BIALSKOPODLASKA KLASA OKRĘGOWA

Dwernicki Stoczek Łukowski – Grom Kąkolewnica 1:4. Pozostałe wyniki bialskiej okręgówki

Dodano: 9 kwietnia 2017, 20:45

Grom Kąkolewnica umocnił się na pozycji lidera
Grom Kąkolewnica umocnił się na pozycji lidera (fot. Zenon Matejek)

Zajmujący ostatnie miejsce w tabeli Tytan Wisznice odebrał komplet punktów wiceliderowi ŁKS Łazy. Po wygranej z Dwernickim Stoczek Łukowski Grom Kąkolewnica umocnił się na pierwszej pozycji

W najciekawszym spotkaniu 15 kolejki Huragan Międzyrzec Podlaski pokonał Sokola Adamów3:1. Oba zespoły stworzyły wiele sytuacji bramkowych. – Byliśmy bardziej skuteczni i wygraliśmy zasłużenie – cieszy się kierownik Huraganu Tadeusz Żechowski.

– Bramki straciliśmy po własnych błędach. Zawodnicy odczuwali środowy ciężki mecz w Pucharze Polski z Podlasiem Biała Podlaska – mówi prezes Sokoła Mirosław Zdunek.

Huragan Międzyrzec Podlaski – Sokół Adamów 3:1 (0:0)

Bramki: Wojtczuk (63), Olszewski (75 z karnego), Mielnik (85) – Borkowski (70).

Czerwona kartka: Alan Olszewski (Huragan) w 87 min, za niesportowe zachowanie.

Huragan: Płodowski – Mirończuk, Marczuk, Łukanowski (45 F. Kwaśniewski), Góralski, Olszewski, Korgol, Grudziński (60 A. Kwaśniewski), Mielnik (88 Kiryluk), Paczuski, Wojtczuk (65 R. Kwaśniewski).

Sokół: M. Dzido – Łukasik, K. Nowicki, Skowron, Borkowski, Zdunek (20 Sokołowski), Cąkała, Wassilnow (75 Osial), Rostek, Bogucki (52 Mateusz Baran), Goździak.

Tytan Wisznice – ŁKS Łazy 1:0 (0:0)

Bramka: Gromysz (88).

Tytan: Broniewicz – Polubiec, Mirończuk, K. Oniszczuk, M. Oniszczuk (65 Łasocha), D. Litwiniuk (70 H. Litwiniuk), Gromysz, Kopiś (46 Szyszłow), Kupszta, Trębicki, Makaruk.

Łazy: Krasuski – Janaszek, Przybysz, Momot, Goławski, Gryczka, Izdebski, Młynarczyk, P. Szaniawski (55 Szymczak), Okoń (70 Borkowski), Gaj.

Dwernicki Stoczek Łukowski – Grom Kąkolewnica 1:4 (0:1)

Bramki: Osiak 63 (z karnego) – Olszewski (41), Nurzyński (65), Sierpień (70, 78).

Czerwona kartka: Paweł Moreń (Dwernicki) w 88 min, za niesportowe zachowanie.

Dwernicki: Łukasik – Kozieł, Adamiak, Moreń, Kosut, Perczyński, Kozłowski (65 Dynek), Ozygała, Wasilewski, Osiak, Krukow.

Grom: Sokołowski – Kosel (70 Sokół), Lotek, Krośko, M. Muszyński, Sierpień, Chromik, Garbacik (83 Borysiuk), Zieliński (77 Bartczak), Wysokiński (46 Nurzyński), Olszewski.

Unia Żabików – Niwa Łomazy 4:0 (2:0)

Bramki: Księżopolski (8), Kot (30), Pieńko (54), Mazurek (86).

Żabików: Dąbkowski – Michalski, Księżpolski (68 Pliszka), Kępa, Niewęgłowski, Mitura, Pieńko (60 Zgrajka), Ptaszyński, Kot (64 Lecyk), Koczkodaj, Wołek (71 Mazurek).

Niwa: Kaczmarek – Staszczuk, Kukawski, Artymiuk (65 Niczyporuk), K. Maksymiuk, J. Bańkowski, Kozakiewicz, Łukaszuk, Borysiuk, P. Maksymiuk, Mroczkowski (80 T. Lewkowicz).

Orzeł Czemierniki – LZS Dobryń 2:1 (0:1)

Bramki: Piotrowski (63), Piotrowicz (87 z karnego) – Przybylski (45 + 2).

Czerwona kartka: Marcin Korneluk (Dobryń) w 86 min, za faul.

Orzeł: Bocian – Meksuła, Sosnowski, Kowalczyk (50 Trościańczyk), Mańko, Zazuwiak, Sobieszek, Dąbrowski (90 Krajanowski), Piotrowicz (90 Cholewa), Podsiadło (50 Zarzecki), Piotrowski.

Dobryń: Żmudziński – Selewoniuk (88 Szydło), Przybylski, Rudowski, Demczuk, Płandowski (87 Melaniuk), Mojs (25 Romaniuk), D. Samsoniuk, Konrad Mądry (70 Kamil Mądry), Korneluk, Rybaczuk.

Bizon Jeleniec – Dąb Dębowa Kłoda 3:2 (2:1)

Bramki: Kucharzak (5), M. Botwina (39), P. Rybka (65) – Jaroszkiewicz (10, 80).

Bizon: Rudnicki – K. Rybka, Sokołowski (46 Grzywacz), Kucharzak, Bącik, P. Rybka (70 Kabat), Jamborski, Osiak, Rosłoń, M. Botwina (90 D. Botwina), Goławski (73 Izdebski).

Dąb: Ciupak (75 Maciej Sawicki) – Weber, Supryn, A. Turowski (15 Uziak), Jaroszkiewicz, T. Tabeński, Daszyk, M. Turowski, Krasiński (60 Cholewa), Wójcik, G. Tebański (35 Wierzejski).

Kujawiak Stanin – Orlęta Łuków nie odbył się. Goście nie posiadali ważnych badań lekarskich

Użytkownik niezarejestrowany
Lubie napinke
Użytkownik niezarejestrowany
(12) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Gość
Gość (23 kwietnia 2017 o 18:38) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Chlopaczki widze ze juz chyba ciszej jestescie apropo Wisznic ;)
Rozwiń
Lubie napinke
Lubie napinke (18 kwietnia 2017 o 14:06) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
chłopakom  z Wisznic juz chyba palma odbiła:) wygraliscie z Łazami  co pojechali do was osłabieni mocno a juz cała lige straszycie haha jestem ciekawy co bedziecie mówili za dwa tygodnie jak najpierw Huragan was rozjedzie a pozniej Kąkolewnica:). Wiare i optymizm macie tylko ze jak narazie to opósciliscie ostatnie miejsce a nie zapominajcie ze najprawdopodobniej spadnie  trzy zespoły wiec daleka droga przed wami
Rozwiń
Gość
Gość (12 kwietnia 2017 o 14:02) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
HURAGAN pokaże Tytanowi miejsce w szeregu !!!!!!
Rozwiń
Gość
Gość (12 kwietnia 2017 o 13:45) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
........ do zobaczenia 18 czerwca o 18.00 Koniec.
Rozwiń
Gość
Gość (12 kwietnia 2017 o 13:22) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Tym co przyświeca piłkarzom z "Wisznic" napewno nie jest utrzymanie Tytana w okręgówce.
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (12)

Pozostałe informacje

BIALSKOPODLASKA KLASA OKRĘGOWA

WYNIKI KOLEJKI

13 KOLEJKA (11-12 listopada)
Huragan Międzyrzec - Bizon Jeleniec 4:0
LZS Dobryń - Niwa Łomazy 2:0
Orlęta Łuków - Tytan Wisznice 2:2
Unia Żabików - Lutnia Piszczac 1:2
Kujawiak Stanin - Olimpia Okrzeja 4:1
Grom Kąkolewnica - LKS Milanów 3:4
ŁKS Łazy - Unia Krzywda 4:2
Niwa Łomazy - LKS Milanów 1:2 (zaległy)

TABELA

1. Orlęta 13 35 43-9
2. Huragan 13 32 37-15
3. Grom 13 27 32-22
4. Lutnia 13 26 28-17
5. Unia Żabików 13 23 18-13
6. Łazy 13 21 33-30
7. Unia Krzyda 13 18 21-24
8. Milanów 13 17 30-37
9. Olimpia 13 15 21-38
10. Kujawiak 13 13 23-28
11. Tytan 13 12 18-23
12. Dobryń 13 10 20-33
13. Niwa 13 7 14-29
14. Bizon 13 6 16-36
Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!