BIALSKOPODLASKA KLASA OKRĘGOWA

Kujawiak Stanin – Olimpia Okrzeja 4:1, wyniki bialskiej okręgówki

Dodano: 6 listopada 2017, 09:43

(fot. Natalia Czupryna)

Remis lidera z Łukowa z Tytanem Wisznie. Huragan Międzyrzec Podlaski pokonał pewnie Bizona Jeleniec. LKS AGROTEX Milanów wywiózł zwycięstwo z boiska Gromu Kąkolewnica

Na zakończenie pierwszej rundy zespół z Międzyrzeca może być zadowolony ze swojej postawy. – Rozegraliśmy bardzo dobre spotkanie, wygraliśmy pewnie i teraz cierpliwie będziemy czekać na wznowienie rozgrywek po zimowej przerwie. Nadal jesteśmy zainteresowani walką o końcowe zwycięstwo w naszej lidze – mówi Tadeusz Żechowski, kierownik Huraganu.

Huragan Międzyrzec Podlaski – Bizon Jeleniec 4:0 (2:0)

Bramki: Mielnik (6, 68), Wojtczuk (14), Łukanowski (47).

Czerwona kartka: Norbert Szczygielski (Bizon) w 79 min, za drugą żółtą.

Huragan: Broniewicz (46 Płodowski) – Czumer, Mielnik (70 R. Kwaśniewski), A. Kwaśniewski (65 Paczuski), Olszewski, Łukanowski, Wojtczuk (52 Grudziński), Jędruchniewicz (62 Tkaczuk), Stalewski, Chudowolski, Góralski.

Bizon: Grzywacz – K. Rybka, P. Rybka, Kucharzak (60 D. Botwina), Gajda, Goławski, Izdebski (70 Sokołowski), Jamborski, Szczygielski, Rosłoń, M. Botwina.

LZS Dobryń – Niwa Łomazy 2:0 (0:0)

Bramki: Biegajło (51, 85 z karnego).

Dobryń: Żmudziński – Rudowski, Demczuk, Selewoniuk, Cydejko, R. Andrzejuk (72 Płandowski), Korneluk, B. Samsoniuk (78 Romaniuk), Biegajło, Oleksiak (78 Strzelczyk), Panasiuk.

Niwa: Chomiuk – Bojarczuk, Staszczuk, Chorąży, A. Jaroszuk, Lewkowicz, Łukaszuk, Tokarski, Polubiec (65 Niczyporuk), Malewicz, Borysiuk.

Orlęta Łuków – Tytan Wisznice 2:2 (2:1)

Bramki: Matuszewski (5), Fortuna (14) – Rozwadowski (17), Gromysz (86).

Czerwona kartka: Sebastian Nowachowicz (Tytan) w 75 min, za faul.

Orlęta: Wiśniewski – Bulak, Machniak, Fortuna, Olszewski, Sowisz, Kierych, Matuszewski, Kiryło (75 Wałachowski), Szustek, Soćko (32 Wysokiński).

Tytan: Nowachowicz – Różnowicz, Iwaszko, K. Oniszczuk, Rozwadowski, Semeniuk (87 Przepiórka), Gromysz, Kowalewski, Trębicki, Pastuszewski, Makaruk.

Unia Żabików – Lutnia Piszczac 1:2 (0:1)

Bramki: Koczkodaj (58) – Borowik (10), Mikocewicz (55).

Czerwona kartka: Piotr Mitura (Żabików) po zakończeniu meczu, za niesportowe zachowanie.

Żabików: Dąbkowski – Michalski (56 Pieńko), Księżopolski, Palica, Niewęgłowski, Kozłowski (68 Włoszek), Kępa (46 Mitura), Struk, Drygiel (84 Zgrajka), Koczkodaj, Ptaszyński.

Lutnia: Kijora – Szyszkiwicz (80 Kurowski), Kacik, Celiński, Borowik, Mikocewicz (90 Kasprowicz) T. Kaliszuk, B. Kaliszuk, Łukasiewicz (85 Wajszczuk), Magier, N. Korzeniewski (75 Narojek).

Kujawiak Stanin – Olimpia Okrzeja 4:1 (2:1)

Bramki: A. Sobiech (27, 75), Kwaśny (35), Kazana (90 +2 ) – M. Pawłowski (37).

Kujawiak: Kiełczykowski – Adamiak (75 Maciej Skwarek), Kazana, A. Gajownik, A. Sobiech (88 M. Gajownik), Kwaśny, Iskra, K. Paśnik, Kąkol (83 Abramek), Tronowski (52 Chromiński), Michał Skwarek.

Olimpia: Olek – J. Mroczek, Sopyła, D. Kryczka, K. Pawlak, Bakan, Grzesiak (60 B. Pawłowski), B. Mroczek, Zbucki (85 Janiszek), M. Pawłowski, Ambroziak (60 D. Pietrzak).

Grom Kąkolewnica – LKS AGROTEX Milanów 3:4 (0:2)

Bramki: M. Muszyński (50, 79), Kanatek (87) – M. Puła (35, 41, 67), G. Romaniuk (55 z karnego).

Czerwona kartka: G. Romaniuk (Milanów) w 85 min, za drugą żółtą.

Grom: Karpiński – Kosel, Krośko, Kozieł, Chromik (22 Grochowski), Garbacik, Sokół (60 Zieliński), Zarzecki (86 Karaś), Sierpień, M. Muszyński, Kanatek.

Milanów: Grzywaczewski – Szypulski, Jaszczuk, D. Puła, K. Romaniuk, Łotys (12 Pajdosz), Pawlak (81 Trochunowicz), Pieńkus (90 Witkowski), M. Puła, Magier (75 Niewiadomski), G. Romaniuk.

ŁKS Łazy – Unia Krzywda 4:2 (1:1)

Bramki: Jaworski (17), Kopeć (49, 59), Purzycki (69) – Chmiel (30), A. Białach (90 + 3 z karnego).

Łazy: Sych (85 Borkowski) – Goławski, Janaszek, Ebert, Momot (75 Szymczak), Matuszewski (65 Gryczka), Jaworski (85 Klębowski), Gałach, R. Izdebski, Purzycki (80 Zabielski), Kopeć.

Krzywda: Dadasiewicz – A. Białach, Filip, Łukasik (75 M. Izdebski), Gajownik, Chmiel, Piszcz, Cieślak, Kępka (46 K. Nankiewicz), Młynarczyk (70 Garbacik), Sokół.

(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

BIALSKOPODLASKA KLASA OKRĘGOWA

WYNIKI KOLEJKI

13 KOLEJKA (11-12 listopada)
Huragan Międzyrzec - Bizon Jeleniec 4:0
LZS Dobryń - Niwa Łomazy 2:0
Orlęta Łuków - Tytan Wisznice 2:2
Unia Żabików - Lutnia Piszczac 1:2
Kujawiak Stanin - Olimpia Okrzeja 4:1
Grom Kąkolewnica - LKS Milanów 3:4
ŁKS Łazy - Unia Krzywda 4:2
Niwa Łomazy - LKS Milanów 1:2 (zaległy)

TABELA

1. Orlęta 13 35 43-9
2. Huragan 13 32 37-15
3. Grom 13 27 32-22
4. Lutnia 13 26 28-17
5. Unia Żabików 13 23 18-13
6. Łazy 13 21 33-30
7. Unia Krzyda 13 18 21-24
8. Milanów 13 17 30-37
9. Olimpia 13 15 21-38
10. Kujawiak 13 13 23-28
11. Tytan 13 12 18-23
12. Dobryń 13 10 20-33
13. Niwa 13 7 14-29
14. Bizon 13 6 16-36
Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!