I LIGA

Górnik Łęczna - Pogoń Siedlce 1:1 [ZAPIS RELACJI]

Autor: bs

Przed zespołem trenera Tomasza Kafarskiego kolejny mecz na własnym stadionie. Punktualnie o godzinie 13 łęcznianie powalczą o punkty z zespołem z Siedlec

Automatyczne odświeżanie strony co 60 sekund - relacja na żywo

KONIEC MECZU

90 min. Faul Kosznika na 40 metrze i żółta kartka

89 min. Kolejna akcja dla Górnika. Jednak po podaniu Tymińskiego nikt nie zdołał jej zamknąć

88 min. Dośrodkowanie w pole karne Pogoni, ale Szerszenia ubiegli obrońcy

83 min. Czerwona kartka dla Czarneckiego za faul na Szyszu

82 min. Sprzed pola karnego strzelał Michał Bajdur, ale Prusak na posterunku

81 min. Zmiana w Górniku. Piotr Pacek za kontuzjowanego Pisarczuka

80 min. Goście zaczynają osiągać przerwagę

78 min. Robert Pisarczuk ucierpiał po starciu z jednym z rywali i nie jest w stanie kontynuować gry

Tomasiewicz ograł na lewym skrzydle Pruchnika i zagrał na piąty metr do Dominika Kuna, a ten tylko dołożył stopę i umieścił piłkę w siatce.

74 min. Bramka dla Pogoni

72 min. Kolejna zmiana u gości. Dawid Polkowski zmienia Daniela Chyłę

70 min. Arkadiusz Czarnecki dostaje żółtą kartkę za faul w środku pola

69 min. Zmiana w Górniku. Łukasz Tymiński zmienia Filipa Szewczyka

64 min. Podwójna zmiana w Pogoni: Demianiuk za Paluchowskiego, Krawczyk zmienia natomiast Mrozińskiego.

63 min. Prusak łapie strzał Tomasiewicza

60 min. Dynamicna akcja Patryka Kuna zakończona mocnym strzałem metr nad poprzeczką bramki Prusaka

54 min. Po krótko rozegranym rzucie rożnym Patryk Szysz zdaniem sędziego był faulowany przez rywala i wskazał na 11 metr. Do piłki podszedł sam poszkodowany i pewnym strzałem dał zielono-czarnym prowadzenie.

53 min. GOOOOOOL!!!!

52 min. Rzut karny dla Górnika

51 min. Ogromne zamieszanie w polu karnym Pogoni, ale Sebastian Szerszeń nie zdołał oddać strzału

50 min. Żółta kartka dla Piotra Mrozińskiego za faul na Szyszu

47 min. Szysz po indywidualenej akcji został zatrzymany przez rywala tuż przed linią pola karnego

46 min. Zaczynamy drugą połowę

45 min. Koniec pierwszej połowy

42 min. Jarecki ewidentnie był faulowany w polu karnym, ale sędzia nie wiedzieć czemu nie widział przewinienia

40 min. Pogoń jest groźna z kontrataków. Tym razem z daleka kropnął Grzegorz Tomasiewicz, a piłka minimalnie minęła bramkę Górnika

38 min. Kolejna szansa Górnika. W polu karnym był Szysz, który próbował uderzać z trudnej pozycji, ale piłka trafiła w ręce Misztala.

34 min. W odpowiedzi z dystansu strzelał Jarosław Ratajczak, Prusak co prawda z problemami, ale złapał piłkę

33 min. Dariusz Jarecki przeprowadził świetny rajd na lewym skrzydle po czym dograł piłkę w pole karne, ale nikt nie zamknął dobrze zapowiadającej się akcji

29 min. Rafał Kosznik kropnął z dystansu i Misztal z najwyższym trudem odbił piłkę lecącą w okienko jego bramki

28 min. Faul taktyczny Karbowego i żółta kartka

25 min. Zagranie piłki górą do Patryka Szysza, ale Misztal wychodzi z bramki i wybija ją głową na aut

23 min. Goście w ataku pozycyjnym nienajlepiej rozegrali akcję i od bramki rozpocznie Prusak

20 min. Dośrodkowanie gości bez problemów łapie Sergiusz Prusak

16 min. Górnik rozgrywa piłkę, Pogoń zamknięta na swojej połowie. Z około 30 metrów uderza Karbowy, ale obok słupka

12 min. Kibice z trybuny B rozpoczęli doping

11 min. Piotr Mroziński uderzał z dystansu wysoko nad bramką Sergiusza Prusaka

9 min. Robert Pisarczuk strzelał z narożnika pola karnego, ale zbyt lekko, by zaskoczyć Rafała Misztala

7 min. Górnik od samego początku utrzymuje się wiecej przy piłce, a Pogoń skupia się na rozbijaniu jego ataków.

4 min. Rzut wolny dla Górnika po faulu gości, ale Filip Karbowy źle zagrywa piłkę

1 min. Rozpoczęli goście

Niestey dzisiejszy mecz nie cieszy się zbyt dużym zainteresowaniem. Na trybunach nie zasiada dużo kibiców. Nawet sektor najbardziej zagorzałych fanów Górnika póki co świeci pustkami

W wyjściowym składzie gości na pozycji napastnika zagra dzisiaj Adrian Paluchowski, który niegdyś bronił barw zespołu z Łęcznej.

W sotobtnim spotkaniu zabraknie Grzegorza Bonina, który nie zdążył wyleczyć kontuzji łydki, a także Arkadiusza Kasperkiewicza, którego przed meczem dopadła choroba.

Górnik Łęczna - Pogoń Siedlce 1:1 (0:0)

Bramki: Szysz (54-karny) - Kun (74)

Górnik:  Prusak – Kosznik, Pruchnik, Wiech - Pisarczuk (81 Pacek), Sasin, Karbowy (70 Tymiński), Szewczyk, Jarecki (88 Szczerba), Szysz - Szerszeń.

Pogoń: Misztal – Szrek, Czarnceki, Żytko, Ratajczak – Kun, Mroziński (64 Krawczyk) , Chyła (71 Polkowski), Tomasiewicz, Bajdur – Paluchowski (64 Demianiuk).

Żółte kartki: Szrek, Misztal - Karbowy, Mroziński, Kosznik.

Czerwona kartka: Czarnecki (85).

Sędziował: Dawid Bukowczan (Żywiec).