BIALSKOPODLASKA KLASA OKRĘGOWA

Grom Kąkolewnica – Lutnia Piszczac 2:0. Grała bialska klasa okręgowa

Dodano: 20 sierpnia 2017, 20:36
Autor: grom

Rezerwowy 17-latek Dariusz Abramek strzelając dwa gole zapewnił Kujawiakowi Stanin zwycięstwo w meczu z Tytanem Wisznice. Podział punktów w spotkaniu Orląt Łuków z Huraganem Międzyrzec Podlaski

Bizon Jeleniec – LZS Dobryń 0:4 (0:2)

Bramki: Korneluk (4, 45), R. Andrzejuk (55), D. Samsoniuk (85 z karnego).

Bizon: Grzywacz – K. Rybka, Kąkol (68 Kabat), Kucharzak, Osiak, Jamborski, Olek (70 Gajda), Goławski (68 Izdebski), Szczygielski, M. Botwina, Rosłoń.

Dobryń: Żmudziński – Cydejko (80 Kamil Mądry), Rudowski, Demczuk, R. Andrzejuk, D. Samsoniuk, Oleksiuk (75 Bartoszuk), Selewoniuk, Płandowski (85 Warańczuk), Korneluk (75 Konrad Mądry), Romaniuk (55 B. Samsoniuk).

Orlęta Łuków – Huragan Międzyrzec Podlaski 2:2 (1:2)

Bramki: Soćko (40), Fortuna (90 + 5) – Łukanowski (26), Paczuski (29).

Czerwona kartka: Jakub Skrodziuk (Huragan) w 85 min, za drugą żółtą.

Orlęta: Wiśniewski – Machniak, Fortuna, Bulak, Wysokiński, Matuszewski, Olszewski, Wałachowski, Wierzchowski (65 Chojniak), Ebert (55 Kiryło), Soćko.

Huragan: Bierdziński – Góralski (78 Chudowolski), Czumer, Skorodziuk, Stalewski, Mielnik (80 A. Kwaśniewski), Mirończuk, Olszewski, H. Łukanowski, Wojtczuk (65 Jędruchniewicz), Paczuski (90 + 4 Kiryluk).

Unia Żabików – Niwa Łomazy 1:1 (0:1)

Bramki: Ptaszyński (78) – Mroczkowski (37).

Czerwona kartka: Piotr Maksymiuk (Niwa) w 85 min, za drugą żółtą.

Żabików: Dąbkowski – Struk, Mitura, Niewęgłowski, Pieńko, Ptaszyński, J. Wachnik (57 Zgrajka), Drygiel, Wołek (84 Kozieł), Koczkodaj, D. Pliszka (57 Frączek).

Niwa: Kaczmarek – T. Lewkowicz, Staszczuk, Chorąży, J. Bańkowski (88 Ł. Bańkowski), A. Jaroszuk, Kozakiewicz, Łukaszuk (83 Kucio), P. Maksymiuk, Mroczkowski (75 Tokarski), Polubiec.

Kujawiak Stanin – Tytan Wisznice 2:0 (0:0)

Bramki: Abramek (65, 75).

Kujawiak: Kiełczykowski – Osiak, M. Kazana, Gajownik, Adamiak, Goławski (60 Abramek), Chromiński (70 D. Gajda), Iskra, Skwarek (85 Kąkol), Pasik, Tronowski (80 Kwaśny).

Tytan: Nowachowicz – Mirończuk, K. Oniszczuk, Litwiniuk, Semeniuk, Gromysz, Kisiel, Rozwadowski, Jaworski (82 Różnowicz), Makaruk, Pastuszewski.

Grom Kąkolewnica – Lutnia Piszczac 2:0 (0:0)

Bramki: Sierpień (61), P. Muszyński (90 + 3).

Czerwona kartka: Mateusz Zaciura (Lutnia) w 80 min, za niesportowe zachowanie.

Grom: Dadasiewicz – Kosel, M. Muszyński, Sokół, Pękała, Zarzecki, Garbacik, Sierpień, Samociuk, P. Muszuński, Grochowski (46 Kanatek).

Lutnia: Kowalczuk – Kurowski (65 B. Kaliszuk), Borowik, Kacik, Mikocewicz, Artymiuk, T. Kaliszuk, Magier, Łukasiewicz, Zaciura, Wajszczuk (65 Narojek).

ŁKS Łazy – Olimpia Okrzeja 8:3 (4:1)

Bramki: Gryczka (12 z karnego, 52), Gałach (22, 75), Młynarczyk (11), Matuszewski (44), Kopeć (47), Przybysz (65) – Grzesiak (43, 77, 82).

Łazy: Krasuski – Janaszek, Goławski, Przybysz, Momot, Młynarczyk (85 Kłębowski), Matuszewski (80 Gaj), Gałach, Gryczka (70 Izdebski), Jaworski (60 Zabielski), Purzycki (46 Kopeć).

Olimpia: Olek – D. Pietrzak, D. Kryczka (70 M. Pietrzak), Sułkowski, Bakan, Pawlak, Mroczek, G. Kryczka, B. Pawłowski (80 Gajowy), M. Pawłowski (65 Janiszek), Grzesiak.

Unia Krzywda – LKS Milanów 3:3 (1:1)

Bramki: D. Nankiewicz (7), A. Białach (70), Mazur (90 + 2) – G. Romaniuk (37, 49), Puła (78).

Czerwona kartka: Grzegorz Filip (Krzywda) w 77 min, za drugą żółtą.

Krzywda: K. Białach – A. Białach, Młynarczyk (35 Łukasik), Sokół (55 Wesołowski), Chmiel, Piszcz (68 Cieślak), Kuś, D. Nankiewicz (58 Matacz), Kępka (68 Gajownik), Mazur, Filip.

Milanów: Grzywaczewski – Witkowski (60 Kremecalski), Magier, Jaszczuk, Czuryło, K. Romaniuk, Pawlak (70 Pieńkus), Trochunowicz (90 Łazaruk), Puła, Multan (75 Szypulski), G. Romaniuk

27 sierpnia: Milanów – Bizon * Olimpia – Krzywda * Lutnia – Łazy * Tytan – Grom * Niwa – Kujawiak * Huragan – Żabików * Dobryń – Orlęta.

(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

BIALSKOPODLASKA KLASA OKRĘGOWA

WYNIKI KOLEJKI

13 KOLEJKA (11-12 listopada)
Huragan Międzyrzec - Bizon Jeleniec 4:0
LZS Dobryń - Niwa Łomazy 2:0
Orlęta Łuków - Tytan Wisznice 2:2
Unia Żabików - Lutnia Piszczac 1:2
Kujawiak Stanin - Olimpia Okrzeja 4:1
Grom Kąkolewnica - LKS Milanów 3:4
ŁKS Łazy - Unia Krzywda 4:2
Niwa Łomazy - LKS Milanów 1:2 (zaległy)

TABELA

1. Orlęta 13 35 43-9
2. Huragan 13 32 37-15
3. Grom 13 27 32-22
4. Lutnia 13 26 28-17
5. Unia Żabików 13 23 18-13
6. Łazy 13 21 33-30
7. Unia Krzyda 13 18 21-24
8. Milanów 13 17 30-37
9. Olimpia 13 15 21-38
10. Kujawiak 13 13 23-28
11. Tytan 13 12 18-23
12. Dobryń 13 10 20-33
13. Niwa 13 7 14-29
14. Bizon 13 6 16-36
Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!