BIALSKOPODLASKA KLASA OKRĘGOWA

Sokół - Dąb 1:0. Wyniki bialskopodlaskiej klasy okręgowej

Dodano: 8 maja 2017, 07:52
Autor: (grom)

Dąb Dębowa Kłoda (biało-czarne stroje)
Dąb Dębowa Kłoda (biało-czarne stroje) (fot. Agnieszka Cholewa)

Tytan Wisznice kontynuuje zwycięską serię. Grom Kąkolewnica pokonał ŁKS Łazy 3:2. Sokół Adamów lepszy od Dębu Dębowa Kłoda.

W Adamowie Sokół ograł Dąb Dębowa Kłoda, a jedyny gol padł na 20 minut przed końcem zawodów.

Sokół Adamów – Dąb Dębowa Kłoda 1:0 (0:0)

Bramka: Lipiec (72).

Sokół: M. Dzido – Mućka, K. Nowicki, Lipiec, Łukasik, Borkowski, Rostek, Sokołowski, Bogucki (70 Mateusz Baran), Wasiliow, Facon (50 Cąkała).

Dąb: Maciej Sawicki – Uziak, Wierzejski, A. Turowski, T. Tabeński, Marcin Sawicki, Daszczyk, Wójcik (10 Zacharczuk), Majewski, Krasiński, M. Turowski (70 Jaroszkiewicz).

W środę walczący o utrzymanie zespół z Wisznic rozgromił na wyjeździe Niwę Łomazy 6:1, w niedzielę pokonał na swoim terenie LZS Dobryń 2:0. Od czasu przybycia do Tytana trenera Jana Jakubca, czyli od zimowej przerwy rozgrywkach, zespół odniósł pięć zwycięstw i doznał dwóch porażek.

– Powoli obudowujemy Tytana. Cały czas trzeba budować w drużynie wiarę, że potrafi wygrać z każdym przeciwnikiem, co już w rundzie wiosennej udowodniliśmy – mówi trener Jan Jakubiec.

Tytan Wisznice – LZS Dobryń 2:0 (1:0)

Bramki: Makaruk (4), Semeniuk (66).

Tytan: Broniewicz – M. Koiś (70 H. Liwiniuk), K. Oniszczuk, Zaborniak, Polubiec, D. Litwiniuk (70 Przepiórka), Gromysz, H. Kopiś, Szyszłow (60 Semeniuk), Jaworski (40 Trębicki), Makarauk.

Dobryń: Żmudziński – Selewoniuk, Przybylski, Demczuk (70 Maraszczuk), Szydło (60 Kamil Mądry), Płandowski, D. Samsoniuk, Konrad Mądry (70 Charytoniuk), Biegajło, Korneluk, Rybaczuk.

Grom Kąkolewnica – ŁKS Łazy 3:2 (2:1)

Bramki: P. Muszyński (26), Samociuk (28), Olszewski (75) – Gryczka (24), Szaniawski (69).

Czerwona kartka: Michał Gryczka (Łazy) w 81 min, za drugą żółtą.

Grom: Sokołowski – M. Muszyński, Lotek, Krośko, Zieliński, Siepień (80 Kosel), Nurzyński (46 Chromik), Olszewski, Kanatek (70 Garbacik), P. Muszyński, Samociuk (90 Wysokiński).

Łazy: Sych – Goławski, Janaszek, Momot, Szymczak, Gryczka, Izdebski, Okoń, Szaniawski, Purzycki, Uziębło.

Przekonujące zwycięstwo odniósł Huragan Międzyrzec Podlaski. Gospodarze rozbili Niwę Łomazy 6:1. – Byliśmy o klasę lepsi – podsumował Tadeusz Żechowski, kierownik Huraganu.

Huragan Międzyrzec Podlaski – Niwa Łomazy 6:1 (2:0)

Bramki: Olszewski (11 z karnego), Paczuski (15, 58), Jakowlenka (47, 55), Kiryluk (75) – P. Maksymiuk (68).

Huragan: Płudowski – Mirończuk (55 Korniluk), Skrodziuk, Góralski, F. Kwaśniewski (70 Kiryluk), Olszewski, Korgol, A. Kwaśniewski (67 Golec), Łukanowski, Jakowlenka, Paczuski (59 Wojtczuk).

Niwa: Kaczmarek – Staszczuk, K. Maksymiuk (72 Fuks), Chorąży, T. Lewkowicz, Kozakiewicz, J. Bańkowski, Łukaszuk (55 Niczyporuk), Bojarczuk, P. Maksymiuk, Malewicz (46 Borysiuk).

Dwernicki Stoczek Łukowski – Orlęta Łuków 3:3 (1:2)

Bramki: Osiak (38), M. Miszta (70 z karnego), Wypych (75) – Wysokiński (15, 32), Szustek (60).

W 34 min Przemysław Ozygała (Dwernicki) nie wykorzystał rzutu karnego (obronił bramkarz Orląt).

Czerwona kartka: Jakub Bulak (Orlęta) w 72 min, za drugą żółtą.

Dwernicki: B. Miszta – Kosut, Moreń, Sierociuk, K. Soszka (46 Bogusz), B. Kozłowski (64 Ślązak), Ozygała, Śledź, Wasilewski (46 Wypych), Osiak, M. Miszta.

Orlęta: Bednarski – Czernic, Bulak, Machniak, Ebert, Kierych, Sierpiński (79 Gałach), Szustek (85 Zdanikowski), Kiryło, Wołoszka (60 Wałachowski), Wysokiński.

Unia Żabików – Kujawiak Stanin 3:3 (1:2)

Bramki: Księżopolski (13), Pieńko (71), Koczkodaj (74) – Skwarek (2,7), S. Matuszewski (90 + 4).

Żabików: Dąbkowski – Michalski, Księżopolski, Palica, Niewęgłowski, Kępa, Lecyk (62 Pieńko), Kot (76 Zgrajka), Koczkodaj, Wołek (62 Gmur), Mitura.

Kujawiak: Kozakowski (46 Kiełczykowski) – Osiak (70 Abramek), Szlaski, Kacik (80 P. Pasik), Adamiak, Skwarek, Ł. Matuszewski (75 M. Kazana), Iskra, Kwaśny, K. Pasik, S. Matuszewski.

Orzeł Czemierniki – Bizon Jeleniec 4:2 (3:1)

Bramki: Piotrowicz (4 z karnego, 45), Kaliński (15), Trościańczyk (63) – Jamborski (42), Botwina (75).

Orzeł: Bocian – Meksuła, Sosnowski, Kowalczyk, Mańko, Zazuwiak, Sobieszek, Trościańczyk (90 Krajanowski), Piotrowicz (68 Podsiadło), Piotrowski (80 Masłowski), Kaliński (58 Żuk).

Bizon: Grzywacz – K. Rybka, Kucharzak, Bącik, P. Rybka, Kmieć, Botwina, Sokołowski (46 Rosłoń), Jamborski, Osiak, Goławski (60 Kabat).

Użytkownik niezarejestrowany
(1) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Gość
Gość (8 maja 2017 o 08:20) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Brawo Tytan , brawo trener !!!!!!!!!!
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (1)

Pozostałe informacje

BIALSKOPODLASKA KLASA OKRĘGOWA

WYNIKI KOLEJKI

13 KOLEJKA (11-12 listopada)
Huragan Międzyrzec - Bizon Jeleniec 4:0
LZS Dobryń - Niwa Łomazy 2:0
Orlęta Łuków - Tytan Wisznice 2:2
Unia Żabików - Lutnia Piszczac 1:2
Kujawiak Stanin - Olimpia Okrzeja 4:1
Grom Kąkolewnica - LKS Milanów 3:4
ŁKS Łazy - Unia Krzywda 4:2
Niwa Łomazy - LKS Milanów 1:2 (zaległy)

TABELA

1. Orlęta 13 35 43-9
2. Huragan 13 32 37-15
3. Grom 13 27 32-22
4. Lutnia 13 26 28-17
5. Unia Żabików 13 23 18-13
6. Łazy 13 21 33-30
7. Unia Krzyda 13 18 21-24
8. Milanów 13 17 30-37
9. Olimpia 13 15 21-38
10. Kujawiak 13 13 23-28
11. Tytan 13 12 18-23
12. Dobryń 13 10 20-33
13. Niwa 13 7 14-29
14. Bizon 13 6 16-36
Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!