adamów zabrał się solidnie do pracy w rundzie rewanżowej. Po objęciu drużyny przez trenera Andrzeja Zarzyckiego odniósł drugie zwycięstwo. – Wygraliśmy zasłużenie, miesimy co najmniej trzy dogodne okazje do podwyższenia rezultatu. Cały zespół zaprezentował ambicję i zasłużył na pochwałę – ocenił trener Zarzycki.

Pierwsze bramki, po przeprowadzce z Kujawiaka Stanin, zdobył dla Sokoła 37-letni Andrzej Głowniak. – Nasze błędy w defensywie miały znaczący wpływ na wysoką przegraną – mówi grający trener zespołu z Żabikowa Łukasz Włoszek.

Unia Żabików – Sokół Adamów 0:4 (0:2)

Bramki: Głowniak (30, 44, 65), Borkowski (88).

Żabików: Jucha – Niewęgłowski, P. Zając, Krajanowski, Ptaszyński (65 Michalski), Pieńko, Gmur, Pliszka, Struk, Frączek (46 Włoszek), Mazurek.

Sokół: Dzido – Wrzosek, Boruc, P. Nowicki, Łukasik, Borkowski, Gajownik (75 Ochękowski), Sopyła, Ł. Osial (85 Mateusz Baran ), Fredo (70 Sokołowski), Głowniak.

Janowia Janów Podlaski – Unia Krzywda 1:1 (0:0)

Bramki: Bodzak (54) – Błażejczyk (85 z karnego).

Janowia: Daniluk – Chalimoniuk, Cydejko, Bujalski, Michał Szpański, Karpiuk (55 Starostka), Krasuski, Jasieniecki (75 Toczyński), Caruk, Haraszkiewicz (82 Iwaniuk), Bodzak (55 Marcin Szpański).

Krzywda: Błażejczyk – Sokół, K. Białach, Wesołowski, Filip, Matacz (90 Izdebski), Kwaśniewski, Chmiel, Piszcz, Kuś, Nankiewicz (70 Wojtaś).

LZS Dobryń – Dąb Dębowa Kłoda 2:1 (1:1)

Bramki: M. Rybaczuk (38), K. Rybaczuk (65) – Krasiński (39).

Czerwona kartka: Rafał Mojs (Dobryń) w 35 za niesportowe zachowanie.

Dobryń: T. Andrzejuk – Chalimoniuk, Ciejak, D. Samsoniuk, B. Rudowski, Demczuk, Maraszczuk (46 B. Samsoniuk), K. Rybaczuk, Mojs, Mądry (10 G. Rudowski, 87 Mincewicz), M. Rybaczuk.

Dąb: Ciupak – A. Turowski, Supryn, Mitura, Uziak, K. Daszczyk, Wójcik, Bonik (65 Kosicki), Krasiński, Łazuka, G. Tabeński (75 Marcin Sawicki).

Orzeł Czemierniki – Granica Terespol 1:1 (0:1)

Bramki: Gruba (87) – Piotrowicz (10).

Czerwona kartka: Arkadiusz Dawidziuk (Granica) w 85 min, za drugą żółtą.

Orzeł: Pałys – Jendrys, Meksuła, Sosnowski, Waszczuk (80 Świć), Zdziennicki, Sobieszek, Marciniak, Świeciński (60 Gruba), Żuk, Mańko.

Granica: Bodo – Lewczuk, Pawluczuk, Pietrusik, Trochimiuk, Dawidziuk, Poczynajło (66 Roślik), Piotrowicz, Leszczyński, Oponowicz, Chwedoruk.

Lutnia Piszczac – Niwa Łomazy 4:0 (1:0)

Bramki: Zaciura (36), D. Mielnik (51), Węgorowski (75), Korzeniewski (84).

Lutnia: K. Artymik – Szyszkiewicz, Kurowski (84 Chreścionko), Węgorowski, D. Mielnik, B. Kaliszuk, T. Kaliszuk, Korzeniewski, D. Artymiuk (76 Swend), Kulicki (46 Magier), Zaciura (72 J. Mielnik).

Niwa: Krywczuk – K. Maksymiuk (46 Polubiec), Staszczuk, Kozakiewicz, Lewkowicz, Bojarczuk (79 Termena), P. Maksymiuk, Grabowski, Hornowski (60 J. Bańkowski), Malewicz (70 Mroczkowski), Łukaszuk.

Orkan Wojcieszków – ŁKS Łazy 0:7 (0:1)

Bramki: Safiański (28), Sierpiński (66 z karnego), Purzycki (70, 90), Wysokiński (75, 76), P. Szaniawski (86).

Orkan: Bojanek – Kłoda, S. Izdebski, Adamiak, M. Trwoga (67 Kąkol), Kopyść (77 K. Przekaziński), Grabiec (85 Grzesiak), Dziewulski, T. Matysiak (70 Józwik), P. Kulik, I. Jodełka.

ŁKS: B. Szaniawski – Zabielski (70 Kos), Momot, Safiański, Gryczka, Sadło (55 Tchórzewski), Sierpiński, Młynarczyk, Wysokiński (82 Sych), Purzycki, Baka (65 P. Szaniawski).

Dwernicki Stoczek Łukowski – Huragan Międzyrzec Podlaski 1:5, rozegrany awansem 22 marca

1. Huragan 16 41 47-15
2. Lutnia 16 37 51-15
3. ŁKS 16 33 60-25
4. Janowia 16 27 32-25
5. Orzeł 16 25 26-25
6. Dwernicki 16 23 28-33
7. Granica 16 23 28-22
8. Dobryń 16 22 24-35
9. Żabików 16 17 30-54
10. Krzywda 16 17 21-42
11. Dąb 16 16 25-26
12. Sokół 16 14 20-28
13. Niwa 16 13 28-44
14. Orkan 16 7 13-44

25 kwietnia: Huragan – Orkan * 26 kwietnia: Krzywda – Dobryń * Janowia – Dwernicki * ŁKS – Lutnia * Niwa – Żabików * Sokół – Orzeł * Granica – Dąb.

  Edytuj ten wpis
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

BIALSKOPODLASKA KLASA OKRĘGOWA

WYNIKI KOLEJKI

10 KOLEJKA (15 października)
Bizon Jeleniec - Grom Kąkolewnica 2:1
ŁKS Łazy - Kujawiak Stanin 3:1
Unia Krzywda - Unia Żabików 0:2
LKS Milanów - Orlęta Łuków 2:6
Olimpia Okrzeja - LZS Dobryń 2:1
Lutnia Piszczac - Huragan Międzyrzec 2:4
Tytan Wisznice - Niwa Łomazy 1:1

TABELA

1. Orlęta 10 28 35-7
2. Huragan 10 23 29-13
3. Grom 10 21 25-16
4. Lutnia 10 20 23-15
5. Unia Żabików 10 20 14-7
6. Łazy 10 15 27-26
7. Unia Krzyda 10 15 15-18
8. Olimpia 10 12 18-29
9. Kujawiak 10 10 19-22
10. Milanów 9 8 20-30
11. Tytan 10 8 12-18
12. Niwa 9 7 9-16
13. Dobryń 10 7 16-26
14. Bizon 10 3 10-29
Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!