BIALSKOPODLASKA KLASA OKRĘGOWA

LZS Dobryń – LKS AGROTEX Milanów 4:3. Grała bialska klasa okręgowa


(fot. stal.krasnik.pl)

Sebastian Koczkodaj strzelił trzy gole w wygranym 5:2 spotkaniu Unii Żabików z ŁKS Łazy. Orlęta Łuków wywalczyły ósmy komplet punktów w sezonie. Bizon Jeleniec nadal z zerem na koncie

Niwa Łomazy – Lutnia Piszczac 0:0

Czerwona kartka: Kamil Tokarski (Niwa) w 25 min, za drugą żółtą.

Niwa: Kaczmarek – Staszczuk, Niczypioruk, Chorąży, A. Jaroszuk (80 K. Maksymiuk), Lewkowicz, Kozakiewicz, P. Maksymiuk, Polubiec (82 Malewicz), Tokarski, Borysiuk.

Lutnia: Kijora – Kurowski, Kacik, Szyszkiewicz, Mikocewicz, Magier, Artymiuk, Łukasiewicz (60 Rorkusewicz), Korzeniewski (70 Wajszczuk), Kasprowicz (46 Bołtowicz), Zaciura.

Tytan Wisznice – Bizon Jeleniec 3:2 (1:2)

Bramki: Semeniuk (16), Makaruk (51, 65) – Kmieć (31, 33).

Tytan: Nowachowicz – Pastuszewski, Iwaszko (60 Jaworski), K. Oniszczuk, Litwiniuk, Semeniuk, Kowalewski, Rozwadowski, Kupszta (60 Trębicki), Gromysz, Makaruk.

Bizon: Grzywacz – K. Rybka, P. Rybka (75 Powalski), Kucharzak, Goławski, Gajda, Kmieć (80 Sokołowski), Szczygielski, Rosłoń, Chudzyński, M. Botwina.

Rozegraliśmy bardzo dobre spotkanie. Mogliśmy wygrać wyżej, dwa razy trafiliśmy w słupek, raz w poprzeczkę – mówi kierownik Huraganu Tadeusz Żechowski.

Huragan Międzyrzec Podlaski – Olimpia Okrzeja 5:0 (2:0)

Bramki: Czumer (7), Wojtczuk (8), A. Kwaśniewski (53), Stalewski (75), Mielnik (90).

Huragan: Broniewicz – Stalewski, Mirończuk, F. Kwaśniewski (61 Jędruchniewicz), Góralski (76 Tkaczuk), Czumer, Grudziński (70 Skrodziuk), A. Kwaśniewski (57 Mielnik), Łukanowski, Chodowolski, Wojtczuk (54 R. Kwaśniewski).

Olimpia: N. Pawlak – J. Mroczek, D. Pietrzak, D. Kryczka, K. Pawlak, Bakan (65 G. Kryczka), Grzesiak, B. Mroczek, Zbucki (55 Janiszek), M. Pawłowski, Ambroziak.

LZS Dobryń – LKS AGROTEX Milanów 4:3 (2:0)

Bramki: Korneluk (9), R. Andrzejuk (27, 57), Panasiuk (49) – G. Romaniuk (65, 70 z karnego), Trochunowicz (75).

Dobryń: T. Andrzejuk – Selewoniuk, Warańczuk, Rudowski, Demczuk, Panasiuk, Płandowski (65 Buch), Korneluk, B. Samsoniuk (85 Cydejko), Bartoszuk (60 Tymiński), R. Andrzejuk.

Milanów: Karolczuk – Szypulski (65 Prudaczuk), Jaszczuk, Kremecalski, D. Puła (55 Pajdosz), Trochunowicz, Pieńkus, Pawlak, M. Puła, Łotys (70 Kucyk), G. Romaniuk.

Orlęta Łuków – Unia Krzywda 4:0 (1:0)

Bramki: Kierach (14 z karengo), Kiryło (66), Szustek (83), Fortuna (90 + 4 z karnego).

Czerwona kartka: Grzegorz Filip (Krzywda) w 90 min, za drugą żółtą.

Orlęta: Wojtaszak – Machniak (46 Wysokiński), Bulak, Olszewski, Ozygała (55 Matuszewski), Kierych, Sowisz, Ebert (82 Fortuna), Kiryło, Wałachowski (68 Szustek), Soćko (75 Wierzchowski).

Krzywda: Dadasiewicz – Młynarczyk (46 A. Białach), Filip, Łukasik, Wesołowski (55 K. Białach), Kuś, Chmiel (70 Garbacik), Cieślak (46 Matacz), Mazur, Kępka (80 Tomasik).

Od 35 minuty goście grali w osłabieniu, poważnie wyglądającego urazu kolana nabawił się Hubert Przybysz.

Unia Żabików – ŁKS Łazy 5:2 (1:1)

Bramki: Koczkodaj (25, 62, 75), Włoszek (63), Księżpolski (71 z karnego) – Klębowski (22), Matuszewski (87).

Żabików: Dąbkowski (83 Sposób) – Pieńko (52 Michalski), Księżpolski, Kępa, Niewęgłowski, Drygiel, Wołek (61 Frączek), Koczkodaj,

Struk (61 Mitura), Włoszek (73 Anyszek), Ptaszyński.

Łazy: Krasuski – Goławski, Przybysz, Momot, Szymczak, Gałach, Matuszewski, Jaworski, Klębowski, Sych, Gryczka.

Kujawiak Stanin – Grom Kąkolewnica 2:3 (1:3)

Bramki: Iskra (25), Tronowski (70) – P. Muszyński (31, 38), Zarzecki (42).

Kujawiak: Kiełczykowski – A. Sobiech (75 Gajownik), Kazana, Szlaski, Kwaśny, Chromiński (66 Tronowski), Iskra, Skwarek, M. Sobiech, Pasik, Abramek (60 Kąkol).

Grom: Karpiński – Kosel, Krośko, Sokół (75 Zieliński), M. Muszyński, Kozieł, Chromik, Zarzecki (89 Dadasiewicz), Kanatek (46 Grochowski), Pękała, P. Muszyński.

(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

BIALSKOPODLASKA KLASA OKRĘGOWA

WYNIKI KOLEJKI

9 KOLEJKA (8 października)
Tytan Wisznice - Bizon Jeleniec 3:2
Niwa Łomazy - Lutnia Piszczac 0:0
Huragan Międzyrzec - Olimpia Okrzeja 5:0
LZS Dobryń - LKS Milanów 4:3
Orlęta Łuków - Unia Krzywda 4:0
Unia Żabików - ŁKS Łazy 5:2
Kujawiak Stanin - Grom Kąkolewnica 2:3

TABELA

1. Orlęta 9 25 29-5
2. Grom 9 21 24-14
3. Huragan 9 20 25-11
4. Lutnia 9 20 21-11
5. Unia Żabików 9 17 12-7
6. Unia Krzyda 9 15 15-16
7. Łazy 9 12 24-25
8. Kujawiak 9 10 18-19
9. Olimpia 9 9 16-28
10. Milanów 8 8 18-24
11. Tytan 9 7 11-17
12. Dobryń 9 7 15-24
13. Niwa 8 6 8-15
14. Bizon 9 0 8-23
Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!