Górnik Łęczna - Wigry 0:1, pokazali nowe koszulki

Dodano: 11 lipca 2015, 18:06
Autor: (micbec)

Piłkarze Górnika Łęczna w ostatnim letnim sparingu przegrali na własnym boisku z pierwszoligowymi Wigrami Suwałki 0:1. Jedyną bramkę meczu strzelił po przerwie Artur Bogusz.

Dla zielono-czarnych miała być to próba generalna przed nowym sezonem, ale nie wypadła udanie. Górnik był co prawda lepszym zespołem od pierwszoligowych Wigier, ale nie na tyle, żeby pokonać niżej notowanego rywala. Na początku drugiej połowy dokładnym strzałem popisał się Artur Bogusz i Sergiusz Prusak musiał wyciągać piłkę z siatki. Jego koledzy nie potrafili odpowiedzieć tym samym i spotkanie zakończyło się zwycięstwem gości.

W sobotnim spotkaniu Jurij Szatałow po raz kolejny sprawdził Łukasza Tymińskiego i Jana Schulmeistera. Obaj pojawili się na murawie w drugiej połowie, ale nie zachwycili.

W nadchodzącym sezonie partenerem technicznym Górnika w dalszym ciągu będzie firma JAKO. Na oficjalnej stronie klubu została zaprezentowana koszulka na nowy sezon.

– To nowy wysoki model koszulki meczowej, który cieszy się zainteresowaniem w całej Europie. Kolor zielony użyty na nowej koszulce to kolor radosny i myślę, że przyniesie szczęście Górnikowi w nowym sezonie – powiedział Tomasz Mojsa, dyrektor handlowy JAKO Polska.

Górnik Łęczna – Wigry Suwałki 0:1 (0:0)

Bramka: Bogusz (54).

Górnik: Prusak (70 Rodić) – Mierzejewski, Bozić, Szmatiuk (67 Bielak), Leandro – Piesio (67 Schulmeister), Nikitović (46 Tymiński), Nowak (63 Pruchnik), Poźniak (46 Pitry), Cernych (75 Kalinowski) – Śpiączka (46 Świerczok).

z Lublina

Gość (12 lipca 2015 o 07:24) 0
Jak można być lepszym i przegrać?
z Lublina
z Lublina (11 lipca 2015 o 23:42) 0
Niech lepiej zaprezentują umiejętności a nie koszulki.Górnik prezentował się lepiej ale przegrał 0:1.Tak właśnie wyglądać będzie w lidze i zostanie zdegradowany mimo że prezentował się nieźle.
Gość (11 lipca 2015 o 23:09) 0
niesamowite, do prezentacji strojów panowie z brzuszkami??? heheheh są bez???

17. KOLEJKA 24-27 listopada
Arka Gdynia - Sandecja Nowy Sącz 5:0
Cracovia - Lechia Gdańsk 2:1
Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok 3:1
Korona Kielce - Legia Warszawa 3:2
Lech Poznań - Wisła Płock 2:1
Pogoń Szczecin - Piast Gliwice 2:2