Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

I LIGA

30 czerwca 2017 r.
14:13

Górnik Łęczna w poważnych tarapatach

8 54 A A
(fot. Maciej Kaczanowski)

W czwartek najpierw były dobre wieści odnośnie przedłużenia współpracy z głównym sponsorem – kopalnią LW Bogdanka. Niestety, kilka godzin później „Przegląd Sportowy” poinformował, że z Górnika mogą odejść: trener Franciszek Smuda, a także większość piłkarzy.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Dzisiaj wygasają umowy dużej części zawodników. Według informacji „Przeglądu Sportowego” po spadku z Lotto Ekstraklasy działacze zaproponowali piłkarzom obniżenie kontraktów o 50 procent. Nikt nie chce przystać na takie warunki. W czwartek trwały negocjacje, ale nie zakończyły się pozytywnie. Na razie na definitywne pożegnanie z Łęczną zdecydowali się: Krzysztof Danielewicz i trener bramkarzy Arkadiusz Onyszko.

– Trener Onyszko wybrał inną drogę rozwoju zawodowego. Reszta włącznie z trenerem Franciszkiem Smudą poprosiła o czas do namysłu, ponieważ jak nas poinformowali mają również oferty z innych klubów i chcą wszystko przemyśleć – czytamy na klubowym portalu zielono-czarnych.

Według dziennikarzy „PS” Górnik znalazł się w bardzo trudnej sytuacji. Klub ma długi, które mogą wynosić nawet 7 milionów złotych. – Po spadku z Lotto Ekstraklasy przychody klubu będą na poziomie podobnym jak przed awansem czyli około 6 mln zł. Sytuacja finansowa spółki jest powszechnie znana. Klub co roku udostępnia dane na potrzeby raportów biznesowych (np. Ekstraklasa Piłkarskiego Biznesu) czy składa sprawozdania finansowe – informuje klub na swojej stronie internetowej.

Kadra zespołu na dzień dzisiejszy wygląda bardzo mizernie. Nowych pracodawców znaleźli już: Piotr Grzelczak (Platania Chaníon), Javi Hernandez (Qabala FK), Gabriel Matei (Zira FK), Grzegorz Piesio (Arka Gdynia), Bartosz Śpiączka (Bruk-Bet Termalica Nieciecza), czy Adam Dźwigała (Wisła Płock). Dodatkowo po wypożyczeniach do swoich klubów wrócili Szymon Drewniak i Gerson.

Jedynym wzmocnieniem jest na razie Arkadiusz Kasperkiewicz, który minione rozgrywki spędził w pierwszoligowej Olimpii Grudziądz. Zielono-czarni w sobotę mieli zagrać sparing ze Stalą Stalowa Wola, ale zawody zostały odwołane. – Mecz nie odbędzie się ze względu na przedłużające się rozmowy ze sztabem szkoleniowym i zawodnikami dotyczące nowych umów. Klub podjął decyzję o odwołaniu sparingu, ponieważ nie chce narażać zawodników, którzy nie podpisali jeszcze nowych kontraktów, na ryzyko doznania kontuzji – informują działacze klubu z Łęcznej.

Czytaj więcej o:

Komentarze 54

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 30 czerwca 2017 o 17:38
+1
To kibice wykończyli klub współczułem piłkarzom którzy bez wsparcia dzielnie walczyli o utrzymanie.
Avatar
Gość / 2 lipca 2017 o 17:09
Komentarz do: "Czyli zamiana licencjami i I liga w Lublinie, a III w Łęcznej" Lublin ma w tym doświadczenie (zrobił już ze Spartakusa, Motor Szarowola), to może i tak zrobi, bo zbudować drużyny własnej nie potrafi .
Avatar
Gość / 2 lipca 2017 o 10:42
Czyli zamiana licencjami i I liga w Lublinie, a III w Łęcznej?
Avatar
Gość / 2 lipca 2017 o 07:34
Kogo obchodzi jakiś Górnik .
Avatar
poznaniak z dzielnicy Rataj / 1 lipca 2017 o 21:17
Internauta Lubelak oraz Kibic Areny  zgodz 13.22 tutaj t o sponsor robił wszystjko aby na końcu żucić pewną kwotę i powiedzieć że nie umiecie zarządzać Górnikiem ?????????.Kolnia Enea myśli że w odległym 0 530 km siedziba rządzą finansami CIŻKIEJ  PRACY GórnikaLubelskiego  gdzie wyjad do kopalni jest wielkim ryzykim życia ,a mieszkańcy nie mają piłki nożnej na poziomie Ekstraklasy .Panowie może warto skonsolidować siły wobec zarządzania Enei ,aby decyzje Ekonomiczne   sponsoring  dla klubu  były podejmowane w maju ,a nie w czerwcu gdzie wszystkie kluby mają poukładane plany długofalowe .Jakim prawem  rząd INEA ?????????????????????????? decyduje  ile w regionie ma otrzymywać klub na sport w tak biednym regionie .PYTAM czy INEA z POZNANIA dokłada do Górnika czy biedny region kopalna i utrzymuje zarząd INEA i prezesa K>SZalage .
Internauta Lubelak oraz Kibic Areny  zgodz 13.22 tutaj t o sponsor robił wszystjko aby na końcu żucić pewną kwotę i powiedzieć że nie umiecie zarządzać Górnikiem ?????????.Kolnia Enea myśli że w odległym 0 530 km siedziba rządzą finansami CIŻKIEJ  PRACY GórnikaLubelskiego  gdzie wyjad do kopalni jest wielkim ryzykim życia ,a mieszkańcy nie mają piłki nożnej na poziomie Ekstraklasy .Panowie może warto skonsolidować siły wobec zarządzania Enei ,aby decyzje Ekonomiczne   sponsoring  dla klubu  były podejmowane w maju ,a nie w czerwcu gdzie wszy... rozwiń
Avatar
Gość / 1 lipca 2017 o 14:09
Zawsze uważałem, że piłkarze to przepłacane matoły. Swoją grą przyczynili się do spadku i jeszcze by chcieli utrzymania zarobków na obecnym poziomie. A może jeszcze chcieli by jakąś premię!
Avatar
Kibic z Areny / 1 lipca 2017 o 13:22
Lubelak napisał:
Myślicie tylko o skutkach a trzeba spojrzeć na przyczyny. Sponsor Górnika czyli KWK Bogdanka została zagrabiona przy pomocy mało etycznego manewru giełdowego (w USA za coś takiego byłoby więzienie) i skolonizowana przez firmę Enea z Wielkopolski. Wielkopolanie mają Górnika Łęczna w głębokim poważaniu. Traktują jego sponsorowanie jako zmniejszanie zysków, które mogą do siebie wyprowadzić z Bogdanki. Rzucają w ostatniej chwili pewną kwotę jak ochłap i pewnie cieszą się, że Górnik spada i tylko czekają na pretekst do zmniejszenia finansowania. Górnik mając takiego sponsora nie może podpisywać z piłkarzami umów dłuższych niż jeden sezon i w przypadku kłopotów jest jak obecnie - 3/4 drużyny odchodzi. Niestety tak to jest, jak nie ma się samodzielności tylko jest się kolonią. Plujecie Łęczniaki na Lublin, ale to Poznać was wykorzystuje.
 Mądrze gada...
 Mądrze gada... rozwiń
Avatar
Gość / 1 lipca 2017 o 11:30
Pachnie wolna licencja do odkupienia ...
Avatar
Lubelak / 1 lipca 2017 o 11:29
Myślicie tylko o skutkach a trzeba spojrzeć na przyczyny. Sponsor Górnika czyli KWK Bogdanka została zagrabiona przy pomocy mało etycznego manewru giełdowego (w USA za coś takiego byłoby więzienie) i skolonizowana przez firmę Enea z Wielkopolski. Wielkopolanie mają Górnika Łęczna w głębokim poważaniu. Traktują jego sponsorowanie jako zmniejszanie zysków, które mogą do siebie wyprowadzić z Bogdanki. Rzucają w ostatniej chwili pewną kwotę jak ochłap i pewnie cieszą się, że Górnik spada i tylko czekają na pretekst do zmniejszenia finansowania. Górnik mając takiego sponsora nie może podpisywać z piłkarzami umów dłuższych niż jeden sezon i w przypadku kłopotów jest jak obecnie - 3/4 drużyny odchodzi. Niestety tak to jest, jak nie ma się samodzielności tylko jest się kolonią. Plujecie Łęczniaki na Lublin, ale to Poznać was wykorzystuje.
Myślicie tylko o skutkach a trzeba spojrzeć na przyczyny. Sponsor Górnika czyli KWK Bogdanka została zagrabiona przy pomocy mało etycznego manewru giełdowego (w USA za coś takiego byłoby więzienie) i skolonizowana przez firmę Enea z Wielkopolski. Wielkopolanie mają Górnika Łęczna w głębokim poważaniu. Traktują jego sponsorowanie jako zmniejszanie zysków, które mogą do siebie wyprowadzić z Bogdanki. Rzucają w ostatniej chwili pewną kwotę jak ochłap i pewnie cieszą się, że Górnik spada i tylko czekają na pretekst do zmniejszenia finansowan... rozwiń
Avatar
Gość / 1 lipca 2017 o 09:50
Lubelscy fani sportu tak podnieceni Legia i Lechem w Lublinie zapomnieli o wizytówce Lublina czyli o wspaniałych pilkarkach ręcznych no i niestety też idą w rozsypke
Avatar
Gość / 2 lipca 2017 o 17:09
Komentarz do: "Czyli zamiana licencjami i I liga w Lublinie, a III w Łęcznej" Lublin ma w tym doświadczenie (zrobił już ze Spartakusa, Motor Szarowola), to może i tak zrobi, bo zbudować drużyny własnej nie potrafi .
Avatar
Gość / 2 lipca 2017 o 10:42
Czyli zamiana licencjami i I liga w Lublinie, a III w Łęcznej?
Avatar
Gość / 2 lipca 2017 o 07:34
Kogo obchodzi jakiś Górnik .
Avatar
poznaniak z dzielnicy Rataj / 1 lipca 2017 o 21:17
Internauta Lubelak oraz Kibic Areny  zgodz 13.22 tutaj t o sponsor robił wszystjko aby na końcu żucić pewną kwotę i powiedzieć że nie umiecie zarządzać Górnikiem ?????????.Kolnia Enea myśli że w odległym 0 530 km siedziba rządzą finansami CIŻKIEJ  PRACY GórnikaLubelskiego  gdzie wyjad do kopalni jest wielkim ryzykim życia ,a mieszkańcy nie mają piłki nożnej na poziomie Ekstraklasy .Panowie może warto skonsolidować siły wobec zarządzania Enei ,aby decyzje Ekonomiczne   sponsoring  dla klubu  były podejmowane w maju ,a nie w czerwcu gdzie wszystkie kluby mają poukładane plany długofalowe .Jakim prawem  rząd INEA ?????????????????????????? decyduje  ile w regionie ma otrzymywać klub na sport w tak biednym regionie .PYTAM czy INEA z POZNANIA dokłada do Górnika czy biedny region kopalna i utrzymuje zarząd INEA i prezesa K>SZalage .
Internauta Lubelak oraz Kibic Areny  zgodz 13.22 tutaj t o sponsor robił wszystjko aby na końcu żucić pewną kwotę i powiedzieć że nie umiecie zarządzać Górnikiem ?????????.Kolnia Enea myśli że w odległym 0 530 km siedziba rządzą finansami CIŻKIEJ  PRACY GórnikaLubelskiego  gdzie wyjad do kopalni jest wielkim ryzykim życia ,a mieszkańcy nie mają piłki nożnej na poziomie Ekstraklasy .Panowie może warto skonsolidować siły wobec zarządzania Enei ,aby decyzje Ekonomiczne   sponsoring  dla klubu  były podejmowane w maju ,a nie w czerwcu gdzie wszy... rozwiń
Avatar
Gość / 1 lipca 2017 o 14:09
Zawsze uważałem, że piłkarze to przepłacane matoły. Swoją grą przyczynili się do spadku i jeszcze by chcieli utrzymania zarobków na obecnym poziomie. A może jeszcze chcieli by jakąś premię!
Avatar
Kibic z Areny / 1 lipca 2017 o 13:22
Lubelak napisał:
Myślicie tylko o skutkach a trzeba spojrzeć na przyczyny. Sponsor Górnika czyli KWK Bogdanka została zagrabiona przy pomocy mało etycznego manewru giełdowego (w USA za coś takiego byłoby więzienie) i skolonizowana przez firmę Enea z Wielkopolski. Wielkopolanie mają Górnika Łęczna w głębokim poważaniu. Traktują jego sponsorowanie jako zmniejszanie zysków, które mogą do siebie wyprowadzić z Bogdanki. Rzucają w ostatniej chwili pewną kwotę jak ochłap i pewnie cieszą się, że Górnik spada i tylko czekają na pretekst do zmniejszenia finansowania. Górnik mając takiego sponsora nie może podpisywać z piłkarzami umów dłuższych niż jeden sezon i w przypadku kłopotów jest jak obecnie - 3/4 drużyny odchodzi. Niestety tak to jest, jak nie ma się samodzielności tylko jest się kolonią. Plujecie Łęczniaki na Lublin, ale to Poznać was wykorzystuje.
 Mądrze gada...
 Mądrze gada... rozwiń
Avatar
Gość / 1 lipca 2017 o 11:30
Pachnie wolna licencja do odkupienia ...
Avatar
Lubelak / 1 lipca 2017 o 11:29
Myślicie tylko o skutkach a trzeba spojrzeć na przyczyny. Sponsor Górnika czyli KWK Bogdanka została zagrabiona przy pomocy mało etycznego manewru giełdowego (w USA za coś takiego byłoby więzienie) i skolonizowana przez firmę Enea z Wielkopolski. Wielkopolanie mają Górnika Łęczna w głębokim poważaniu. Traktują jego sponsorowanie jako zmniejszanie zysków, które mogą do siebie wyprowadzić z Bogdanki. Rzucają w ostatniej chwili pewną kwotę jak ochłap i pewnie cieszą się, że Górnik spada i tylko czekają na pretekst do zmniejszenia finansowania. Górnik mając takiego sponsora nie może podpisywać z piłkarzami umów dłuższych niż jeden sezon i w przypadku kłopotów jest jak obecnie - 3/4 drużyny odchodzi. Niestety tak to jest, jak nie ma się samodzielności tylko jest się kolonią. Plujecie Łęczniaki na Lublin, ale to Poznać was wykorzystuje.
Myślicie tylko o skutkach a trzeba spojrzeć na przyczyny. Sponsor Górnika czyli KWK Bogdanka została zagrabiona przy pomocy mało etycznego manewru giełdowego (w USA za coś takiego byłoby więzienie) i skolonizowana przez firmę Enea z Wielkopolski. Wielkopolanie mają Górnika Łęczna w głębokim poważaniu. Traktują jego sponsorowanie jako zmniejszanie zysków, które mogą do siebie wyprowadzić z Bogdanki. Rzucają w ostatniej chwili pewną kwotę jak ochłap i pewnie cieszą się, że Górnik spada i tylko czekają na pretekst do zmniejszenia finansowan... rozwiń
Avatar
Gość / 1 lipca 2017 o 09:50
Lubelscy fani sportu tak podnieceni Legia i Lechem w Lublinie zapomnieli o wizytówce Lublina czyli o wspaniałych pilkarkach ręcznych no i niestety też idą w rozsypke
Avatar
LLE / 1 lipca 2017 o 09:37
Myślicie, że Lublin to wam się z automatu należy??? Prace należy zaczynać od podstaw, a nie zagrabić coś co ciężką pracą wypracowali inni. Piszecie o enei, o sponsoringu itp. a to Bogdanka (faktycznie własność Enei) w której w wiekszośći pracują mieszkańcy Łęcznej i okolic wykłada ze swoich zysków kasę na Górnik więc nic wam do tego. Miejsce klubu jest w Łęcznej tam gdzie dzięki jego mieszkańcom powstał!!! Długi w Lublinie tylko rosły, a kolejne sezony na wywyższnej arenie tylko by potęgowały wzrost długu!!!! Kapleko jest daremniakiem, który do tego doprowadził, dorwał się dziad do koryta i żył ponad stan. Teraz najważniejsze to oderwać tą pijawkę od koryta i małymi krokami kibice i ludzię mający w sercach Górnik wyprowadzą ten klub na prostą. Kapelusz jest winien wielu przekrętów tylko kwestia czasu jak o nich usłyszycie, ale skąd macie wiedzieć jak jedyna wiedza jaką macie na temat klubu z Łęcznej pochodzi z tego typu portalów. Wierzcie lub nie ale wiele osób obecnie pracuje nad tym aby poprawić sytuacje w klubie i to wale nie jest ten pasożyt i nieudacznik kapelko.
Myślicie, że Lublin to wam się z automatu należy??? Prace należy zaczynać od podstaw, a nie zagrabić coś co ciężką pracą wypracowali inni. Piszecie o enei, o sponsoringu itp. a to Bogdanka (faktycznie własność Enei) w której w wiekszośći pracują mieszkańcy Łęcznej i okolic wykłada ze swoich zysków kasę na Górnik więc nic wam do tego. Miejsce klubu jest w Łęcznej tam gdzie dzięki jego mieszkańcom powstał!!! Długi w Lublinie tylko rosły, a kolejne sezony na wywyższnej arenie tylko by potęgowały wzrost długu!!!! Kapleko jest daremniakiem, który... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 54

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Niesamowita historia ukrytego archiwum AK. IPN rozpocznie poszukiwania?

Niesamowita historia ukrytego archiwum AK. IPN rozpocznie poszukiwania? 0 0

„Archiwum to powinno zawierać wszystkie roboty nasze, jak wyroki wykonane, rozkazy, listy członków” – zeznał bezpiece Stanisław Kowalski ps. „Żmijka”.

Budżet obywatelski w Lublinie. Co czwarty pomysł nie przeszedł oceny formalnej

Budżet obywatelski w Lublinie. Co czwarty pomysł nie przeszedł oceny formalnej 5 1

Zakończyło się sprawdzanie projektów zgłoszonych do budżetu obywatelskiego na przyszły rok. Co czwarty pomysł nie przeszedł oceny formalnej, co oznacza, że nie może być poddany pod głosowanie

Polska - Kolumbia. Gdzie oglądać? Transmisja TV i w internecie

Polska - Kolumbia. Gdzie oglądać? Transmisja TV i w internecie 1 1

Reprezentacja Polski zawiodła na całej linii w meczu z Senegalem, ale ciągle może wyjść z grupy. W niedzielę o godz. 20 Biało-Czerwoni zmierzą się w Kazaniu z Kolumbią. Dla obu zespołów to będzie mecz o życie, a kto przegra praktycznie będzie mógł już pakować walizki i żegnać się z mundialem. Transmisję przeprowadzi TVP 1 oraz TVP Sport. W internecie mecz będzie można zobaczyć na stronie sport.tvp.pl

Zgłosił nielegalne składowisko, takiej reakcji urzędników się nie spodziewał
film

Zgłosił nielegalne składowisko, takiej reakcji urzędników się nie spodziewał 9 7

Mieszkaniec Pakości wskazał urzędnikom nielegalne składowisko beczek. Postawa obywatelska dla lokalnych władz okazała się nie lada problemem.

To miasto stawia na ekologię. Solary, kotły na biomasę

To miasto stawia na ekologię. Solary, kotły na biomasę 0 1

Lubartów inwestuje w odnawialne źródła energii. Do końca października w mieście będą 142 instalacje fotowoltaiczne w prywatnych domach. Kończy się też montaż 180 instalacji solarnych i 40 kotłów na biomasę. Stopniowo wymieniane są piece węglowe na ekologiczne kotły

MUNDIAL 2018. Niemcy – Szwecja 2:1 Ucieczka spod topora

MUNDIAL 2018. Niemcy – Szwecja 2:1 Ucieczka spod topora 1 2

Sensacyjne prowadzenie, czerwona karka, gol w ostatnich sekundach. Tak w skrócie można podsumować mecz Niemców ze Szwecją. Obrońcy tytuły wrócili do gry pokonując Szwecję 2:1, a bohaterem meczu został Toni Kross

Ruiny zamku w Krupem w coraz gorszym stanie. Runęła jedna ze ścian

Ruiny zamku w Krupem w coraz gorszym stanie. Runęła jedna ze ścian 0 11

Runął kawałek ściany, prowadzącej na tzw. balkon zakochanych na zamku w Krupem w gminie Krasnystaw.

Mieszka w Tajlandii. Prowadzi firmę w Anglii. "To, co zarabiałem kiedyś w rok, teraz mogę zarobić w miesiąc"
Magazyn

Mieszka w Tajlandii. Prowadzi firmę w Anglii. "To, co zarabiałem kiedyś w rok, teraz mogę zarobić w miesiąc" 1 4

Jestem Polakiem. Mieszkam w Tajlandii. Prowadzę firmę w Anglii. Mam brokera w Singapurze. Mogę być w dowolnym miejscu, do pracy potrzebny mi jest tylko telefon i komputer. To, co zarabiałem kiedyś w rok, teraz mogę zarobić w miesiąc. A jak mnie kiedyś dziecko zapyta, jak wygląda słoń, to go po prostu zabiorę na plażę i pokażę. A nie tylko na obrazku, bo taty nie stać.

MUNDIAL 2018 Korea – Meksyk 1:2. Idą jak burza

MUNDIAL 2018 Korea – Meksyk 1:2. Idą jak burza 0 0

Javier Hernandez i jego koledzy pokonali Koreę Południową 2:1 i zapewnili sobie awans z grupy F. W drugim dzisiejszym spotkaniu Szwecja zagra z Niemcami

Cerata, aluminiowe sztućce i kwitek w okienku. To tam zajadano się w czasach PRL
Magazyn

Cerata, aluminiowe sztućce i kwitek w okienku. To tam zajadano się w czasach PRL 51 9

Popularne w latach PRL-u były liczne bary mleczne. Nie są one jednak domeną tej epoki. Powstawały jeszcze przed wojną. W 1957 r. otwarto jeden z pierwszych tego typu lokali w mieście – bar „Fabryczny” przy ul. Armii Czerwonej 6 (obecnie Fabryczna)

MUNDIAL 2018 Belgia – Tunezja 5:2. Kanonada w Kaliningradzie

MUNDIAL 2018 Belgia – Tunezja 5:2. Kanonada w Kaliningradzie 2 0

Aż siedem bramek padło w meczu pomiędzy „Czerwonymi Diabłami”, a „Orłami Kartaginy”. Belgia zdeklasowała rywali, a świetne spotkanie w jej barwach rozegrał duet Eden Hazard i Romeu Lukaku

Centrum Nałęczowa etapami w przebudowie. Zabrakło funduszy na rondo

Centrum Nałęczowa etapami w przebudowie. Zabrakło funduszy na rondo 3 3

Nie w dwóch dużych przetargach, ale etapami - tak mają być przeprowadzane zmiany na placu w centrum popularnego miasteczka. Władze Nałęczowa musiały zrezygnować z budowy ronda w tym roku

Samochód na chodniku, pieszy na ulicy. Mieszkańcy narzekają na kierowców

Samochód na chodniku, pieszy na ulicy. Mieszkańcy narzekają na kierowców 11 33

Puławy Mieszkańcy osiedla Norwida narzekają na kierowców, którzy parkują auta na chodnikach, uniemożliwiając bezpieczne poruszanie się po osiedlowej drodze w kierunku Przedszkola nr 7. Spółdzielnia nowych miejsc jednak nie zbuduje. Brakuje miejsca

Młody trener za młodego trenera w Stali Kraśnik

Młody trener za młodego trenera w Stali Kraśnik 32 6

Jeszcze przed zakończeniem sezonu było jasne, że Daniela Szewca w roli trenera Stali Kraśnik zastąpi Jarosław Pacholarz. Już pod okiem nowej miotły niebiesko-żółci rozpoczną przygotowania 5 lipca

Malarstwo Rafała Strenta na KUL-u
23 czerwca 2018, 18:00

Malarstwo Rafała Strenta na KUL-u 2 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Sztuki Sceny Plastycznej KUL (Rynek 8) zaprasza na wernisaż wystawy malarstwa Rafała Sternta. Wydarzenie odbędzie się 23 czerwca o godz. 18.

NICE. 1 LIGA
33 KOLEJKA

Wyniki:

Puszcza Niepołomice - Miedź Legnica 1:1
Raków Częstochowa - Pogoń Siedlce 1:1
Odra Opole - Olimpia Grudziądz 1:0
GKS Katowice - Górnik Łęczna 1:0
Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy 0:2
Wigry Suwałki - Ruch Chorzów 6:0
Stal Mielec - Podbeskidzie 0:4
Chrobry Głogów - Stomil Olsztyn 0:1
Chojniczanka - Bytovia Bytów 4:0

Tabela:

1. Miedź 34 63 53-27
2. Zagłębie 34 58 46-32
3. Chojnicznka 34 56 48-33
4. GKS Tychy 34 55 41-40
5. GKS Katowice 34 54 44-34
6. Wigry 34 52 40-37
7. Raków 34 51 50-40
8. Stal 34 51 51-46
9. Podbeskidzie 34 46 33-37
10. Chrobry 34 46 46-47
11. Odra 34 45 37-43
12. Puszcza 34 44 38-38
13. Bytovia 34 40 36-45
14. Stomil 34 39 39-50
15. Pogoń 34 38 42-50
16. Górnik 34 35 29-42
17. Olimpia 34 31 24-37
18. Ruch 34 27 35-58

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!
 

Uwaga czytelniku!

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych przez administratora portalu www.dziennikwschodni.pl – spółkę Corner Media sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie.

Bardzo prosimy, zapoznaj się z tymi informacjami uważnie, są to bowiem sprawy bardzo istotne. Jeśli jesteś osobą małoletnią poniżej 16. roku życia, koniecznie przekaż tą wiadomość swoim opiekunom, którzy następnie powinni wytłumaczyć Ci, o co w niej chodzi i dlaczego się do Ciebie zwracamy.

Czym jest RODO?

RODO to potoczna nazwa Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. W Polsce będzie ono obowiązywało od 25 maja 2018 r. Akt ten wprowadza nowy standard ochrony danych osobowych, nakładając na podmioty przetwarzające te dane (administratorów danych) szereg obowiązków, w tym obowiązek poinformowania Ciebie o sposobie przetwarzania Twoich danych, celach w jakich Twoje dane są przetwarzane oraz o uprawnieniach przysługujących Ci w związku z przetwarzaniem danych osobowych przez administratora danych.