Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

CHEŁMSKA KLASA OKRĘGOWA

10 listopada 2017 r.
8:01

Unia Białopole pierwsza na półmetku rozgrywek

Autor: Zdjęcie autora grom
3 8 A A

Bez względu na wynik zaległego meczu Startu Krasnystaw z Hetmanem Żółkiewka Unia Białopola pozostanie na pierwszym miejscu aż do rundy rewanżowej

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Rozstrzygnięcie po serii 13 kolejek przyjęto w klubie z radością. – To bardzo miłe zaskoczenie – przyznaje Jan Ostrowski, prezes Unii. – Od czasu, kiedy sięgam pamięcią, nasz zespół na półmetku nie przewodził stawce. Wiedząc jakim składem dysponujemy interesowało nas najwyżej miejsce w górnej piątce tabeli. Tymczasem – 33 punkty, 11 zwycięstw i dwie porażki złożyły się na tytuł mistrza jesieni. Ciekawostką jest brak remisu.

Pod okiem trenera Waldemara Koguta Unia rozprawiła się w drużynami, które przed sezonem typowane były do grona faworytów, m.in. Spartą Rejowiec Fabryczny i Hetmanem Żółkiewka. Jedyne sześć punktów potraciła w starciach ze Startem Krasnystaw i Bratem Siennica Nadolna.

Szkoleniowiec ma komfort pracy, w wakacje dołączyli Konrad Omelko, doświadczeni Seweryn Pietruszka (38 lat), Sławomir Leśnicki (36 lat) i Szymon Welter (37 lat). Bramki strzegli Tomasz Wikło (32 lata) i Łukasz Kozłowski (33 lata). – Kręgosłup zespołu stanowili piłkarze ograni. Dołączyła do nich młodzież i mamy ciekawy wynik. Nie możemy też zapomnieć o Sebastianie Kogucie, to człowiek orkiestra. Zagra na każdej pozycji. Na pochwałę zasłużyli wszyscy: zespół, trener, samorząd i wszyscy, którzy są związani z Unią Białopole – mówi prezes.

W klubie bardzo realnie podchodzą jednak do planów na przyszłość. – Do awansu do IV ligi jeszcze daleka droga. Najpierw wygrajmy rozgrywki. Jeśli tak będzie, mamy obietnicę samorządu i sponsorów, że nie zostaniemy sami. Zadaniem numer jeden jest wzmocnienie zespołu jeszcze przed rundą rewanżową. Na każdej pozycji potrzebny jest wartościowy zawodnik – zapowiada Ostrowski.

Komentarze 8

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 10 listopada 2017 o 15:05
Oczywiście że się będziemy mobilizować ! tylko że wtedy Starcik znowu będzie na koniec sezonu szlochał i straszył pismami do Bońka jak kilku punktów do awansu zabraknie
Avatar
POCAŁUJCIE NAS WSZYSCY W PĘDZEL / 10 listopada 2017 o 13:31
WIEŚNIAKI ZE WSZYSTKICH KLUBÓW V LIGI CHEŁMSKIEJ - ŁĄCZCIE SIĘ I MOBILIZUJCIE NA START !!!! A TY STARCIE UCIEKAJ Z TEJ LIGI PEŁNEJ WIEŚNIACKIEGO ZAPARCIA NA ZASADZIE: MOŻEMY PRZEGRAĆ ZE WSZYSTKIMI ALE ZE STARTEM BĘDZIEMY JAJAMI TRZEĆ O MURAWĘ, ABY URWAĆ IM CHOCIAŻ PUNKT. 
Avatar
Gość / 10 listopada 2017 o 12:03
dokładnie wam nie wolno zatrudniać ruskich w zespole bo jeszcze możecie przez to lepiej grać ale my w Starcie to możemy i 11 mieć obcokrajowców bo u nas są Chmielaki i Cersanit !!! hi hi hi
Avatar
Gość / 10 listopada 2017 o 11:58
tym wpisem o smowolnej lidze i pisaniu pism pacjent z Krasnegostawu chyba na dobre zmotywował kibiców naszej V ligi to dalszego wyśmiewania hipokryzji Startu
Avatar
Gość / 10 listopada 2017 o 10:30
ha ha walczyć o lepszą piłkę pisać pisma itd.itp. a sami zatrudniliście dwóch zawodników z ukrainy !! czy na siebie teraz napiszecie ?!! ha ha ha takie wpisy właśnie nas motywują żeby wyśmiewać start na każdym kroku a zawodników do specjalnej mobilizacji na mecz ze startem
Avatar
amber / 10 listopada 2017 o 09:37
Start nie awansuje jeszcze przez kilka lat. Wiem co mówię.
Avatar
Gość / 10 listopada 2017 o 08:48
Nie martw się p o j e b i e Start trzyma rękę na pulsie. Nic nam nie umknie. W takiej samowolnej lidze i samowolnym okręgowym związku trzeba tak robić i pisać pisma. Takie pisanie na nas i ubliżanie nam sprawia nam tylko przyjemność, że widzicie nasze starania o lepsze jutro piłki w naszym okręgu.
Avatar
Gość / 10 listopada 2017 o 08:25
Czy Start Krasnystaw już doniósł do PZPN-U na zespół Unii że zajął pierwsze miejsce po rundzie jesiennej ?????
Avatar
Gość / 10 listopada 2017 o 15:05
Oczywiście że się będziemy mobilizować ! tylko że wtedy Starcik znowu będzie na koniec sezonu szlochał i straszył pismami do Bońka jak kilku punktów do awansu zabraknie
Avatar
POCAŁUJCIE NAS WSZYSCY W PĘDZEL / 10 listopada 2017 o 13:31
WIEŚNIAKI ZE WSZYSTKICH KLUBÓW V LIGI CHEŁMSKIEJ - ŁĄCZCIE SIĘ I MOBILIZUJCIE NA START !!!! A TY STARCIE UCIEKAJ Z TEJ LIGI PEŁNEJ WIEŚNIACKIEGO ZAPARCIA NA ZASADZIE: MOŻEMY PRZEGRAĆ ZE WSZYSTKIMI ALE ZE STARTEM BĘDZIEMY JAJAMI TRZEĆ O MURAWĘ, ABY URWAĆ IM CHOCIAŻ PUNKT. 
Avatar
Gość / 10 listopada 2017 o 12:03
dokładnie wam nie wolno zatrudniać ruskich w zespole bo jeszcze możecie przez to lepiej grać ale my w Starcie to możemy i 11 mieć obcokrajowców bo u nas są Chmielaki i Cersanit !!! hi hi hi
Avatar
Gość / 10 listopada 2017 o 11:58
tym wpisem o smowolnej lidze i pisaniu pism pacjent z Krasnegostawu chyba na dobre zmotywował kibiców naszej V ligi to dalszego wyśmiewania hipokryzji Startu
Avatar
Gość / 10 listopada 2017 o 10:30
ha ha walczyć o lepszą piłkę pisać pisma itd.itp. a sami zatrudniliście dwóch zawodników z ukrainy !! czy na siebie teraz napiszecie ?!! ha ha ha takie wpisy właśnie nas motywują żeby wyśmiewać start na każdym kroku a zawodników do specjalnej mobilizacji na mecz ze startem
Avatar
amber / 10 listopada 2017 o 09:37
Start nie awansuje jeszcze przez kilka lat. Wiem co mówię.
Avatar
Gość / 10 listopada 2017 o 08:48
Nie martw się p o j e b i e Start trzyma rękę na pulsie. Nic nam nie umknie. W takiej samowolnej lidze i samowolnym okręgowym związku trzeba tak robić i pisać pisma. Takie pisanie na nas i ubliżanie nam sprawia nam tylko przyjemność, że widzicie nasze starania o lepsze jutro piłki w naszym okręgu.
Avatar
Gość / 10 listopada 2017 o 08:25
Czy Start Krasnystaw już doniósł do PZPN-U na zespół Unii że zajął pierwsze miejsce po rundzie jesiennej ?????
Zobacz wszystkie komentarze 8

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Grzegorz Bronowicki o meczu z Senegalem: Robert to wielki gracz, ale sam nic nie zrobi

Grzegorz Bronowicki o meczu z Senegalem: Robert to wielki gracz, ale sam nic nie zrobi 0 0

ROZMOWA Z Grzegorzem Bronowickim, byłym reprezentantem Polski

KS Drzewce - LKS Stróża 0:1. Stróża bliższa gry w okręgówce

KS Drzewce - LKS Stróża 0:1. Stróża bliższa gry w okręgówce 0 0

Lubelska klasa okręgowa Ponad 200 kibiców oglądało w Drzewcach pierwszy mecz barażowy. W starciu dwóch wicemistrzów klasy A lepszy okazał się LKS Stróża

Zmiany w parafiach archidiecezji lubelskiej

Zmiany w parafiach archidiecezji lubelskiej 0 1

Zmiany w lubelskich parafiach ogłosił w środę metropolita lubelski abp. Stanisław Budzik

Lublin: Przez miesiąc mieszkał ze zwłokami dziewczyny. "Był grzeczny, dbał o wszystko"
film

Lublin: Przez miesiąc mieszkał ze zwłokami dziewczyny. "Był grzeczny, dbał o wszystko" 0 1

– Artur powiedział mi, że się zakochał. Chciał ułożyć sobie z nią życie – opowiadał w środę przed sądem krewny Artura S. 47-latek odpowiada przed sądem za uduszenie swojej dziewczyny. Przez miesiąc mieszkał z jej zwłokami ukrytymi w wersalce

Psy w Ogrodzie Saskim w Lublinie? Jest ostateczny wyrok sądu!

Psy w Ogrodzie Saskim w Lublinie? Jest ostateczny wyrok sądu! 0 4

Unieważniony został zakaz wprowadzania psów do Ogrodu Saskiego. Taki wyrok wydał w środę Naczelny Sąd Administracyjny. Uznał, że radni nie mieli prawa zabronić spacerów z psem po zabytkowym parku. To koniec czteroletniego sporu między władzami Lublina a dwoma mieszkańcami miasta

Lublin: Kręcą spot reklamowy, potrzebują statystów [zdjęcia]
galeria

Lublin: Kręcą spot reklamowy, potrzebują statystów [zdjęcia] 0 0

Na Wydziale Artystycznym UMCS rozpoczęły się prace przy nowym filmie promocyjnym uczelni. Do zdjęć potrzeba kilkudziesięciu statystów

MUNDIAL 2018. Urugwaj – Arabia Saudyjska 1:0. Ekonomiczne zwycięstwo

MUNDIAL 2018. Urugwaj – Arabia Saudyjska 1:0. Ekonomiczne zwycięstwo 0 0

MUNDIAL 2018 Urugwaj pokonał 1:0 Arabię Saudyjską i obok Rosji wywalczył awans do 1/8 finału. O tym która z drużyn zajmie pierwsze miejsce w grupie A zadecyduje bezpośredni mecz pomiędzy gospodarzami, a zespołem z Ameryki Południowej

MPK Lublin chce sprzedać autobus. Rozbity w wypadku w centrum Lublina
galeria

MPK Lublin chce sprzedać autobus. Rozbity w wypadku w centrum Lublina 4 8

Na sprzedaż trafił miejski autobus rozbity w kwietniu w głośnym wypadku na ul. Narutowicza. Jelcz nie nadaje się do jazdy, ma zatrzymany dowód rejestracyjny, ale spółka liczy na to, że znajdzie kupca. Pojazd ma 1,3 mln km przebiegu.

Policjant zatrzymał do kontroli policjanta. Zabrał mu prawo jazdy

Policjant zatrzymał do kontroli policjanta. Zabrał mu prawo jazdy 58 13

Do nietypowej interwencji policji doszło w powiecie łukowskim, gdzie policjant z nieoznakowanego radiowozu, zatrzymał inny nieoznakowany radiowóz

Kolejne ruchy kadrowe w Motorze, Dzięgielewski w Wigrach?

Kolejne ruchy kadrowe w Motorze, Dzięgielewski w Wigrach? 5 0

W środę umowy z lubelskim klubem podpisało dwóch kolejnych młodych zawodników. To Jakub Buczek i Rafał Dobrzyński, którzy w rundzie wiosennej debiutowali w III lidze. Wiadomo już także, że do ekipy żółto-biało-niebieskich po wypożyczeniu wraca Michał Paluch

Kanada zalegalizowała marihuanę

Kanada zalegalizowała marihuanę 0 1

Kanadyjski parlament zalegalizował rekreacyjne używanie marihuany. Obywatele Kanady będą mogli posadzić sobie w domu do czterech krzaczków

Kino plenerowe w Kazimierzu Dolnym
22 czerwca 2018, 21:15

Kino plenerowe w Kazimierzu Dolnym 0 0

Restauracja Stara Łaźnia w Kazimierzu Dolnym (ul. Senatorska 21) zaprasza na kolejną odsłonę kina plenerowego. W piątek, 22 czerwca ok. godz. 21.15 zobaczymy film Uwikłanie, z kolei dzień później o tej samej porze kultowe Kochaj albo rzuć.

Wakacje. Załatw formalności przez internet. Zaoszczędzisz sporo czasu

Wakacje. Załatw formalności przez internet. Zaoszczędzisz sporo czasu 0 0

Resort cyfryzacji zachęca do załatwiania spraw urzędowych online. To pomoże m.in. zaoszczędzić czas przed wyjazdem na urlop. 

MUNDIAL 2018. Portugalia – Maroko 1:0. Ronaldo zrobił różnicę

MUNDIAL 2018. Portugalia – Maroko 1:0. Ronaldo zrobił różnicę 1 0

MUNDIAL 2018 W meczu o wszystko zespół z Afryki przegrał z Portugalią 0:1 po golu niezawodnego Cristiano Ronaldo. Lwy Atlasu miały więcej sytuacji od rywali, ale byli nieskuteczni i po trzech meczach grupowych zawodnicy Herve Renarda wrócą do domów

Urodziny Teatru Osterwy. Można rezerwować miejsca
23 czerwca 2018, 10:00

Urodziny Teatru Osterwy. Można rezerwować miejsca 0 0

Teatr dramatyczny zaprasza w sobotę do wspólnego świętowania 133. rocznicy urodzin swojego patrona, Juliusza Osterwy. Trwa rezerwacja miejsc i dystrybucja wejściówek.

CHEŁMSKA KLASA OKRĘGOWA
21 KOLEJKA

Wyniki:

Unia Rejowiec - Hetman Żółkiewka 0:0
Spółdzielca Siedliszcze - Frassati Fajsławice 1:2
Ogniwo Wierzbica - Start Krasnystaw 0:3
Granica Dorohusk - Ruch Izbica 2:2
Unia Białopole - Tatran Kraśniczyn 3:2
Hutnik Ruda Huta - Cukrownik Brat 1:4
Orzeł Srebrzyszcze - Sparta Rejowiec 1:0

Tabela:

1. Brat 21 53 84-33
2. Unia Białopole 21 49 68-33
3. Start 21 48 89-23
4. Sparta 21 37 57-37
5. Frassati 21 33 64-49
6. Unia Rejowiec 21 31 44-49
7. Hetman 21 31 43-43
8. Ruch 21 30 62-51
9. Ogniwo 21 27 37-43
10. Granica 21 22 33-56
11. Spółdzielca 21 21 39-56
12. Orzeł 21 21 36-72
13. Tatran 21 19 38-61
14. Hutnik 21 2 31-119

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!
 
Uwaga czytelniku!
Nie teraz Przeczytaj i wyraź zgodę

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych.

Rozumiem

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.